Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Ладижинці провели в останню путь загиблого в зоні АТО Сергія Майбороду

Ладижинці провели в останню путь загиблого в зоні АТО Сергія Майбороду

Коханим чоловіком, люблячим сином та батьком, а ще вірним побратимом та сміливим воїном - саме таким в спогадах рідних, близьких та побратимів залишиться 26-річний Сергій Майборода. Сергій загинув 11 серпня на Сході країни під час обстрілу позицій військових.
15 серпня, Сергія Майбороду військового, що загинув захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, провели в останню путь сотні ладижинців. Попереду жалобної колони несли національний прапор України та прапор міста. Крім того, представники ладижинської самооборони розгорнули великий жовто-блакитний стяг.
Траурна процесія рушила від будинку, в якому мешкав загиблий, і пройшла вулицями міста до міського кладовища. Там відбулася панахида за полеглим Героєм.
Прощання з загиблим відбулося пізно ввечері, в зв’язку з тим, що труну з тілом хлопця привезли на декілька годин пізніше, ніж було заплановано.
Поховали Сергія Майбороду з усіма військовими почестями.
Нагадаємо, що у зв’язку з загибеллю 26-річного ладижнця Сергія Майбороди 15 і 16 серпня в Ладжині оголошено днями жалоби.
2861_dscn2959.jpg (138.08 Kb)9524_dscn2962.jpg (127.61 Kb)4318_dscn2963.jpg (107.5 Kb)1083_dscn2964.jpg (119.83 Kb)26_dscn2967.jpg (79.84 Kb)8881_dscn2968.jpg (76.93 Kb)
16 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 991 Коментарів: 1
Написав: Рыбак 18.08.2014 - 23:26
Герої не помирають!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль