Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Кращі вчителі Ладижина отримали грошові премії

Кращі вчителі Ладижина отримали грошові премії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1584_osvyta.jpg16 січня в місті Ладижин відбулася січнева педагогічна конференція.
Про це повідомляється на сайті Відділу освіти Ладижинської міської ради.

У конференції взяли участь міський голова Валерій Коломєйцев, начальник відділу освіти Юрій Журба, педагоги закладів освіти міста.

Перед педагогами міста виступив мер Ладижина. В ході виступу він коротко ознайомив присутніх з проблемами міста та шляхами їх вирішення.

Начальник відділу освіти Юрій Віталійович Журба, ознайомив з підсумками роботи галузі освіти міста за І семестр 2013/2014 навчального року.

На завершення засідання конференції, кращі вчителі були нагородженні грамотами міської ради та грошовими преміями.
Переможці міського етапу конкурсу "Учитель року - 2014":

Лауреат конкурсу - Ситковецька Лариса Ілларіонівна - вчитель трудового навчання ЗОШ № 4 у номінації "Трудове навчання"

ІІ місце - Куліковська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів ЗОШ № 3 у номінації "Початкова школа"

І місце - Мартинюк Олена Павлівна - вчитель початкових класів ЗОШ № 2 у номінації "Початкова школа"
20 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 791 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль