Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинці продовжують збирати гроші для українських вояків

Ладижинці продовжують збирати гроші для українських вояків

По всій Україні триває благодійна акція по збору коштів для Збройних Сил України.
Жителі нашого міста не залишилися байдужими до таких важливих проблем сьогодення, як захист рідної держави і активно долучились до підтримки своєї армії.
Під час першого етапу в опломбовану скриньку від ладижинців надійшло 14 тисяч 296гривень, які 19 березня були перераховані членами громадської лічильної комісії та направлені на рахунок Міністерства Збройних Сил України для матеріально-технічного забезпечення армії.
11 квітня громадська лічильна комісія знову перерахувала гроші: до скриньки надійшло 3 тисячі 611грн. Зібрані кошти також направили на підтримку матеріально-технічного забезпечення.
Загальна сума зібрана ладижанами для потреб української армії - 17тис.756грн.
В даний час акція триває, тож кожен бажаючий може внести свій вклад для підтримки рідної армії.
Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
6208_vh2.jpg (6. Kb)0625_vh1.jpg (6.81 Kb)
15 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 587 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль