Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинці обрали 10 найкращих ідей для центральної площі міста

Ладижинці обрали 10 найкращих ідей для центральної площі міста

7861_104.jpg (227.5 Kb)
Ладижинці, шляхом голосування, обрали 10 найкращих ідей для облаштування центральної площі рідного міста. Всього до розгляду було представлено 21 ідею, серед яких обрали найцікавіші та найактуальніші.
Паралельно з голосуванням тривав набір учасників до ініціативних груп, завданням яких у наступні чотири місяці буде опрацювати ідеї, організувати другий етап голосування, на якому з-поміж них буде обрано 2 остаточні, та врешті – реалізувати їх.
Подаємо 10 ідей, які вийшли у фінал проекту:
1. Лавочки цікавих форм;
2. Квітковий сонячний годинник;
3. Стріт-арт;
4. Смітники цікавих форм;
5. Надпис “I Love Ladyzhyn”;
6. Коване серце;
7. Буккросинг;
8. Колесо бажання;
9. Накриття над лавочками;
10. Пересувні дерева.

Нагадаємо, проект «Лабораторія міського простору. Ладижин 2013» стартував 23 серпня минулого року з нагоди дня міста Ладижина і реалізовується в рамках стратегії соціального партнерства міста Ладижина та компанії ДТЕК.
Особливістю проекту є те, що кожен ладижинець має право не тільки знати, що буде зроблено в місті, але і взяти участь у складанні плану покращення міста та його безпосередній реалізації.
Обговорення ідей відбулося 8 листопада у Палаці культури «Прометей» де зібралося коло цікавих та небайдужих людей, для того, щоб обговорити ідеї розвитку центральної площі Ладижина. На зустрічі були присутні Михайло Багнюк - керівник Агенції місцевого економічного розвитку, Ольга Коцька – модератор зустрічей, директор Центру культурного менеджменту м. Львів, Роман Баранов працівник АМЕР, який безпосередньо координує даний проект у місті Ладижин, Ігор Шевченко - програмний редактор радіо Ладижин, студент Ладижинського коледжу, депутат Студентського Парламенту Вінничини ІІІ скликання Войтенко Артур, Четвертак Андрій - член національної спілки ковалів України. Серед присутніх також були представники міської ради, бізнесу, представники ЗМІ та пересічні ладижинці, що завітали на зустріч.
А вже 9 листопада, до Ладижина завітала група студентів-архітекторів із Національного університету «Львівська політехніка» , які і спроектували картинку центру міста та представити її громаді для обговорення. Долучитися до соціального проекту «Лабораторія міського простору. Ладижин 2013» інститут було запрошено компанією «Мережа знань» і «Спільнотою відповідальний бізнес».
Отже, дуже важливо, щоб Ладижин створювали не якісь аморфні політики чи люди з інших міст, це повинні бути ідеї самих містян. Місто повинно гармонійно та планово розвиватися.
12 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 412 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль