Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Спорт Ладижинці більше займатимуться спортом

Ладижинці більше займатимуться спортом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8790_sport.jpg
13 травня, навпроти 24-го будинку відкрився оновлений спортивно-ігровий майданчик, який довгий час знаходився у занедбаному стані. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Особливістю майданчика є те, що на ньому встановлені тренажери для заняття спортом та реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями.
Для дітей встановили та пофарбували гойдалки, виготовили сидіння, замінили спуск гірки, облаштували пісочницю, підсипали піском футбольний майданчик. Також було проведено вирізку аварійних дерев та посадку молодих саджанців навколо майданчика.
Відтепер діти та дорослі, мають можливість повноцінно, з користю для здоров’я проводити своє дозвілля.
Облаштування майданчику стало можливим завдяки конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками», який проводить Агенція місцевого економічного розвитку в рамках реалізації Стратегії соціального партнерства ТОВ «ДТЕК» та міста Ладижин.
В рамках першого етапу конкурсу була подана заявка від представників ініціативної групи «Вікторія», яку очолює Валентина Мельник, на облаштування дитячого майданчика.
Як розповів директор «АМЕР м.Ладижина» Михайло Багнюк, конкурсна комісія підтримала даний проект і 17 тис. 470 грн. було витрачено на закупку нових тренажерів.
У рамках другого етапу конкурсу була подана заявка на реконструкцію зазначеного майданчика від Олексія Бурковського. Її погодила конкурсна комісія та профінансувала витрати у розмірі 9 тис. грн..
Отже, загалом на облаштування спортивно-ігрового майданчика витрачено близько 27 тис. гривень.
Зі слів Михайла Багнюка, наразі є попередня домовленість з Ладижинською міською радою про передачу зазначеного майданчика на баланс відділу з питань фізичної культури та спорту.
Своє враження від вдкриття нового дитячого майданчика висловила й секретар міської ради Людмила Бучко:
- Дуже приємно бачити радісні обличчя діток, які із задоволенням проводять свій вільний час. Хочеться подякувати нашим мешканцям, які активно долучилися до конкурсу «Місто своїми руками», запропонували ідею та втілили її у життя.
- Запрошуємо всіх мешканців подавати свої ідеї до АМЕР і активно брати участь у конкурсі. Тоді у місті збільшиться кількість місць для відпочинку. Дякуємо компанії ДТЕК, адже без їхньої фінансової підтримки не вдалося б реалізувати міські проекти.
18 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 642 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль