Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью Комісія створена Коломєйцевим визначила джерело смороду в Ладижинів

Комісія створена Коломєйцевим визначила джерело смороду в Ладижинів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3103_mr4.jpg
Проблема неприємних запахів у місті Ладижин не нова. Ті, кому доводилося проїжджати відрізок дороги між Ладижином і Лукашівкою погодяться, що дихати на повні груди там неможливо.
Найнеприємніше те, що стійкий сморід поширюється і містом, особливо він дошкуляє мешканцям вулиць Заводська, Робітнича, Леніна, Сонячна та охоплює 2-й мікрорайон багатоповерхової забудови. Якщо так буде продовжуватися і надалі невдовзі Ладижин стане найсмердючішим містом в Україні.
Місцеві мешканці приписують неприємні запахи Нашій Рябі, що є цілком логічно, адже саме після того, як до нас прийшов потужний інвестор повітря значно зіпсувалось.
Розвінчати цей міф взялася комісія створена за розпорядженням міського голови Валерія Коломєйцева. До складу комісії увійшли представники міськвиконкому, санепідслужби, «МХП», «Біоліка» та громадських організацій, депутати, місцеві мешканці тощо. Очолив її перший заступник міського голови Павло Анущенко. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Членами комісії було визначено такий маршрут: завод «Біолік» - крайня хата по вул.Робітнича – поля фільтрації «Біоліка» - очисні споруди ТОВ «Вінницька птахофабрика».
В пошуках неприємного запаху члени комісії поспілкувалися з Василем Кучевським, який проживає по вулиці Робітнича,93. На його думку джерелом смороду є поля фільтрації, куди спиртзавод скидає відходи виробництва.
- Ви туди поїдьте, там взагалі знаходитись неможливо, немає чим дихати! – каже пан Василь.
За висновком начальника Тростянецького МУ ГУ Держсанепідслужби Сергія Пархонюка, фільтраційні поля «Екстра» використовує як самостійні очисні споруди для біологічного очищення промислових стоків від виробництва спирту. Барда транспортується трубопроводом на поля фільтрації без попередньої підготовки. У ямах відходи накопичуються з моменту відновлення роботи підприємства – з 2012 року.
Склад стоків – барда масляна, яка відноситься до 4 класу небезпеки відходів.
Поля фільтрації використовуються спиртзаводом на підставі договору оренди від 27.04.2012 року з ПАТ «Біолік», якому вони належать.
Після бардополів, члени комісії виїхали на поля фільтрації та очисні споруди переробного комплексу, де побачили іншу картину: сучасне обладнання та відсутність будь-якого запаху. В очисних спорудах навіть розводять сомів та коропів.
- Дані очисні споруди приймають стоки комбікормового та переробного комплексів. Стоки проходять через біологічне очищення, яке здійснюється за допомогою мікроорганізмів, - розповів Олександр Нестеров, який опікується очисними спорудами ТОВ «Вінницька птахофабрика».
- Ви бачите, що в кожному ставку знаходиться чиста вода. Дані споруди запроектовані та побудовані за голландською технологією фірми NewWaterTechnology, яка нас постійно контролює. Після біологічного очищення вода проходить два етапи доочищення: фільтрується через піщаний та вугільний фільтри. Насамкінець вода проходить через ультрафіолетове світло, яке знезаражує її.
Вода, яку наше підприємство скидає в Південний Буг, чистіша, ніж у річці. Всі технологічні процеси контролюються нашою лабораторією, в тому числі бактеріальною
, - наголосив пан Нестеров.
Після почутого і побаченого члени комісії склали акт в якому, зокрема, йдеться про те, що комісія вважає джерелом неприємного запаху в місті бардові поля, які використовує ДП «Екстра» для скидання відходів спиртовиробництва.
- Шановні ладижинці! Якщо хтось вам скаже, що запах йде від «Нашої Ряби», знайте, що це – провокація. Мета тих, хто розповсюджує подібні чутки, - обманути людей, - сказали наостанок члени комісії, які віднайшли джерело смороду.
21 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1201 Коментарів: 7
Написав: nina 21.06.2014 - 16:01
И что дальше? Нашли откуда запах. Теперь нам прыгать от счастья? Или всё-же кто-то будет решать вопрос об устранении запахов? В прошлом году поговорили-поговорили и успокоились. Сейчас всё сначала? Мне всё равно кто виноват. Для меня неясно, что будут с этим делать?
Написав: patriot 21.06.2014 - 16:28
Тут откуда не возьмись,
нінка с будки... Зашибись!

слово "Зашибись" можно читать как "Удивила?!"
Написав: True 21.06.2014 - 21:06
Собака лает, караван идет.)))
Написав: nina 21.06.2014 - 22:09
А дураку закон не писан!!!!!!
Написав: True 22.06.2014 - 01:47
а собака все лает ))))
Написав: Ольга 22.06.2014 - 09:22
Разом из твоєю мамою, та бабусею!
Написав: True 23.06.2014 - 10:21
Ольга,
и вам не болеть и мозгов побольше.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль