Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Хвиля обливання крижаною водою дійшла до Ладижина

Хвиля обливання крижаною водою дійшла до Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3869_hvilya.jpg
В Україні набирає обертів акція Ice Bucket Challenge учасники якої обливаються крижаною водою і перераховують кошти на благодійність.
Нещодавно, участь у благодійному обливанні водою взяла участь навіть родина Порошенків.
Студенти та професорсько-викладацький склад Вінницького національного аграрного університету також доєдналися до акції, повідомивши що всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби воїнів АТО.
Оскільки за правилами учасники мають передати благодійну естафету 3 іншим людям, Вінницький національний аграрний університет вирішив передати естафету Вінницькому національно-технічному університету, Вінницькому державному педагогічному університету та Ладижинському коледжу ВНАУ.
Отже, хвиля обливання крижаною водою дійшла і до Ладижина. Виявляється допомогти армії можна і у такий нестандартний спосіб.
12 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 562 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль