Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада Хто стане новим очільником міста Ладижина?

Хто стане новим очільником міста Ладижина?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3037_otstavkv.jpeg
Сьогодні в нашому місті відбулася надзвичайна подія – мер Ладижина Валерій Коломєйцев подав у відставку.
24 лютого приблизно о 14.00 мер Ладижина Валерій Коломєйцев в пристуності опозиційних депутатів та координаторів Ладижинського штабу допомоги Майдану написав заяву про складення з себе повноважень та покинув свій кабінет.
Нагадаємо, що ввечері 23 лютого в Ладижині було захоплено міську раду. Єдиною вимогою мітингарів була відставка мера. Його звинуватили в тому, що він відправляв тітушок на Майдан, а це є неприпустимим злочином. Адже на Майдані загинули наші українці.
Ще зранку місто лихоманило. Біля міської ради зібралися активісти, представники партій, міліція прихильники Майдану та пересічні містяни. Мер, зі свого боку, визвав собі на підмогу тітушок та представників місцевого комунхозу, які у свій робочий час вешталися серед людей та провокували конфлікти.
Сам мер з самого ранку почав об’їжджати бюджетні установи в пошуках підтримки. Зокрема, заручився підтримкою медиків.
Нагадаємо, що лише 21 лютого Валерій Іванович казав що нізащо не піде с посади:
- Не могут двести человек на площади менять мера! Я на это никогда не соглашусь и я вам об этом заявил уже!
Але вже вдень, 24 лютого, після переговорів з опозиційними депутатами, він написав заяву про звільнення.
Як вже повідомлялося, сьогодні о 17.00, в Ладижині відбулася відкрита позачергова 29 сесія Ладижинської міської ради на якій мало бути розглянуто питання про недовіру міському голові Валерію Коломєйцеву.
На жаль мер так і не вийшов до людей і нічого їм не пояснив, а лише поспіхом вийшов з приміщення міськради, сів в автомобіль та уїхав.
Перед міською радою зібралося кілька тисяч містян. Оскільки мер не залишився на сесію, його заяву про звільнення, перед присутніми зачитала депутат Ладижинської міської ради – Оксана Денисюк.

Заява про відставку Коломєйцева Валерія Івановича

Депутатам Ладижинської міської ради
Шановні депутати, жителі міста Ладижина, села Лукашівка та селища Губник.
На підставі статті 79 п. 1 пп.1 заявляю про складання повноважень міського голови міста Ладижина з метою недопущення розбрату в громаді між моїми опонентами та прихильниками, керуючись виключно метою зберегти мир та злагоду.
Я усвідомлено та обдумано прийняв це рішення. Прошу вибачення та низько вклоняюсь перед всіма земляками, які всі ці довгі роки працювали зі мною пліч о пліч витримуючи мій складний та напористий характер.
Бажаю майбутнім керівникам міста продовжувати розбудову рідного Ладижина та робити все можливе для згуртування та збереження цінностей громади. Дай бог, щоб нинішня ситуація в Україні та зміна влади, сприяла виключно затвердженню демократичних принципів і служіння цілям укріплення та становлення дійсно повноцінного місцевого самоврядування.
Дякую за спільну багаторічну роботу.
З повагою міський голова Коломєйцев В.І. 24. 02.2014

Слід зазначити, що відставка міського голови визвала неоднозначну реакцію містян, одні раділи а інші його захищали. Найбільш ярими прихильниками мера виявилися медики та вчителі.
Після сесії відбувся мітинг, де кожен бажаючий міг висловити свої думки з приводу останніх подій.
З промовами виступали депутати міської ради, політичні та громадські активісти та пересічні містяни. Всі вони були згодні в тому, що нинішня ситуація в Україні дуже напружена, що смерть людей, які загинули на Майдані є нашим загальнонаціональним болем.
Ярослав Станкевич, представник Київського автомайдану зазначив:
- Наші Герої, ціною власної крові, прокладали путь до свободи, будь ласка поважайте це! Ми єдина країна, єдиний народ - нам не можна ділитися.
Не має трагедії в тому, що одна людина пішла с посади. Трагедія в тому що люди загинули.
Тепер буде мінятися все суспільство. Давайте будемо єднатися, це наше місто!


Олександр Горбатюк вніс пропозицію щодо обрання виконуючого обов’язки мера:
- У мене є пропозиція до всіх депутатів, які присутні сьогодні на сесії. Вони мають зараз зібратися в сесійній залі і прийняти рішення про те, на кого будуть покладені повноваження виконання обов’язків міського голови до майбутніх позачергових виборів, які мають відбутися за рішенням Верховної Ради України. Ці обов’язки має право виконувати хтось з депутатів Ладижинської міської ради.

Директор Ладижинської ЗОШ№2 Курочко Лідія Сергіївна, висловила свою прихильність Майдану, а також запевнила, що ніхто з вчителів на антимайдан не їздив:
- Шановні мої! Яка умнічка цей хлопчина, який приїхав з Майдану, бачив ці смерті, це все переживав і говорив тут розумні слова. Люди давайте будемо пам’ятати що ми люди! Скажіть будь ласка школи, нас точно на антимайдан ніхто не посилав. Я була на Майдані і туди мене теж ніхто не посилав. Я пішла туди, щоб побачити перше Народне віче, коли побили дітей. Тому що я вчитель ,я не могла цього спокійно пережити.
Шановні мої містяни! Я поважаю думку кожного, я завжди поважала думку кожного в своєму колективі. Я дуже вас прошу - не має бути розбрату! Ні одне крісло не варто смерті жодної дитини або чоловіка чи брата. Пам’ятайте будь ласка про це!


Мітинг, який тривав майже дві години завершився, містяни розійшлися по домівках обговорюючи відставку мера.
Хто стане виконуючим обов’язки міського голови міста Ладижина дізнаємося вже зовсім скоро.
25 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 2117 Коментарів: 16
Написав: статист 25.02.2014 - 03:38
Написав: Bocha 25.02.2014 - 08:08
Перю - в начальники ментовкі! Він не фраєр! Всім реальним пацанам допомагає!
Написав: gnom 25.02.2014 - 08:41
пі..ць тепер місту , порвуть на частини .А як одумаються будуть ще просити щоб повернувся.
Написав: Ладыжанка 25.02.2014 - 09:30
Bocha,Кто такой Перя?
Написав: Олег 25.02.2014 - 09:56
Ладыжанка, місцевий нарк. Відсидів. Колись, ледь не викинув власну дитину(немовля) з вікна балкону.
Написав: Sandra 25.02.2014 - 10:30
Всім прихильникам Коломейцева.
Не може людина управляти громадою, коли є сам злочинець, фінансуючи тітушок, сам став екс-вбивцею людей. Ганьба!
Написав: Bond 25.02.2014 - 10:51
Sandra,згоден з тобоюю.Але передбачаю наступний сценарій: РУДЕ піде на наступні вибори вже вид владної партії.
Написав: Kent 25.02.2014 - 11:41
Про рудого можна забути незалежно від того, хороший він чи ні: попереду вибори, а посада ключова. Цікаво як надовго затримається його наступник на цій посаді
Написав: V Jopy V rot 25.02.2014 - 13:21
Так нет нормальной кандидатуры, все думают как морду нажрать, сегодня только громкие слова о громаде, а завтра будем нюхать шляпу... Территорию не построенного дендропарка поделят между собой по 0,1 га (если не больше) и будет обратно в Ладыжине элитный район с красивыми домиками, а людям пис.н.
Написав: Вова 25.02.2014 - 14:07
для Kent
"Цікаво як надовго затримається його наступник на цій посаді?"

Демократія щей краша за тим, що демократичний очільник
при владі затримується меньше ніж диктатор. І чим частіше змінюється влада, тим більш нових сил приходить до господарювання, тай немає застою як при Брежневі.
Написав: Kent 25.02.2014 - 14:31
Вова, Це так в Оляниці кажуть, чи ти сам придумав?
Написав: Ладыжанка 25.02.2014 - 15:02
Перя-это Миша?.
Написав: Олег 25.02.2014 - 16:43
Ладыжанка, да
Написав: ветеран движения 26.02.2014 - 13:20
Лохи они и в Африке лохи. Приезжие в масках, которые контролировали снятие мера, это кто - истинные майдановцы или люди Саши Стоматолога? Для особо одаренных повторяю- пацаны,в масках, это кто были? А Александр Горбатюк это не бывшый зам Рыжего, от которого получил по морде за подаренную им городскую землю под оочень большой магазин напротив Енергетика? А в числе активных активисток владелица того самого магазина случайно оказалась, мимо прохидила, не будут ли грабить награбленное? Будут!
Написав: Илья 27.02.2014 - 10:47
Уважаемые, назовите мне хоть одну достойную кандидатуру!? Прежде чем срубить дерево, нужно посадить новое. Никто не говорит, что наш мэр - идеальный человек и чиновник. Но ведь он ДЕЙСТВИТЕЛЬНО делал для города многое! Я знаю людей, которые говорят: "Зачем нам клумбы с цветами в городе - пусть лучше деньги раздаст". Понимаете, насколько низко мышление части наших жителей?! Или так: "Я проголосую за Заболотного, лишь бы Рябы не было в городе". А чем Коломейцев мог повлиять на Рябу? Ведь наверняка его просто поставили перед фактом. Ему что нужно было делать - голову свою подставлять, потому что кому-то не нравиться Ряба? Вот теперь посмотрим, какого честного и справедливого мэра вы выберете в этот раз. Я буду долго смеяться, но уже не в этом городе - здесь начинает вонять. Повторюсь: благороднейшую идею борьбы с коррупцией превратили в анархию. А не напоминает ли вам происходящее сейчас в стране 1917-й год? Похоже? "Назначим товарища Пупкина министром сельского хозяйства, потому что в этом сезоне он собрал больше всех мешков картошки у себя на огороде! Ура, товарищи!" Я плакал, когда показывали, как убивают наших ребят на Майдане. А теперь мне горько за то, что они погибли зря. На поверхность всплывают какашки, прикрываясь портретами небесной сотни! Аминь!
Написав: Meru 1.03.2014 - 00:07
Илья, я не думаю, что незаменимых нет. Одно огорчает, что мэр города Ладыжина уйдет в отставку, как тиран, который поддерживал убийцу президента. Это позор, несмываемый пожизненно позор.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль