Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1205_dtek.jpegВже чотири місяці Ладижинська ЗОШ №2 плідно працює над проектом «Енергоефективні школи» в рамках програми соціального партнерства ДТЕК.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
За цей час учні пілотних класів дізналися, як виробляється електрична і теплова енергія, скільки вона коштує і як формуються тарифи, які є методи економії.
Компанія ДТЕК, спеціально для учнів, власним коштом розробила і видала підручник «Основи теплопостачання та тепло збереження». Також для школярів передбачено екскурсії на електростанцію. В якості подарунків учні пілотних класів та їхній викладач отримали набір приладів для проведення енергоаудиту та розроблені ВБО «Інститут місцевого розвитку».
- Ми прагнемо до того, щоб якомога більше дітей та дорослих людей усвідомлювали цінність енергії і необхідність дбайливого з нею поводження. Адже від того, наскільки раціонально мешканці нашого міста використовуватимуть воду, тепло, електроенергію, буде залежати наше життя, екологія, комфорт та добробут. Цінність проекту «Енергоефективні школи» в тому, що діти вчаться берегти тепло й електроенергію не тільки в теорії, а й на практиці і зможуть передати свій власний досвід іншим. Зараз у школі кипить робота за проектом. Отож побажайте нам перемоги! – каже заступник директора з виховної роботи Наталія Берегова.
24 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 587 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль