Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Крижана благодійність Ладижинського коледжу - допомога Українській армії та хворим дітям

Крижана благодійність Ладижинського коледжу - допомога Українській армії та хворим дітям

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4136_dscn3276.jpg
Як вже повідомлялося, 12 вересня студенти Ладижинського коледжу ВНАУ взяли участь в благодійній акції Ice Bucket Challenge. Під час акції було зібрано 2 265,05 гривень.
Як і обіцяли студенти, зібрані кошти були передані на потреби воїнів АТО та для закупівлі подарунків для дітей Ладижинського будинку-інтернату «Троянда».
- Як ви пам’ятаєте, в п’ятницю 12 вересня в нашому Ладижинському коледжі відбулася акція Ice Bucket Challenge – обливання холодною водою заради благодійної мети. В ході цієї акції студентським парламентом нашого коледжу була зібрана сума 2 265 гривень і 5 копійок. Частина суми була передана у вигляді подарунків дітям Ладижинського будинку-інтернату «Троянда» і решту цієї суми, а це 1 120 грн. сьогодні ми передаємо Народній самообороні міста Ладижина, - розповідає Артур Войтенко, студент Ладижинського коледжу ВНАУ.
Представники самооборони подякували молоді за свідому позицію та допомогу українським військовим. Також, самооборонівці запевнили студентів, що в подальшому обов’язково відзвітують на що саме були витрачені кошти.
16 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 433 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль