Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинці продовжують збирати гроші для українських вояків

Ладижинці продовжують збирати гроші для українських вояків

По всій Україні триває благодійна акція по збору коштів для Збройних Сил України.
Жителі нашого міста не залишилися байдужими до таких важливих проблем сьогодення, як захист рідної держави і активно долучились до підтримки своєї армії.
Під час першого етапу в опломбовану скриньку від ладижинців надійшло 14 тисяч 296гривень, які 19 березня були перераховані членами громадської лічильної комісії та направлені на рахунок Міністерства Збройних Сил України для матеріально-технічного забезпечення армії.
11 квітня громадська лічильна комісія знову перерахувала гроші: до скриньки надійшло 3 тисячі 611грн. Зібрані кошти також направили на підтримку матеріально-технічного забезпечення.
Загальна сума зібрана ладижанами для потреб української армії - 17тис.756грн.
В даний час акція триває, тож кожен бажаючий може внести свій вклад для підтримки рідної армії.
Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
6208_vh2.jpg (6. Kb)0625_vh1.jpg (6.81 Kb)
15 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 580 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль