Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Косюк отримав нагороду від губернатора Черкаської області

Косюк отримав нагороду від губернатора Черкаської області

7 січня 2014 року виповнилося 60 років з дня утворення Черкаської області. Для більшості черкащан це свято минуло тихо та непомітно, чого не можна сказати про представників влади.
Спочатку чиновники побували на відкритті музею Тарасу Шевченку в селі Мошни. Потім, в Черкасах, на площі поряд із Палацом культури «Дружба народів» відбулося вручення ключів від 42 автомобілів виробництва ЗАЗу ветеранам. Щоправда, навіть мимовільне спостереження дозволяє припустити, що більшість цих ветеранів, з огляду на їх вік - ветерани війни в Кореї чи В"єтнамі, але ж ніяк не Другої Світової.
Найприємнішою була офіційна частина.
З нагоди ювілею, зі сцени палацу культури «Дружба народів» було роздано близько сотні грамот та нагород. Багато нагороджених є представниками провладної партії. Це – керівники районів, депутати рад різних рівнів, а також представники підприємств та організацій.
Вручали нагороди віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк.
До списку нагороджених потрапив і директор «Нашої Ряби» - Юрій Косюк.
Нагадаємо, що Наша Ряба попала в чорний список товарів, яким активісти Евромайдана оголосили економічний бойкот.
Отже, поки українці на Євромайдані продовжують відстоювати європейський вибір та виборюють свої права і свободи, черкаська влада роздає нагороди фахівцям з освоєння державних коштів.
10 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 896 Коментарів: 1
Написав: S 10.01.2014 - 15:14
Автору статті під час вручення автомобілей слід було звернути увагу на те, що в зв'язку з поважним віком деяких ветеранів, станом їх здоров'я, ключі отримували члени їх родин, як і було наголошено диктором зі сцени. А нагороджені чекали приємний подарунок вдома!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль