Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Коли побудують водогін у старій частині міста Ладижина?

Коли побудують водогін у старій частині міста Ладижина?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3821_voda.jpg
На початку 2014 року, Ладижинська міська рада, переймаючись станом природного зниження рівня води та утворення депресійних лійок на території міста, вирішила побудувати водогін у південно - східній частині Ладижина. На будівництво мереж водопостачання мерія пообіцяла виділити близько 8 мільйонів гривень.
Не залишився осторонь і нардеп Григорій Заболотний, за сприяння якого у Державному бюджеті України було передбачено 6 млн. грн. на водопостачання старої частини міста Ладижина і будівництво нової свердловини.
Наразі, будівництво обіцяного водогону так і не розпочато. У четвер, 7 серпня був відмінений тендер на будівництво водогону у старій частині Ладижина, про це повідомляє Lada.FM
Рішення про відміну торгів було прийняте, бо до оцінки пропозиції було допущено пропозиції менше ніж двох учасників.

За умовами тендеру, дані роботи планувалось виконати протягом цього року.
9 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 382 Коментарів: 1
Написав: nina 9.08.2014 - 21:41
Чергова дуже чесна обіцянка-цяцянка?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль