Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Інформаційне повідомлення від ДТЕК

Інформаційне повідомлення від ДТЕК

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7636_elektr.jpg
Інформаційне повідомлення від ДТЕК

Від сплати за електроенергію залежить, як енергетики Донецької області підготують електромережі до зими

Донецьк, 5 вересня 2014

Енергопостачальна компанія ДТЕК Донецькобленерго забезпечує електроенергією 4,5 млн жителів Донецької області. Багатьом з них довелося залишили свої будинки, але більшість людей сподіваються повернутися. Енергетики протягом усього періоду бойових дій на Донбасі продовжують працювати і відновлювати електропостачання в містах і селищах.
Сьогодні для енергетиків дуже важлива підтримка з боку споживачів електроенергії. Надходження оплати за електроенергію дозволить продовжувати відновлювальні роботи, а також готувати мережі до осінньо-зимового періоду. Мешканці Донецької області, напевно, пам'ятають, з якими проблемами енергетикам довелося зіткнутися минулої зими, коли через обмерзання та снігопади ціною неймовірних зусиль доводилося відновлювати світло в заметених снігом населених пунктах. Щоб енергетики могли обслуговувати енергомережі зараз, під час бойових дій, і підготувати обладнання до складних погодних умов взимку - замінити дроти, електроопори, закупити необхідні матеріали і запчастини, відремонтувати спецтехніку, зробити запас пально-мастильних матеріалів, трансформаторного масла. Оплата за електроенергію - це внесок кожного у підготовку до складної зими 2014-2015 року.
ДТЕК Донецькобленерго з розумінням ставиться до того, що не всі клієнти можуть зараз здійснювати платежі. Але звертає увагу на те, що оплата за електроенергію важлива, насамперед, для людей, які з ризиком для життя не тільки відновлюють світло, але також видобувають вугілля, виробляють з нього електроенергію, забезпечують стабільну роботу енергосистеми.
Жителі Донецької області або їх родичі, які знаходяться в інших містах України, мають можливість оплачувати електроенергію дистанційно - через інтернет.
• •ДТЕК Донецькобленерго відновив роботу інтернет-сервісу «Особистий кабінет» на сайті http://donetskoblenergo.dn.ua. На сьогоднішній день інтернет-послуга «Особистий кабінет» доступна жителям Донецька, Макіївки, Горлівки, Дебальцеве, Дзержинськ, Артемівська та Артемівського району, Краматорська, Волновахи, Докучаєвська, Великоновосілківського району, Старобешеве, Авдіївки, Красноармійська, Селидове. Понад 37 тисяч клієнтів ДТЕК Донецькобленерго вже користуються Особистим кабінетом. З усіх питань роботи «Особистого кабінету» можна звертатися за телефоном +38 050 473-31-10
• Також оплатити електроенергію за своїх родичів і знайомих за межами Донецької області можна через термінали ibox "Банк Національний кредит". Вам треба знати лише номер особового рахунку.
• Можна оплатити за електроенергію користуючись інтернет-банкінгу ПУМБ-онлайн (або сервіс iPumb). Для цього на сторінці банку потрібно ввести реквізити рахунка РОЕ, в якому ви обслуговуєтесь. Ці дані ви знайдете на сайті ДТЕК Донецькобленерго www.donetskoblenergo.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2660=component). Аналогічні за змістом послуги інтернет-банкінгу надають ряд інших банків, що працюють на території України (системи "Приват 24" та ін). Зареєструватися на них можна в відповідності з правилами банку, який обслуговує вашу банківську карту.

Прес-служба компанії ДТЕК

7 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль