Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижин відвідала польська делегація із міста-побратима

Ладижин відвідала польська делегація із міста-побратима

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/11.jpgЛадижин відвідала польська делегація із міста-побратима
З 2 по 5 жовтня в нашому місті перебувала офіційна польська делегація з міста-побратима Коло. Ладижин відвідали бургомістр м. Коло Мечислав Дрожджевськи, Беата Ваврзиняк – міський казначей, Маріола Маковська – начальник фінансового відділу, Мирослав Квирега – начальник відділу економічного розвитку.
Обмін делегаціями відбувається щорічно. До їх складу входять творчі колективи та спортсмени, обдарована молодь та представники місцевого самоврядування.
В цьому році польські гості мали можливість обмінятися досвідом роботи з питань діяльності місцевого самоврядування, ознайомитися з діяльністю Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин.
Як справжній хазяїн свого міста, мер організував полякам насичену програму. Перший заступник міського голови Ладижина Павло Анущенко супроводжував делегацію під час екскурсії по підприємствах «Миронівського хлібопродукту» та конефермі. Треба віддати належне владі міста, гості були приємно здивовані побаченим. Вони позитивно оцінили зміни, які відбулися в Ладижині за останній час щодо розвитку промисловості та будівництва.
У своєму інтерв’ю журналістам Lada FM Валерій Коломєйцев розповів:
- І в черговий раз ми підтвердили нашим шановним друзям, що місто Ладижин іде вірним шляхом. У нас була можливість, і Павло Анущенко ознайомив членів делегації міста-побратима з нашими новими могутніми підприємствами. Скільки будинків та квартир збудували в нашому місті ці інвестори. Також ми знайомили наших гостей з кінною школою. Вони були приємно здивовані, коли побачили наші манежі. І за це ми дякуємо директору нашого «Переробного комплексу» Олексію Шевченку, що Ладижин виходить на нову арену.
На жаль невідомо, чи розповів мер про важкі умови праці та високу плинність кадрів на підприємствах «Нашої Ряби». Про те скільки робочих змогли отримати житло у новозбудованих багатоповерхівках. Мер пишається кінною школою та манежами, а в цей час будинок престарілих знаходиться на межі закриття. Приміщення цього закладу старе і потребує ремонту.
Візит польської делегації співпав з професійним святом освітян. Бургомістр Коло Мечислав Дрожджевськи (у минулому теж педагог), особисто привітав з професійним святом 300 ладижинських освітян, які відзначали цю подію у ресторані «Ковчег».
Поляки були в захопленні від ставлення ладижинської влади до вчителів та закладів освіти.
Співпраця між містами побратимами дає змогу відвідати Польщу обдарованим ладижинським дітям. Так само, кожні 2 роки Ладижин приймає делегацію дітей із міста-побратима:
- Я пишаюся тим, що раз на 2 роки наші діти відвідують Польщу – місто-побратим. Там є люди, які думають, як зайняти наших дітей, і вивозять їх жити і на берег Балтійського моря, і на конях вони роблять прогулянки. І у відповідь ми приймаємо раз в 2 роки їхніх дітей, і також використовуємо наші можливості, щоб такі поїздки та зустрічі зміцнювали дружбу між народами та приносили заряд енергії та радості нашим дітям – зазначив Валерій Коломєйцев.
Зі слів мера ладижинські медики, рятувальники, правоохоронці та представники інших галузей можуть розраховувати на підтримку влади у питанні обміну досвідом із польськими колегами із міста Коло.
Відвідавши Ладижин, поляки повезли додому багато приємних вражень. Збудовані нові могутні підприємства, будується житло, наші діти мають змогу займатися в кінній школі. Місту на Бугом є чим пишатися. І якщо вірити нашому меру, ми йдемо вірним шляхом.
Джерела:
газета "Нове місто"
http://lada.fm/2013/10/08/ladizhin-vdvdala-delegacya-z-polskogo-msta-pobratima.html

http://www.ladrada.gov.ua/uk/mizhnarodna-spivpratsya-menu/209-mizhnarodna-spivpratsya-main/1816-2013-10-08-09-56-14.html
13 жовтня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 897 Коментарів: 14
Написав: Yоrk 14.10.2013 - 23:20
От бы поляки посмотрели на марш УПА !!! Отказались-бы от братства с нами!!! Как мы их на Волыни всех от мала до велика резали..... )))))
Написав: Юра 17.10.2013 - 23:39
Вот бы поляков на месяц отправить поработать на Рябу в цеха,они бы там не только концлагерь Освенцем вспомнили,а забыли бы сюда дорогу навсегда!
Написав: Юля 18.10.2013 - 10:56
От бы поляки посмотрели сколько стоит нам их дружба. И сколько на эту дружбу для избранных семей тратится дениг с нашего общака. Сколько бы можно было сделать для всех ладыжинцев за те деньги!
Написав: Arhip 18.10.2013 - 11:41
Як на мене, краще б Ладижин подружився з якимось промисловим німецьким містом і результатом дружби була кількість вкладених німецьких євро в економіку міста, а вже потім футбол, делегації та витрачання грошей бюджету на представницькі витрати. У нас в місті чомусь ця дружби сприймається, як колись передача "Поле чудес".
Написав: Мадам 19.10.2013 - 20:55
Вот потому и никакая дружба не может состояться, так как от неё только еврики и ожидаются, без малейших гарантий для инвестора.
Написав: Люда 20.10.2013 - 01:01
Мадам! Я з Вами повністю згодна! У цього Arhiр типово сільсько-куркульський менталітет! Дружити заради грошей! Хоча в нашій Україні, він присущь доменірующей частці населення ...
Написав: Arhip 20.10.2013 - 14:51
Поляки люблять менше за українців лише циганів, румунів та арабів. Це соціологічне дослідження в Польщі. Про яку дружбу та любов можна говорити? Зараз всі живуть в прагматичному світі. Росіяни і ті газ продають дорожче аніж італійцям, наприклад. Футбол, делегації та вітальні телеграми - це все повинно бути наслідком інвестицій в економіку Ладижина. А інкаше для чого громада обрала цих менеджерів? Їздити по закордонам за рахунок громади?
Написав: Yоrk 20.10.2013 - 18:40
О! И ты присоединился к этим уродам! На одного стало больше!!!
Написав: Михаил 21.10.2013 - 09:29
Эта дружба нужна прежде всего для облегчения выезда в Европу приближенных.
Так как известно уже съездили Стоян, Кравченко и другие работники местного совета.
Написав: Михaил 21.10.2013 - 09:30
Кроме того еще и ездят ихние дети и тоже за общественный щет. Но даже сама открытая виза в Европу стоит многого. Кроме того ездят и другие друзi под этой вывеской. Этим мер благодарит и покупает своих прихвостней.
Они ему за это и служат. Остальные в гододе с_сут...
Написав: Света 21.10.2013 - 22:46
Тут по комментариям видно что кроме Yоrkа моральных уродов и дебилов больше нет!
Написав: Yоrк 22.10.2013 - 00:00
Зря ты так с нами, Света.. Нас, Yorkov много! И мы, представляем достаточно многочисленную часть Ладыжинского населения! Да, эта часть маргиналов и моральных уродов, но дебилов среди нас нет!!!
Написав: Света 22.10.2013 - 00:41
А подробней можно,кого вас,адреса,явки,пароли?
Написав: Василь 22.10.2013 - 07:54
York,,знову то про "Свободу". Про ту частину зброду яка ганьбит йї.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль