Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинці роблять ранкову зарядку найкраще

Ладижинці роблять ранкову зарядку найкраще

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4426_zfr2.jpeg
25 квітня, в центральному парку культури та відпочинку ім. Горького у Вінниці відбувся Фінал Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я".
На фестиваль прибули сім'ї з 11 районів Вінницької області та міст обласного значення. Першість здобула сім’я Ткач з міста Хмільник, друге місце посіла сім'я Дручинських з Хмільницького району, а сім'я Мельник з міста Козятина – третє місце.
Підтримати та привітати присутніх прибули начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Геннадій Бочаров та директор Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Віталій Копач.
В рамках заходу відбулось урочисте нагородження учасників фестивалю ранкової зарядки, який проводився 7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров'я по всій Вінницькій області.
За підсумками конкурсу серед міст I місце зайняли представники міста Ладижина, II місце - міста Вінниці та III місце - міста Жмеринки. Серед команд районів були нагороджені за I місце команда Козятинського району, за II місце - Томашпільського, а за III місце - Хмільницького району.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами від організаторів акції, а всі учасники – дипломами.
Також, з метою заохочення та популяризації фестивалю всі учасники, незалежно від результатів змагань, отримали подарунки.
Команда-переможець обласного етапу поїде на фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я” який відбудеться в місті Володимир-Волинський.
27 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 564 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль