Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Кури Косюка поїдуть до Африки

Кури Косюка поїдуть до Африки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2650_kuri.jpeg
Як вже повідомлялося, Росія відмовилася купувати продукцію Мироновської птахофабрики. Отже компанії довелося вивчати альтернативні ринки за кордоном.
Як розповідає Юрій Косюк, голова правління агропромислової компанії «Миронівський хлібопродукт», його компанії довелося шукати нові ринки в Африці і на Близькому Сході, після того, як Росія заборонила імпорт курячої продукції «Наша Ряба». Про це повідомляють Ведомости.
На цей бренд припадає близько 10% продажів МХП. Але Косюк стверджує, що його бізнес залишається міцним, оскільки більша частина продажу здійснюється на українському ринку, а курятина - це дешева альтернатива яловичині і свинині. Надії на поліпшення при новому режимі ще тільки повинні реалізуватися, але Косюк, як і інші підприємці, з оптимізмом дивиться в майбутнє:
- При Януковичі ситуація була жахливою. Я абсолютно оптимістичний, - говорить він.
Однак, МХП поки не може вийти в повній мірі на великі західні ринки. Надмірно високі тарифи ЄС роблять експорт м'яса економічно невигідним, але Косюк чекає, що торгові обмеження стануть м'якшими.
- Сподіваємося, що в майбутньому це станеться, - говорить він.
Слід зазначити, що незважаючи на зниження експорту в країни Митного Союзу із-за заборони на ввезення курятини МХП в Росію та інші країни митного союзу (Казахстан і Білорусь) з лютого 2014 року обсяг експорту курятини збільшився на 31% і досяг 30 370 тонн (1 кв. 2013 р.: 23 200 тонн). Про це йдеться у повідомленні компанії.
Обсяг експорту збільшився пропорційно збільшенню виробництва на Вінницької птахофабриці протягом 2013 р., сумарний обсяг виробництва курятини МХП в 1 кв. 2014 року зріс приблизно на 30%, порівняно з 1 кв. у попередньому році. При цьому, всі підприємства МХП з виробництва курятини протягом звітного періоду продовжували працювати на повну потужність.
Всі виробничі майданчики Вінницького комплексу (9 з 12 майданчиків вирощування, переробний та комбікормовий комплекси) введені в експлуатацію і вийдуть на повну виробничу потужність ближче до кінця року, коли будуть побудовані 3 останні зони вирощування.
21 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 739 Коментарів: 1
Написав: Виктория 30.05.2014 - 17:40
МФК решила выделить "Мироновскому хлебопродукту" кредит $250 млн
ukranews.com/ru/news/economics/2014/05/30/124223

МХП снова может поставлять курятину в Россию
latifundist.com/novosti/21229-mhp-snova-mozhet-postavlyat-kuryatinu-v-rossiyu

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль