Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинці вдало виступили на чемпіонаті світу з веслування

Ладижинці вдало виступили на чемпіонаті світу з веслування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1705_veslo.jpg
З 23 по 27 липня в місті Варезе (Італія) проходив чемпіонат світу з веслування академічного серед молоді до 23 років. Вдало виступили на цих змаганнях ладижинські спортсмени Джигирей Ростислав, Гуменний Сергій та Черкашин Андрій. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Сергій Гуменний в човні-одиночці виборов 13 місце, обійшовши спортсменів з Австрії, Австралії, США, Італії, Франції, Швеції, Нової Зеландії, Словенії.
Джигирей Ростислав та Черкашин Андрій посіли 14 місце в човні-двійці без стернового (легка вага). Для хлопців це перші світові змагання у віковій категорії до 23років. Тренує спортсменів Наталія Топалова.
29 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 660 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль