Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Громада Ладижина виділила 650 тисяч гривень на бронежилети та каски для своїх земляків

Громада Ладижина виділила 650 тисяч гривень на бронежилети та каски для своїх земляків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/02_dscn2990.jpg
27 серпня на позачерговій сесії Ладижинської міської ради депутатами було прийняте рішення про виділення 650 тисяч гривень для закупівлі бронежилетів та касок для мобілізованих ладижинців.
Розподілом коштів займається спеціальна комісія створена за ініціативи міського голови. Очолив комісію депутат Ладижинської міської ради Олександр Жаріков. До складу комісії увійшли депутати міської ради, представники громадських організацій та дружини мобілізованих вояків.
Наразі комісія займається розглядом заяв від громадян міста.
Тож, якщо у вашій родині є мобілізовані і вони не мають спеціальних засобів захисту, ви можете звернутися до міської ради (кабінет №10). Крім того, можлива компенсація за бронежилети та каски, які були придбані раніше і на них витрачені власні кошти.
30 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 394 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль