Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Коломєйцев назначив зустріч екс-кандидатам на крісло мера Ладижина

Коломєйцев назначив зустріч екс-кандидатам на крісло мера Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/85_spisok.jpg
Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, вивчивши усі передвиборчі програми колишніх кандидатів на мерське крісло, запрошує Ю.Куленка, І.Ладовича, А.Сандуляка, Г.Халабузаря, М.Цехмейструка, В.Юрченка – на зустрічі. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Мета зібрань – обговорити шляхи втілення у життя основних та найбільш корисних для міста та його жителів пунктів передвиборчих програм кожного кандидата.
Серед списку запрошених, опублікованому в комунальній газеті, всього шість кандидатів. Нагадаємо, що у квітні місяці 11 ладижинських кандидатів оприлюднили свої мерські амбіції. Пізніше один з них зійшов з виборчих перегонів, тому у позачергових виборах міського голови 25 травня взяли участь 10 кандидатів.
Отже, очільник Ладижина не знайшов нічого цікавого в передвиборчих програмах Людмили Головашич, Володимира Волковського та Юрія Підвашецького.
27 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 933 Коментарів: 32
Написав: nina 27.06.2014 - 23:50
На коли назначена зустріч?
Написав: meshkanka 28.06.2014 - 18:56
А за что же Волковского наказали? Он так старался для Коломейцева: на Юрченко листовки с компроматом понаписывал, старался бедняга , деньги зарабатывал у мэра бывшего и не угоден. Вот беда-то.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 28.06.2014 - 19:41
"КОМАНДУ" ЗБИРАЕ...А МОЖЕ "БРИГАДУ"...НЕ С ПРОСТА ЦЕ... ТАКИЙ СОБІ БІЛЕНЬКИЙ І ПУХНАСТИЙ ... НЕХАЙ КРАЩЕ В ЦЕРКВУ ХОДИТЬ І ГРІХИ ЗАМОЛЮЕ...
Написав: patriot 29.06.2014 - 10:52
Чефірковський, влаштуйся на роботу і не смерди де попало, бо без тебе, вже, як без ninи!
Є вільна вакансія "ВІЧНОГО РЕВОЛЮЦІОНЕРА". Такі як ти - мають переваги (за відсутністю совісті і мозку).
aleksandr
Написав: aleksandr 29.06.2014 - 13:54
patriot, По-перше. Я не прикриваюсь майданом.Свій майдан я розпочав ще в 78 році в віці 17 років , коли натовк фейс дільничому і "повішав" йому гімн Радянського Союзу на вуха. В 79році скинув прапор СРСР із сільради і на його місце вціпив жовто - блакитний . По-друге.Я не скриваю своі Ф.І.Б.По трете.Від кого смердить на сайті так це від "псевдопатріотів". Я проти корумпованоі влади.Я проти новоявлених "панків" , які ходят на "охоту" на простих украінців.Я проти "арендаторів" , які позбирали паіі і коли людина йде вечером до дому відпрцювавши на СВОІЙ ЗЕМЛІ і взяла пів-мішка зметин пшениці з току не спитавши "господара" "ГОСПОДАР" ЦЬКУЕ НА НЕІ ДВОХ ПАНСЬКИХ ВОВКОДАВІВ !!!Це ГАНЬБА !!! Я проти тих хто забрудьнююе повітря. Я проти величезного розриву в доходах олігархів і простих трудяг в яких надриваються сухожиля від величезних навантажень. І при цему у них крадуть пів З\П за маленьку провину... І від кого на сайті чути гавкіт(скавкання) так це від тебе - лащишся біля панків , та напевне тобі в будку ряба дохлих курочок підкидае. Тебе навідь собакою назвати не можна - бо масть твоя шакалья...(мультик Мауглі - ОТЕЛО ПРОМАХНУВСЯ) Я за майдан на Рябі - і це і е моя РОБОТА !!! tongue
Написав: Стас 29.06.2014 - 14:56
Чайковський, ти клоун безграмотний, який книжки не читав ніколи))) В мультику "Мауглі", а тим більше в книзі Редьярда Кіплінга «Книга джунглів» ніколи не було персонажа ОТЕЛО))) Ось тобі домашнє завдання: "Хто і коли написав п'єсу "Отелло". Саня, інтелект в тебе поки на рівні поганенького школяра.))) Але чому дивуватися? Зек і в Африці зек.
Написав: patriot 29.06.2014 - 16:34
aleksandr, а тебе вісімнадцятирічного чого у 79-му на сільраду занесло? З похмелюги? А прапора жовто-блакитного (на той час!) у селі своєму де ти знайшов?

aleksandr, то ти майдаун зі стажем?!
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 29.06.2014 - 18:23
Стас, patriot, Вік живи вік вчись.Чим більше я знаю тим більше розумію ,що взагалі нічого не знаю...... За Отело... aleksandry і всім оставшимся.Отело це Шекспір... Мультик "мауглі"... Там теж був Отело (старий вожак вовчоі зграі) в прихвостнях у нєго був шакальчик . і от коли на охоті Отело не зміг догнати оленя . ШакАльчик бігав по джунглям і кричав: Отело промахнувся !!! Тим самим шукаючи нового "ГОСПОДАРЯ" . ШАКАЛЬЧИК розумів . що дні Отело зкінчилися і треба буде комусь прислуговувати ,щоб хтось кидав кістку...За з\к. В нас час це не дивно... До не давніх часів ви цілували ЖО-У тричі судимому ГАРАНТУ... Я не рвусь в мери чи депутати. І мені ваш понос на сайті по "барабану"...За майданутість. Да я за МАЙДАН... За прапор. Ми його зшили з двох жіночих блузок.Одне тільки не правильно ,що зшили поперек. Хоча це спірне питання. Як правильно розташовують колір.(по перек чи гризонтально)
Написав: Стас 29.06.2014 - 19:03
Зек, я тобі українською мовою пишу, що ні в мультику ні в книзі про Майглі Отело не було і бути не могло))) Не показуй себе тупішим ніж ти є. І не показуй свою баранячу впертість. А як правильно звали персонаж про якого ти згадуєш, то візьми хоча б раз в житті книжку в руки і почитай. Який же ти неосвідченний))) І з ким звязались наші демократи? Цвет нації.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 29.06.2014 - 22:03
Стас,Тобі краще в інеті на диванчику піну свою з рота плювати на всіх і на вся...Тебе , напевне , в школі однокласники щемили от і "відриваешся" зараз на малознайомих людях... І взагалі , що ти в житті свому зробив доброго ?! ЩО ?! Частіше в церкву ходи. Це тобі моя порада... smile
Написав: Стас 30.06.2014 - 00:13
Видалено
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 30.06.2014 - 00:37
Стас, Скільки фантазіі... Забув Стасік написати , що я Індіру Ганді розтріляв , а також з Яником з ЖІНОК ШАПКИ ЗНІМАВ.А ВЗАГАЛІ ТАКЕ ВРАЖЕННЯ . ЩО ТОБІ ДАВНО ПОРА В ЛІКАРНЮ ІМ. ЮЩЕНКА В ВІННИЦЮ... d-s :shizofrenik Я на больних не ображаюся...
Написав: ЛАДИЖИНЕЦЬ 1.07.2014 - 10:42
Стас, Я напрклад книжок не читав... Одну тільки помню МУ-МУ . Будеш пі-діти на сайті втоплю...
Написав: Вышинский 1.07.2014 - 10:48
Стас, upupup Золотие слова ... Помнят еще в Ладыжине "ЖЕЛЕЗНОГО ФЕЛИКСА"...
Написав: nina 1.07.2014 - 15:04
Кололмєйцев збирає вже офіційними виклдиками. Спочатку я подумала що то чергові его понти. Але зараз маю інформацію, що кожного запросив офіційно. Це, шановні, вже не жарти. Хоче опустити всіх разом нижче плінтуса.Васю Юрченка вже опускає, з допомогою лікарів, які раділи обладнанню.Читайте "Руде місто" в четвер. Дай Боже мені помилитися. Шкода хлопців. В них вибору немає. Хочь приходь ганьбити та морально знущатись будуть, хочь не приходь. Кожному покажуть його місце в цьому житті. Та ще в своїй гнилій "пресі" розпишуть. Тримайтеся хлопці.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 16:05
nina, "Жовте місто" скоро "допишеться" ."РИГОКОРЕСПОНДЕНТИКИ" терпіння мое випробують... Почитаемо наступний номерок - не буде спростування - ПОТЯГНЕМО ДО СУДУ !!!
Написав: patriot 1.07.2014 - 16:44
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 16:05, не погрожуй нікому і сам боятися не будеш!
ЧАЙКОВСЬКИЙ, скажу тобі по секретові, ти, коли в зеленці, набагато страшніший ніж в цьому коменті!
Написав: Стас 1.07.2014 - 19:09
Видалено
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 19:49
Стас, З "хворими" вчителями не спілкуюся , по принципу - не трогай гі-но - воняти не буде... Бісись.
Написав: Георгий 2.07.2014 - 11:13
Вчера заглянул в блоги и узнал, что господин новый-старый мэр через статью в газете «Нове місто», где он приглашает, на так называемый «круглый стол», некоторых лиц из числа бывших кандидатов, которые баллотировались на должность мэра г. Ладыжина. В том числе мэр не обделил и меня своим вниманием. На первый взгляд инициатива встретиться за круглым столом с теми, за кого проголосовали часть избирателей города, достойна внимания. Никто не будет против того, чтобы за этим столом объединившись выработать концепцию реализации здравомыслящих пунктов программ кандидатов, направленных на решение задач, стоящих перед городом.
Но вызывает большой вопрос - почему господин мэр собирается встретиться по-отдельности с каждым из нас. Либо это показуха – игра в демократию, либо часто использующий им «междусобойчик», который пагубно сказывается на самом городе и его жителях. Достаточно напомнить всю историю размещения на нашей территории структурных подразделений предприятия «Мироновский хлебопродукт» с вытекающими отсюда негативными последствиями для горожан. Хорошо зная Коломийцева, который в первые годы своей работы на должности мэра, инициировал создание таких «круглых столов» с участием представителей политических партий и общественных организаций, руководителей предприятий города и представителей среднего и мелкого бизнеса. Но так как он не приемлет чужого мнения, кроме своего, эти все начинания быстро закончились. Никому не секрет решения по важным вопросам города принимается узкой кучкой преданных ему людей, на вершине которой восседает ОН. Это свойство присуще людям по характеру узурпаторам, но никак не демократам. Как известно характер в таком возрасте, в котором находится новый-старый мэр изменить практически нереально.
Поэтому, какой напрашивается вывод: если мэр действительно хочет начать воспитывать в себе демократические начала, пригласив за круглый стол не только бывших кандидатов на мэра, а и ярких общественно-активные люди нашего города, представителей СМИ, тогда я с радостью и благодарностью приму его предложение для конструктивной работы. В противном случае, это будет чистая профанация, и участие статистом в его очередном цирковом шабаше, у меня нет ни малейшего желания. Извините!!!!
Написав: Оля 2.07.2014 - 23:46
Георгий, это был не приказ, это приглашение - можно принять, а можно и отказаться.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 00:00
Оля, Будет здорово если "идейку" Юрченко в жизнь воплотят по 500 гривасов бабушками давать чере "свои" магазинчики "обналичивать"... Своеобразные откаты... Верх фин.пирамид !!! Коростенский опит "МЕР" в Ладыжине будет внедрять...Есть чему поучится...
Написав: meshkanka 3.07.2014 - 01:17
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, ви хоть самі зрозуміли,що написали?Ви ж навіть програму Юрченка не читали.Не позорьте свої сидини!Просто не гадьте там де сидите!Тупізм вищого степеню!
Написав: maybutne 3.07.2014 - 01:21
Георгий, я поддерживаю вашу точку зрения. Только круглый стол со всеми кандидатами и представителями СМИ может быть полезным и продуктивным!Встречи по одиночке-это только сыграет отрицательную роль как для самих кандидатов, так и для города.
Написав: Olga 3.07.2014 - 01:25
Друзья, может мне кажется, но Чайковский заболел!У него звездная болезнь(боюсь обидеть, может и того хуже)! Он всех оскверняет и ставит себя выше всех!Это первый признак!Врачи есть?ПОМОГИТЕ Чайковскому!!!!
Написав: Стас 3.07.2014 - 01:26
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, Ось від ЗЕКА і вся відповідь))) Ні ума, ні фантазії))) А домашнє завдання виконав, урка не вмивана? Це ти кому про церкву тут заїкнувся? Це тобі зецяра-рецидивіст треба до останку життя з церкви не виходити, а гріхи замолювати. Ти коли людей грабував, насилував, калічив про справедливість думав? Ти тоді думав про соціальну справедливість? Ти тоді зецюра думав про скалічені долі людей? Ти гнида тоді думав про задоволення своїх твариних інстинктів. І ти зараз ще щось вякаєш? Те що ти зараз на волі то це не твоя заслуга, а недопрацювання твоїх похресників ментів. Клеймо ЗЕКА на тобі до кінця твого життя. Ватнік ти.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 02:48
Olga, d-s:Острая гиперчуствительность к любым нарушениям в правах человека.Совковая форма расправи с инакомислием... В дурку его !!!wink
Написав: Александр Чайковский 3.07.2014 - 03:10
meshkanka, А що там не понятного... Все его "заслуги" по Коростеню знаю. А за так званые "социальные" карты , которые можно будет отоваривать только в определенных магазинах...В бюджете города нет и не может быть такой статьи расходов... Откуда деньги брать ? С пожертвований предприятий города "на благие цели"... Потом ети деньги попадают в магазины (подконтрольные) и снимается % торговой надбавки и ложится в карманы "новаторов".Вроде бы нормальная идея , но если бы она (соц.карта) принималась в любой точке Украины - ето было бы правильно...
Написав: Кашпировский 3.07.2014 - 03:31
Olga, Мне жаль. Но я тут безсилен. Чайковского "зомбировало" общество . Зомбировка происходила по телевиденью.(ефект 24кадра).Самое страшное ,что таких "майданутых" все больше и больше (в Украине больше 10млн.) Ети люди камикадзе...И не один психиатр их не остановит...thinking
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 03:34
Стас, down cool

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль