Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 Кого охоронятиме самооборона Нашої Ряби?

Кого охоронятиме самооборона Нашої Ряби?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2879_ryaba.jpg
Як вже повідомлялося, на підприємстві Нашої Ряби був створений загін самооборони, який очолив Олег Гавриляк.
Як розповідав пан Олег, створення на підприємстві загону самооборони було його особистою ініціативою, як жителя міста Ладижина.
Іншу інформацію ми отримали від голови обласної самооборони Ігоря Алєксєєва. За його словами Ладижинська самооборона була малочисельною, а в Ладижині знаходиться такий важливий стратегічний об’єкт, як Ладижинська ТЕС, тому виникла потреба у додаткових людських ресурсах. А оскільки на Нашій Рябі працює багато людей, було вирішено створити на базі підприємства резервну роту.
- С Киева пришло распоряжение о создании резервных батальонов в областях для охраны особо важных объектов, в том числе и по Приднестровью, - розповідає Ігор Алєксєєв. - Поэтому, в связи с тем, что на предприятии есть люди, имеется ресурс, было принято решение создать резервную роту для охраны Ладыжинской ТЕС. Сейчас она в процессе создания. Еще обсуждается вопрос нужна она или нет, в связи с тем, что Ладижинская самооборона против этого. Этот вопрос не решен еще на 100%.
- Сейчас мы разделяем добровольцев и членов самообороны. У нас принято решение о том, что по истечении трех месяцев и по рекомендации двоих членов самообороны у добровольца будет возможность быть избранным в члены самообороны. Поэтому сейчас мы смотрим - если люди будут подходить, как патриоты для защиты объекта, тогда будем смотреть и будем формировать роту, если нет, значит этого не будет.


Таке пояснення викликало велике здивування у начальника охорони Ладижинської ТЕС ДТЕК Сервіс Жарікова Олександра Михайловича.
Олександр Михайлович очолює один із структурних підрозділів, який займається охороною всіх структурно важливих об’єктів паливно-енергетичного комплексу, у тому числі і Ладижинської ТЕС.
- Як вони можуть охороняти мій об’єкт, коли я навіть про це не знаю, - обурюється Олександр Михайлович. По-перше, для того, щоб його охороняти, треба знати режим охорони, а це є інформація не доступна для широкого розголосу.
По-друге, передбачені інструкції порядку захисту станції, згідно яких, в разі надзвичайних ситуацій для охорони цих об’єктів залучається спецпідрозділ МВС.
По-третє, в нас є вже досвід коли ми проводили двічі навчання у місті спільно з ладижинською самообороною, яку я вважаю легальною і наслідки цих навчань доволі позитивні. В ладижинську самооборону входять працівники станції, які вже знають цей об’єкт і ми можемо з ними співпрацювати, оскільки ми їх знаємо. А це, якісь приїжджі люди, які приїхали з сюди регіонів в яких на сьогоднішній день немає стабільності і вони збираються наводити у нас тут порядок, це не логічно. Крім того, я їх взагалі не допущу до об’єкта, оскільки я не знаю що то за люди.


Як пояснив Олександр Жаріков, він не розуміє, як люди, які цілий день обрізають курячі лапки, зможуть охороняти такий важливий об’єкт, як Ладижинська ТЕС. Адже для цього, потрібна спеціальна підготовка та знання.
Отже, «курооборона» знову ризикує опинитися в центрі скандалу. Ще нещодавно, проти її створення, виступала ладижинська самооборона, а тепер, проти неї може постати і охорона Ладижинської ТЕС.

2 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1183 Коментарів: 11
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 18:35
Дуже схоже курчатко на їх Говно-командуючого Півня !!! upupupupup
Написав: nina 2.07.2014 - 21:43
Варягі підсуєтилися! Курка-це проєкт Папртії Регіонів- Самооборона-проєкт Майдана. Хто додумався запрягати їх в одні сані і для чого? Щоб побільше намутити? Щоб пересічного громадянина зовсім заплутати? Вже і так змішалося все ,як в каші!Не смішить своїх курей!!!!!!!!!
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 22:09
nina, Косюка в віце-примьери "тянуть" на місце Яреми... Буде силовиків "контролювати".... Оце майдан добився... Зміни настають...ГАНЬБА !!! Майдан 3 назрівае...Корупціонерів лідерами незалежних профспілок ставлять. Оце і революція гідності...Кому війна а кому і мать родная...Тепер і ясність промалювалась для чого цю "курябоохорону" створено - для захисту олигархічних планів...Тільки під соусом майдану...
Написав: Владислав Пятковский 2.07.2014 - 22:40
Ряба- тоже объект стратегический, и его тоже необходимо охранять. Там находятся сборники с амиака и попадание даже шального снаряда может сделать городу химическую атаку. Ряба это стратегический запас мяса для армии и населения. Такой крупный производитель курятины может без проблем кормить несколько полнокровных дивизий.Если мясо закатывать в банки то получится сухпай не хуже американского и понятно что для защиты курятников,комбикормового завода и забойного цеха необходимы отряды самообороны чисельностью не менее 1000 человек . И даже хорошо, что есть желающищие защищать рябу из числа работающих. Я даже думаю, что предприятие экипирует за свой счёт борцов за правое дело. И теперь пусть боятся сепаратисты, террористы, диверсанты,российские шпионы и враги Майдана . На производство им не залезть. Люди могут спать сытыми и спокойными,а другая самооборона пусть охраняет мосты и дороги: ведь нужно как то довозить продукцию МХП голодым солдатикам в зоне АТО. и всё у нас будет хорошо! Больше самооборон- легче жить простым людям! Курооборона, гресооболона, биоликоборона, МЕРОоборона, ПРОТИВОмерОБОРОНА и тд. Главное дорогие самообороны не просите денег из бюджета и квартир, комнат у мера И учитесь зарабатывать деньги своими руками или мозгами. Слава всем, кто работает! Смерть всем паразитирующим елементам!
Написав: nina 2.07.2014 - 22:59
Влад, а по другому твои обороны нельзя назвать? Не используя чужие бренды.? Почему оборона? Почему, например не Охрана того-то или того-то предприятия, или каждый пусть придумает лично его предприятия бренд. Так прозрачнее будет. Никто не против, что аммиак не взорвут и курами армию накормят. Но необязательно же обороной. Майдан заслужил, чтобы не использовали его бренды всякие разные антимайдановцы!
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 23:45
Владислав Пятковский, "КУРО-ОЛИГАРХО-КОРУПЦИОННАЯ ОХРАНА" Цели создания : Запугивать всех и вся .Как в любой курятне должен быть руководитель.(в даном случае петух)Инициатор создания , он же и главпетух.(Бывший мент ,уволеный из "органов" по офиц.версии по собств.жел.а факт. за рекет , пытки людей в К.П.З.)Кому как не Нине знать о ее "НАЧАЛЬНИКЕ"...
Написав: maybutne 3.07.2014 - 01:09
Владислав Пятковский, вы хорошо сказали.Но в наше смутное время все хорошее могут смешать с грязью.В этом беда, трудно людям отделить зерно от плевы.А некоторые настолько увлекаются "революцией",что забывают просто работать.Друзья, одними разговорами и спорами делу не поможешь.Может пора просто слышать друг друга и сотрудничать или воевать до опупения?
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 12:12
maybutne, Владислав Пятковский, maybutne, Владислав Пятковский, На любом предприятии должна быть охрана... На рябе она есть. Зачем создавать еще одну "курооборону" ,ответ один защищать олигархические амбиции Косюка. Лучше бы ети деньги (потраченые на камуфляж и берцы)передали в армию в Донецк и Луганск ,или повысили З\П рабочим.На мое мнение ето способ примазаться к событиям майдана.И вообще я разговаривал с людьми как их в самооборону "загоняют - добровольно -принудительно" ...
Написав: Стас 3.07.2014 - 13:50
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, На мое мнение а думку ЗЕКА хтось запитував? Ти йди в церкву і до кінця життя свої гріхи сповідай
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 15:20
Стас, up shhh cool
aleksandr
Написав: aleksandr 6.04.2015 - 14:35
Дуже схоже курчатко на Гавриляка .....ГОЛОВНИЙ ПІВЕНЬ КУРКОБОРОНИ...smile

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль