Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Косюк отримав нагороду від губернатора Черкаської області

Косюк отримав нагороду від губернатора Черкаської області

7 січня 2014 року виповнилося 60 років з дня утворення Черкаської області. Для більшості черкащан це свято минуло тихо та непомітно, чого не можна сказати про представників влади.
Спочатку чиновники побували на відкритті музею Тарасу Шевченку в селі Мошни. Потім, в Черкасах, на площі поряд із Палацом культури «Дружба народів» відбулося вручення ключів від 42 автомобілів виробництва ЗАЗу ветеранам. Щоправда, навіть мимовільне спостереження дозволяє припустити, що більшість цих ветеранів, з огляду на їх вік - ветерани війни в Кореї чи В"єтнамі, але ж ніяк не Другої Світової.
Найприємнішою була офіційна частина.
З нагоди ювілею, зі сцени палацу культури «Дружба народів» було роздано близько сотні грамот та нагород. Багато нагороджених є представниками провладної партії. Це – керівники районів, депутати рад різних рівнів, а також представники підприємств та організацій.
Вручали нагороди віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк.
До списку нагороджених потрапив і директор «Нашої Ряби» - Юрій Косюк.
Нагадаємо, що Наша Ряба попала в чорний список товарів, яким активісти Евромайдана оголосили економічний бойкот.
Отже, поки українці на Євромайдані продовжують відстоювати європейський вибір та виборюють свої права і свободи, черкаська влада роздає нагороди фахівцям з освоєння державних коштів.
10 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 884 Коментарів: 1
Написав: S 10.01.2014 - 15:14
Автору статті під час вручення автомобілей слід було звернути увагу на те, що в зв'язку з поважним віком деяких ветеранів, станом їх здоров'я, ключі отримували члени їх родин, як і було наголошено диктором зі сцени. А нагороджені чекали приємний подарунок вдома!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль