Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Іван Патраманський – найкращий суддя в області!

Іван Патраманський – найкращий суддя в області!

Як відомо, 15 грудня судді України відзначали своє професійне свято. Багато теплих слів і поздоровлень пролунало цього дня на їхню адресу.
Державна судова адміністрація України, своїм наказом від 9 грудня, постановила нагородити кращих представників українського правосуддя.
До списку кращих потрапив і наш вельмишановний голова Ладижинського міського суду – Іван Олександрович Патраманський.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну участь у зміцненні стану організаційного забезпечення діяльності судів Івана Патраманського відзначено Подякою Державної судової адміністрації України.
Безперечно Іван Патраманський гідний винагороди. Адже, його повсякденний труд заслуговує поваги, бо спрямований на розбудову демократичної правової держави.
Не забуваймо, що від професійності кожного судді залежить довіра громадян до закону, а відтак і повага до влади.

Джерело інформації: http://zib.com.ua/ru/print/46020-prikaz_gsau_ot_09122013_624k_o_nagrazhdenii_rabotnikov_organ.html
10 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1293 Коментарів: 1
Написав: KrisBlutenstein 10.04.2014 - 21:06
ахах. дааааааа, найкращий суддя. і синок у нього золотий...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль