Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1205_dtek.jpegВже чотири місяці Ладижинська ЗОШ №2 плідно працює над проектом «Енергоефективні школи» в рамках програми соціального партнерства ДТЕК.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
За цей час учні пілотних класів дізналися, як виробляється електрична і теплова енергія, скільки вона коштує і як формуються тарифи, які є методи економії.
Компанія ДТЕК, спеціально для учнів, власним коштом розробила і видала підручник «Основи теплопостачання та тепло збереження». Також для школярів передбачено екскурсії на електростанцію. В якості подарунків учні пілотних класів та їхній викладач отримали набір приладів для проведення енергоаудиту та розроблені ВБО «Інститут місцевого розвитку».
- Ми прагнемо до того, щоб якомога більше дітей та дорослих людей усвідомлювали цінність енергії і необхідність дбайливого з нею поводження. Адже від того, наскільки раціонально мешканці нашого міста використовуватимуть воду, тепло, електроенергію, буде залежати наше життя, екологія, комфорт та добробут. Цінність проекту «Енергоефективні школи» в тому, що діти вчаться берегти тепло й електроенергію не тільки в теорії, а й на практиці і зможуть передати свій власний досвід іншим. Зараз у школі кипить робота за проектом. Отож побажайте нам перемоги! – каже заступник директора з виховної роботи Наталія Берегова.
24 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 579 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль