Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Компанія ДТЕК допомагає приймати переселенців із зони бойових дій

Компанія ДТЕК допомагає приймати переселенців із зони бойових дій

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2762_ahmetov.jpg
25 серпня до Ладижина приїхали 39 переселенців із міста-енергетика Зургеса Донецької області. Всі витрати по проживанню та харчуванню вимушених переселенців взяла на себе компанія ДТЕК. Наразі, у містах де триває війна, ДТЕК відновлює світло і водопостачання, підвозить питну воду і продукти, купує медикаменти для лікування мирних жителів.
Зугрес вже більше тижня піддається обстрілу, є загиблі, в тому числі і співробітники ДТЕК. За останні два місяці ДТЕК допоміг 250 жінкам і дітям виїхати з Зугресу в мирні міста Енергодар, Запорізької області, Зеленодольськ, Дніпропетровської, тепер - у Ладижин.

- Всіх переселенців ми зустріли з щирою турботою і теплом. Енергетики завжди допомагають один одному, - розповідає начальник цеху ремонту обладнання ДТЕК Ладижинської ТЕС Ігор Кравець. - Колегам з ДТЕК Зуївської ТЕС ми допомагаємо знайти роботу на нашій станції.

Мами дітей шкільного віку вже оформляють дітей в школу. Всі хочуть повернутися додому, але поки це неможливо. Значить, належить вирішити всі обов'язкові питання - робота, житло, лікарня і школа.
Наприклад, мама 8-місячного Микити сьогодні ставить дитину на облік у Ладижинську міську лікарню.
- Через складну обстановки в Зугресі пропустили кілька важливих щеплень, тепер треба наздоганяти графік, - розповідає жінка.
Як тільки в містах Донецької та Луганської областей почалися бої, ДТЕК став допомагати людям, які вирішили виїхати із зони військових дій. Також ДТЕК продовжує допомагати своїм співробітникам, які залишилися в містах, де ведуться бої.

З початку бойових дій на Донбасі ДТЕК реалізував низку гуманітарних ініціатив:

* 4,3 млн грн виділив ДТЕК на оплату виїзду з міст, де йде війна, проживання та харчування в санаторіях-профілакторіях, базах відпочинку, придбання одягу та необхідних речей.
* 2,8 млн грн ДТЕК виділив безпосередньо і через Міжнародну організацію Червоного Хреста для лікарень у містах, де велися бойові дії. Лікарні гостро потребують додаткових медикаментів і медичного обладнання. ДТЕК допоміг придбати медикаменти для лікування постраждалих мирних жителів Донецька, Щастя, Курахове, Добропілля, Макіївки, Мар'їнки, Горлівки, Артемівського району, Свердловська, Ровеньків.
* 500 тис. грн направив ДТЕК на вирішення проблеми відсутності води у зв'язку з пошкодженням водоводів в Донецькій і Луганській областях. ДТЕК допомагає забезпечувати жителів водою в 8 містах, де розташовані шахти і ТЕС компанії - Курахове, Добропілля, Білозерському, Білицьку, Новодонецьком, Ровеньках, Свердловську, Червонопартизанську.
ДТЕК купив і встановив баки, розвозить питну воду автоцистернами, підвозить технічну воду - адже з нею іноді навіть більша проблема, ніж з питною. Промислові підприємства ДТЕК допомагають відновлювати свердловини, встановлюють більш потужні насоси для підкачування води, прокладають нові ділянки водогонів.

- Сьогодні в містах діяльності ДТЕК знаходяться більше 10 тис. людей, що виїхали із зони військових дій. У Курахове - 4,5 тис. переселенців, у великому Добропілля - близько 3 тис., в Енергодарі - 1 тис. осіб, у Павлограді - теж 1,5 тис. осіб. Разом з міською владою ми знаходимо їм житло, доставляємо продукти і медикаменти, розвозимо воду. За липень-серпень на гуманітарні ініціативи ДТЕК направив 7,5 млн грн, - повідомила Тетяна Оверина, директор з регіональної політики ДТЕК.

Нагадаємо, що Гуманітарний штаб «Допоможемо» Ріната Ахметова з початку військових дій вже евакуював 21 тис. осіб, з них 9 тис. осіб - дітей. Для більш 52 тис. мирних жителів штаб «Допоможемо» доставив в зону бойових дій адресну гуманітарну допомогу.

Вимушені переселенці почали отримувати гуманітарну допомогу, яка була доставлена 23-24 серпня в складі 100 вантажівок першого ешелону гуманітарного рейсу Ріната Ахметова. Міські та районні центри соціальної допомоги отримали продуктові, дитячі та гігієнічні набори: у Маріуполі - 10 420 наборів, в Новоазовському районі - 6 700 наборів і Першотравневому районі - 1 460. До складу першого ешелону (100 фур) загальною вагою понад 2 000 тонн входить 200 000 продуктових наборів.
Для мешканців визволених міст, в яких масово проживають переселенці, а також для інших компактних місць їх проживання, будуть передані гігієнічні набори в кількості 10 000 шт., що покриє потреби на один місяць для сім'ї з 3-х чоловік. Також сім'ї у звільнених містах і переселенці з дітьми отримають дитячі набори (дитяче харчування, памперси) в кількості 5 000 шт.

Прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС

28 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 476 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль