Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Крижана благодійність Ладижинського коледжу - допомога Українській армії та хворим дітям

Крижана благодійність Ладижинського коледжу - допомога Українській армії та хворим дітям

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4136_dscn3276.jpg
Як вже повідомлялося, 12 вересня студенти Ладижинського коледжу ВНАУ взяли участь в благодійній акції Ice Bucket Challenge. Під час акції було зібрано 2 265,05 гривень.
Як і обіцяли студенти, зібрані кошти були передані на потреби воїнів АТО та для закупівлі подарунків для дітей Ладижинського будинку-інтернату «Троянда».
- Як ви пам’ятаєте, в п’ятницю 12 вересня в нашому Ладижинському коледжі відбулася акція Ice Bucket Challenge – обливання холодною водою заради благодійної мети. В ході цієї акції студентським парламентом нашого коледжу була зібрана сума 2 265 гривень і 5 копійок. Частина суми була передана у вигляді подарунків дітям Ладижинського будинку-інтернату «Троянда» і решту цієї суми, а це 1 120 грн. сьогодні ми передаємо Народній самообороні міста Ладижина, - розповідає Артур Войтенко, студент Ладижинського коледжу ВНАУ.
Представники самооборони подякували молоді за свідому позицію та допомогу українським військовим. Також, самооборонівці запевнили студентів, що в подальшому обов’язково відзвітують на що саме були витрачені кошти.
16 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 516 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль