Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Кури Косюка не подешевшають

Кури Косюка не подешевшають

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4458_kuri.jpeg
Як вже повідомлялося, Російські пропускні пункти на кордоні з Україною з 6 лютого отримали вказівку Росспоживнагляду не приймати продукцію «Миронівської птахофабрики».
За повідомленням Росспоживнагляду в продукції української фабрики виявлені шкідливі речовини - антибіотики і бактерії.
Підприємство випускає продукцію під торговою маркою "Наша Ряба". Коментувати ситуацію на самому підприємстві відмовляються.
Слід зазначити, що через обмеження експорту, зниження цін на курятину на внутрішньому ринку очікувати не варто. За словами керівника аналітичного департаменту консалтингової агенції "ААА" Марії Колесник, зараз на Росію йде лише близько 7% української курятини.

- Курятина на внутрішньому ринку не дешевшатиме через цю заборону. Поставки в Росію настільки мізерні, що наш ринок цього не відчує, — повідомляє пані Марія.
Нагадаємо, що Наша Ряба потрапила в чорний список товарів, які пропонують бойкотувати активісти Евромайдана.
2 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 543 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль