Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка, Интервью, Топ-5 Григорій Заболотний не дозволить закрити ладижинський спиртзавод

Григорій Заболотний не дозволить закрити ладижинський спиртзавод

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6909_dscn2450.jpg
Державне підприємство Ладижинський спиртзавод «Екстра», може припинити свою роботу вже з 1 липня. Більше сотні працівників заводу ризикують опинитися на вулиці. З цією проблемою директор ДП «Екстра» Кошовий О.О. звернувся до депутата Верховної Ради Григорія Заболотного, під час його зустрічі з виборцями, яка відбулася 26 червня в сесійній залі Ладижинської міської ради.
- Мы выпускаем медицинский спирт для наших медпредприятий, - розказує пан Кошовий. - Наш завод прекрасно работал, регулярно выполнял план и проблем никаких небыло. Проблема возникла тогда, когда Укрспирт - единственное предприятие которое имеет лицензию на продажу спирта в Украине, а мы работаем под его лицензией, отказало нашим контрагентам в предоставлении счетов т.е. фактически запретило продажи для нас, перенаправивши их на другой завод. Из-за этого, с 1 июля мы вынуждены остановить завод.
Григорій Михайлович Заболотний перейнявся проблемою місцевого спиртзаводу і наголосив на тому, що не допустить закриття підприємства.

- ДП «Екстра» організаційно і фінансово підпорядковане Міністерству охорони здоров’я, а ліцензію видає Укрспирт, - роз’яснює ситуацію Григорій Михайлович. - На сьогоднішній день, «Екстра» випускає надзвичайно цінний медичний спирт високої очистки. Укрспирт не зацікавлений в продовженні ліцензії підприємству, оскільки воно не задіяне в лікеро-горілчаному виробництві.
Я дав доручення людині, яка курує Вінниччину по цій галузі. Крім того, я особисто звернуся до генерального директора Укрспирту, зв’яжуся з Міністром сільського господарства, якому підпорядковується концерн Укрспирт, і обов’язково буду стояти на тому, щоб підприємство працювало, тому що без роботи залишаться 106 людей, а вони утримують свої сім'ї.

Нагадаємо, що нещодавно, комісія створена за розпорядженням міського голови Валерія Коломєйцева, назвала ДП «Екстра» джерелом смороду у місті Ладижин, звинувативши його в недобросовісному використанні полів фільтрації, якими підприємство користується на праві укладеного договору з ПАТ «Біолік».
Наразі ДП «Екстра» вирішило позбавити ПАТ «Біолік» прав на поля фільтрації і звернулось в Вінницький окружний адміністративний суд з відповідним позовом.
26 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1289 Коментарів: 3
Написав: Ольга 27.06.2014 - 11:39
а хто такий Кошовий О.О.? Коли він став директором?
Написав: Arhip 27.06.2014 - 13:01
В квітні місяці. До речі. погодження кандидатур на посади керінвиків державних підприємств повинні погоджувати з міською радою.
Написав: Vova 1.07.2014 - 12:25
Говорят, предыдущий был неплохой директор.. его куда забрали? на повышение? а этот откуда родом?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль