Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Коли побудують водогін у старій частині міста Ладижина?

Коли побудують водогін у старій частині міста Ладижина?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3821_voda.jpg
На початку 2014 року, Ладижинська міська рада, переймаючись станом природного зниження рівня води та утворення депресійних лійок на території міста, вирішила побудувати водогін у південно - східній частині Ладижина. На будівництво мереж водопостачання мерія пообіцяла виділити близько 8 мільйонів гривень.
Не залишився осторонь і нардеп Григорій Заболотний, за сприяння якого у Державному бюджеті України було передбачено 6 млн. грн. на водопостачання старої частини міста Ладижина і будівництво нової свердловини.
Наразі, будівництво обіцяного водогону так і не розпочато. У четвер, 7 серпня був відмінений тендер на будівництво водогону у старій частині Ладижина, про це повідомляє Lada.FM
Рішення про відміну торгів було прийняте, бо до оцінки пропозиції було допущено пропозиції менше ніж двох учасників.

За умовами тендеру, дані роботи планувалось виконати протягом цього року.
9 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 424 Коментарів: 1
Написав: nina 9.08.2014 - 21:41
Чергова дуже чесна обіцянка-цяцянка?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль