Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка, Интервью, Топ-5 Григорій Заболотний не дозволить закрити ладижинський спиртзавод

Григорій Заболотний не дозволить закрити ладижинський спиртзавод

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6909_dscn2450.jpg
Державне підприємство Ладижинський спиртзавод «Екстра», може припинити свою роботу вже з 1 липня. Більше сотні працівників заводу ризикують опинитися на вулиці. З цією проблемою директор ДП «Екстра» Кошовий О.О. звернувся до депутата Верховної Ради Григорія Заболотного, під час його зустрічі з виборцями, яка відбулася 26 червня в сесійній залі Ладижинської міської ради.
- Мы выпускаем медицинский спирт для наших медпредприятий, - розказує пан Кошовий. - Наш завод прекрасно работал, регулярно выполнял план и проблем никаких небыло. Проблема возникла тогда, когда Укрспирт - единственное предприятие которое имеет лицензию на продажу спирта в Украине, а мы работаем под его лицензией, отказало нашим контрагентам в предоставлении счетов т.е. фактически запретило продажи для нас, перенаправивши их на другой завод. Из-за этого, с 1 июля мы вынуждены остановить завод.
Григорій Михайлович Заболотний перейнявся проблемою місцевого спиртзаводу і наголосив на тому, що не допустить закриття підприємства.

- ДП «Екстра» організаційно і фінансово підпорядковане Міністерству охорони здоров’я, а ліцензію видає Укрспирт, - роз’яснює ситуацію Григорій Михайлович. - На сьогоднішній день, «Екстра» випускає надзвичайно цінний медичний спирт високої очистки. Укрспирт не зацікавлений в продовженні ліцензії підприємству, оскільки воно не задіяне в лікеро-горілчаному виробництві.
Я дав доручення людині, яка курує Вінниччину по цій галузі. Крім того, я особисто звернуся до генерального директора Укрспирту, зв’яжуся з Міністром сільського господарства, якому підпорядковується концерн Укрспирт, і обов’язково буду стояти на тому, щоб підприємство працювало, тому що без роботи залишаться 106 людей, а вони утримують свої сім'ї.

Нагадаємо, що нещодавно, комісія створена за розпорядженням міського голови Валерія Коломєйцева, назвала ДП «Екстра» джерелом смороду у місті Ладижин, звинувативши його в недобросовісному використанні полів фільтрації, якими підприємство користується на праві укладеного договору з ПАТ «Біолік».
Наразі ДП «Екстра» вирішило позбавити ПАТ «Біолік» прав на поля фільтрації і звернулось в Вінницький окружний адміністративний суд з відповідним позовом.
26 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1304 Коментарів: 3
Написав: Ольга 27.06.2014 - 11:39
а хто такий Кошовий О.О.? Коли він став директором?
Написав: Arhip 27.06.2014 - 13:01
В квітні місяці. До речі. погодження кандидатур на посади керінвиків державних підприємств повинні погоджувати з міською радою.
Написав: Vova 1.07.2014 - 12:25
Говорят, предыдущий был неплохой директор.. его куда забрали? на повышение? а этот откуда родом?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль