Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

Компанія ДТЕК вчить ладижинських школярів економії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1205_dtek.jpegВже чотири місяці Ладижинська ЗОШ №2 плідно працює над проектом «Енергоефективні школи» в рамках програми соціального партнерства ДТЕК.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
За цей час учні пілотних класів дізналися, як виробляється електрична і теплова енергія, скільки вона коштує і як формуються тарифи, які є методи економії.
Компанія ДТЕК, спеціально для учнів, власним коштом розробила і видала підручник «Основи теплопостачання та тепло збереження». Також для школярів передбачено екскурсії на електростанцію. В якості подарунків учні пілотних класів та їхній викладач отримали набір приладів для проведення енергоаудиту та розроблені ВБО «Інститут місцевого розвитку».
- Ми прагнемо до того, щоб якомога більше дітей та дорослих людей усвідомлювали цінність енергії і необхідність дбайливого з нею поводження. Адже від того, наскільки раціонально мешканці нашого міста використовуватимуть воду, тепло, електроенергію, буде залежати наше життя, екологія, комфорт та добробут. Цінність проекту «Енергоефективні школи» в тому, що діти вчаться берегти тепло й електроенергію не тільки в теорії, а й на практиці і зможуть передати свій власний досвід іншим. Зараз у школі кипить робота за проектом. Отож побажайте нам перемоги! – каже заступник директора з виховної роботи Наталія Берегова.
24 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 527 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль