Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Хвиля обливання крижаною водою дійшла до Ладижина

Хвиля обливання крижаною водою дійшла до Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3869_hvilya.jpg
В Україні набирає обертів акція Ice Bucket Challenge учасники якої обливаються крижаною водою і перераховують кошти на благодійність.
Нещодавно, участь у благодійному обливанні водою взяла участь навіть родина Порошенків.
Студенти та професорсько-викладацький склад Вінницького національного аграрного університету також доєдналися до акції, повідомивши що всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби воїнів АТО.
Оскільки за правилами учасники мають передати благодійну естафету 3 іншим людям, Вінницький національний аграрний університет вирішив передати естафету Вінницькому національно-технічному університету, Вінницькому державному педагогічному університету та Ладижинському коледжу ВНАУ.
Отже, хвиля обливання крижаною водою дійшла і до Ладижина. Виявляється допомогти армії можна і у такий нестандартний спосіб.
12 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 512 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль