Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Громадський діяч Галина Кулик подякувала від імені Народної колегії за успішний моніторинг соціальної сфери на Вінниччині

Громадський діяч Галина Кулик подякувала від імені Народної колегії за успішний моніторинг соціальної сфери на Вінниччині

Галина Кулик, громадський діяч з Хмельниччини, яка була координатором моніторингу соціальної сфери по Вінниччині цього тижня внаслідок якого міністр праці та соціальної політики України Наталія Королевська прийняла цілий ряд кадрових рішень на своїй сторінці в фейсбуці подякувала всім за успішну реалізацію проекту "Народний контроль", який ініціювала "Народна колегія".
В народну колегію входить більше 150 громадських організацій метою якої є розбудова громадянського суспільства та створення механізмів громадського контролю.

Пряма мова пані Кулик:

Я, Кулик Галина, член ініціативної групи Всеукраїнської ""Норадної Колегії" - "Народний Контроль",зі свїми друзями, Касьян Іриною, Науменко Светланою, Кулінічем Романом та Панаетовим Андрієм здійснювали у Вінницькій області народний контроль від громадського суспільства, а саме від " Народної Колегії" щодо моніторингу надання послуг від соціальних працівників населенню по Вінницькій області. Ми дякуємо представникам громадськості Вінницької області, які надавали достовірну інформацію нам щодо порушень прав незахищених верств населення. Окрема подяка громадському лідеру м. Ладижина Скакодубу Андрію, який надав інформацію щодо жахливого стану у Ладижинському інтернаті, де перебувають важкохворі діти. Ми дякуємо працівникам інтернату, медсестрам, нянечкам, прибиральницям, техпрацівникам, які не побоялися розказати правду про буденне життя дітей. Ми дякуємо Королевській Наталії Юріївні, міністру соціальної політики України, що вона зробила правильні висновки, що вона не залишилась осторонь та відвідала його. В цей день сталося багато кадрових перемін у Вінницькій області, а саме було звільнено директора цього інтернату та голови департаменту соціального захисту населенн і Вінницькій області.Це перший міністр України, який прислухався до громадської думки, який не залишився байдужим до долі обділених дітей. Ми надіємося, що таких небайдужих до людських бід громадян буде з кожним днем більше. Запрошуємо всіх до плідної співпраці у рамках Всеукраїнської " Народної Колегії" - "Народний Контроль".

Як ми вже повідомляли результатом роботи народного контролю на Вінничині стало звільнення цілого ряду керівників в соціальній сфері.
16 лютий 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 887 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль