Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинці обрали 10 найкращих ідей для центральної площі міста

Ладижинці обрали 10 найкращих ідей для центральної площі міста

7861_104.jpg (227.5 Kb)
Ладижинці, шляхом голосування, обрали 10 найкращих ідей для облаштування центральної площі рідного міста. Всього до розгляду було представлено 21 ідею, серед яких обрали найцікавіші та найактуальніші.
Паралельно з голосуванням тривав набір учасників до ініціативних груп, завданням яких у наступні чотири місяці буде опрацювати ідеї, організувати другий етап голосування, на якому з-поміж них буде обрано 2 остаточні, та врешті – реалізувати їх.
Подаємо 10 ідей, які вийшли у фінал проекту:
1. Лавочки цікавих форм;
2. Квітковий сонячний годинник;
3. Стріт-арт;
4. Смітники цікавих форм;
5. Надпис “I Love Ladyzhyn”;
6. Коване серце;
7. Буккросинг;
8. Колесо бажання;
9. Накриття над лавочками;
10. Пересувні дерева.

Нагадаємо, проект «Лабораторія міського простору. Ладижин 2013» стартував 23 серпня минулого року з нагоди дня міста Ладижина і реалізовується в рамках стратегії соціального партнерства міста Ладижина та компанії ДТЕК.
Особливістю проекту є те, що кожен ладижинець має право не тільки знати, що буде зроблено в місті, але і взяти участь у складанні плану покращення міста та його безпосередній реалізації.
Обговорення ідей відбулося 8 листопада у Палаці культури «Прометей» де зібралося коло цікавих та небайдужих людей, для того, щоб обговорити ідеї розвитку центральної площі Ладижина. На зустрічі були присутні Михайло Багнюк - керівник Агенції місцевого економічного розвитку, Ольга Коцька – модератор зустрічей, директор Центру культурного менеджменту м. Львів, Роман Баранов працівник АМЕР, який безпосередньо координує даний проект у місті Ладижин, Ігор Шевченко - програмний редактор радіо Ладижин, студент Ладижинського коледжу, депутат Студентського Парламенту Вінничини ІІІ скликання Войтенко Артур, Четвертак Андрій - член національної спілки ковалів України. Серед присутніх також були представники міської ради, бізнесу, представники ЗМІ та пересічні ладижинці, що завітали на зустріч.
А вже 9 листопада, до Ладижина завітала група студентів-архітекторів із Національного університету «Львівська політехніка» , які і спроектували картинку центру міста та представити її громаді для обговорення. Долучитися до соціального проекту «Лабораторія міського простору. Ладижин 2013» інститут було запрошено компанією «Мережа знань» і «Спільнотою відповідальний бізнес».
Отже, дуже важливо, щоб Ладижин створювали не якісь аморфні політики чи люди з інших міст, це повинні бути ідеї самих містян. Місто повинно гармонійно та планово розвиватися.
12 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 405 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль