Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Кращі вчителі Ладижина отримали грошові премії

Кращі вчителі Ладижина отримали грошові премії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1584_osvyta.jpg16 січня в місті Ладижин відбулася січнева педагогічна конференція.
Про це повідомляється на сайті Відділу освіти Ладижинської міської ради.

У конференції взяли участь міський голова Валерій Коломєйцев, начальник відділу освіти Юрій Журба, педагоги закладів освіти міста.

Перед педагогами міста виступив мер Ладижина. В ході виступу він коротко ознайомив присутніх з проблемами міста та шляхами їх вирішення.

Начальник відділу освіти Юрій Віталійович Журба, ознайомив з підсумками роботи галузі освіти міста за І семестр 2013/2014 навчального року.

На завершення засідання конференції, кращі вчителі були нагородженні грамотами міської ради та грошовими преміями.
Переможці міського етапу конкурсу "Учитель року - 2014":

Лауреат конкурсу - Ситковецька Лариса Ілларіонівна - вчитель трудового навчання ЗОШ № 4 у номінації "Трудове навчання"

ІІ місце - Куліковська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів ЗОШ № 3 у номінації "Початкова школа"

І місце - Мартинюк Олена Павлівна - вчитель початкових класів ЗОШ № 2 у номінації "Початкова школа"
20 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 774 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль