Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Кури Косюка поїдуть до Африки

Кури Косюка поїдуть до Африки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2650_kuri.jpeg
Як вже повідомлялося, Росія відмовилася купувати продукцію Мироновської птахофабрики. Отже компанії довелося вивчати альтернативні ринки за кордоном.
Як розповідає Юрій Косюк, голова правління агропромислової компанії «Миронівський хлібопродукт», його компанії довелося шукати нові ринки в Африці і на Близькому Сході, після того, як Росія заборонила імпорт курячої продукції «Наша Ряба». Про це повідомляють Ведомости.
На цей бренд припадає близько 10% продажів МХП. Але Косюк стверджує, що його бізнес залишається міцним, оскільки більша частина продажу здійснюється на українському ринку, а курятина - це дешева альтернатива яловичині і свинині. Надії на поліпшення при новому режимі ще тільки повинні реалізуватися, але Косюк, як і інші підприємці, з оптимізмом дивиться в майбутнє:
- При Януковичі ситуація була жахливою. Я абсолютно оптимістичний, - говорить він.
Однак, МХП поки не може вийти в повній мірі на великі західні ринки. Надмірно високі тарифи ЄС роблять експорт м'яса економічно невигідним, але Косюк чекає, що торгові обмеження стануть м'якшими.
- Сподіваємося, що в майбутньому це станеться, - говорить він.
Слід зазначити, що незважаючи на зниження експорту в країни Митного Союзу із-за заборони на ввезення курятини МХП в Росію та інші країни митного союзу (Казахстан і Білорусь) з лютого 2014 року обсяг експорту курятини збільшився на 31% і досяг 30 370 тонн (1 кв. 2013 р.: 23 200 тонн). Про це йдеться у повідомленні компанії.
Обсяг експорту збільшився пропорційно збільшенню виробництва на Вінницької птахофабриці протягом 2013 р., сумарний обсяг виробництва курятини МХП в 1 кв. 2014 року зріс приблизно на 30%, порівняно з 1 кв. у попередньому році. При цьому, всі підприємства МХП з виробництва курятини протягом звітного періоду продовжували працювати на повну потужність.
Всі виробничі майданчики Вінницького комплексу (9 з 12 майданчиків вирощування, переробний та комбікормовий комплекси) введені в експлуатацію і вийдуть на повну виробничу потужність ближче до кінця року, коли будуть побудовані 3 останні зони вирощування.
21 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 729 Коментарів: 1
Написав: Виктория 30.05.2014 - 17:40
МФК решила выделить "Мироновскому хлебопродукту" кредит $250 млн
ukranews.com/ru/news/economics/2014/05/30/124223

МХП снова может поставлять курятину в Россию
latifundist.com/novosti/21229-mhp-snova-mozhet-postavlyat-kuryatinu-v-rossiyu

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль