Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинці гідно екіпірували дев’ятьох своїх земляків, які проходять військову підготовку у Мукачево

Ладижинці гідно екіпірували дев’ятьох своїх земляків, які проходять військову підготовку у Мукачево

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5942_dscn2658.jpg
Дев’ять наших земляків, які 31-го липня відправилися на навчальні полігони Мукачева, отримали бойове спорядження. Це, насамперед бронежилети 5-го класу захисту, каски кевларова та інші необхідні речі. Крім того, нашим хлопцям передали військовий сканер, потужні біноклі, рацію. Бо вісім призваних із дев’яти – розвідники. Один – стрілок. Тож купували їм те спорядження, яке може знадобитися під час бою, пише газета «Нове місто».

Супроводжували вантаж до за карпатського міста дві мами вояків та інші родичі.
- 16 липня ми прибули у військову частину, - розповідає мама 29-річного бійця Антона Оксана Сагаєва. – Звичайно, хлопці нам зраділи. Наразі вони проходять підготовку, а потім їх чекають на Сході.

Наші хлопці не втрачають бойового духу та бадьорості, після виснажливих занять жартують, підтримують одне одного, допомагають.
- Я, як і інші мої побратими, не хотів брати зброю до рук, але довелося. Обіцяю гідно виконувати свій патріотичний обов’язок, звільняючи українську землю від сепаратистів, - розповідає 44-річний Андрій Дідик, батько чотирьох дітей.

У кінці серпня дев’ять ладижинців разом з іншими вояками відправляться у зону АТО. Перед ними стоїть надважке завдання. Адже, як відомо зі скупих повідомлень із зони, кільце бойових дій звужується. У свою чергу, терористи діють жорстокіше. І саме від таких хлопців, як наші земляки, залежить, як довго триватимуть кровопролитні бої, як довго Україна втрачатиме своїх героїв.
Ми віримо в кожного, хто цими днями одягнув військову форму, хто став на захист цілісної держави. Хай береже їх Бог, хай якнайшвидше цілими і неушкодженими повертаються до рідної домівки.
Мами та родичі вояків, які наразі знаходяться у Мукачево, а також їхні сини, чоловіки та брати дякують кожному ладижинцю, хто пожертвував хоча б гривню на необхідну військову амуніцію.
21 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 472 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль