Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Громада Ладижина виділила 650 тисяч гривень на бронежилети та каски для своїх земляків

Громада Ладижина виділила 650 тисяч гривень на бронежилети та каски для своїх земляків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/02_dscn2990.jpg
27 серпня на позачерговій сесії Ладижинської міської ради депутатами було прийняте рішення про виділення 650 тисяч гривень для закупівлі бронежилетів та касок для мобілізованих ладижинців.
Розподілом коштів займається спеціальна комісія створена за ініціативи міського голови. Очолив комісію депутат Ладижинської міської ради Олександр Жаріков. До складу комісії увійшли депутати міської ради, представники громадських організацій та дружини мобілізованих вояків.
Наразі комісія займається розглядом заяв від громадян міста.
Тож, якщо у вашій родині є мобілізовані і вони не мають спеціальних засобів захисту, ви можете звернутися до міської ради (кабінет №10). Крім того, можлива компенсація за бронежилети та каски, які були придбані раніше і на них витрачені власні кошти.
30 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 454 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль