Завантаження. Почекайте будьласка...

Господар повернувся!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/82_gosp.jpg
Жило собі одне містечко. Воно було таким гарним, що йому навіть дали титул – найкраще місто у світі.
І все тут було добре – і квіти цвіли, і бордюри білилися, і річка зариблювалася, а в доглянутій конюшні утримувалися небаченої краси коні.
Керував містом Господар – мудрий, розважливий і дуже розумний чоловік, якому допомагали віддані службовці готові з радістю виконати любу його забаганку. А як же інакше? На то він і Господар.
Одного разу в містечку трапилась біда. Приїхали до міста розбійники в масках, погрозили Господарю пальчиком і сказали – «Не гідний ти керувати містечком! Іди геть!».
Довго думав Господар, радився з розумними людьми - лікарями та вчителями і нарешті вирішив таки піти, по-англійськи – не прощаючись.
Знітилося містечко – зів’яли квіти, заросло все бур’янами, риба пішла на дно, засумували коні, а старенькі бабусі, нишком змахуючи з очей неслухняну сльозу, розпачливо зітхали – «Пішов Господар!».
Складніше всього було службовцям, адже їм не стало кому прислужувати і вони втратили сенс життя.
І ось сталося диво – ВІН повернувся! Він навіть не став чекати коли його офіційно назвуть Господарем та дозволять керувати містечком і негайно кинувся вирішувати проблеми.
Всі відразу відчули літній настрій. Клумби прямо на очах розквітали різнобарвними квітами, на стовпах відразу вивішали квітучі підвісні кашпо, комунальники заходилися приводити до ладу вулиці містечка та викошувати зарості трави.
Піднесені духом службовці по-собачі віддано зазирали в очі свого Господаря і шкода що не мали хвостиків, а то б так і завиляли ними від радості.
Над щасливим містечком засяяла веселка і маленькі янголята несли всім радісну звістку – «Господар повернувся! Господар повернувся!»
5 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1058 Коментарів: 20
aleksandr
Написав: aleksandr 5.06.2014 - 21:05
А ЧОГО ЦЕЙ "ГОСПИДАРЬ" З ОХОРОНОЮ ХОДЕ ?! ГН1ВУ НАРОДУ БО1ТЬСЯ... НЕХАЙ ПОВЕРНЕ 10 ПОСАД. ОКЛАД1В ! ЧИ НА ОСОБИСТУ ОХОРОНУ ГРОШЕНЯТ НЕ ВЫСТАЧАЕ ?
Написав: ZORO 5.06.2014 - 21:15
Це він мене боіться ! НЕ ДАЙ БОЖЕ ЗНОВ МАХІНУВАТИ БУДЕ... ВИСКОЧУ НА КОНІ З ЛІСУ , ТА Й ГОЛОВУ ЗНЕСУ ! ХАЙ ТРУСИТЬСЯ ! ЛЮСТРУВАТИ ІХ ТРЕБА...
Написав: Влад 5.06.2014 - 21:33
дибилы по вам дурдом плачет))))
Написав: patriot 5.06.2014 - 22:49
Victoria, твої намагання захистити статус «майстра гадити в особливо збочений спосіб» на сьогодні заслужено удостоюються коментарів Владa 5.06.2014 - 21:33
Написав: York 5.06.2014 - 22:56
patriot, Так и есть.
Написав: Стас 5.06.2014 - 23:39
aleksandr, саньок, так вже повернув половину з 10 окладів)) ти що, газети не читаєш?
Написав: antiнаркотик 6.06.2014 - 16:25
Конечно, зачем нам господар, у нас же Ч. ВОВА есть - настоящий ГОСПОДАР!!!! и посеет и пожнёт, правда травку наркотическую:) и рабы есть у него которые посевы обрабатывают!!!! а этот наглец ещё и в депутаты болотировался!!! голосуйте за вовчика
Написав: Maks 6.06.2014 - 17:04
антибиотик, 80% пацанов и мужиков в нашем городе пробовали травку.
Может ты и видил Вову с ней. И что что видел?
Я когда то видил что Вова бухал. И что что он бухал. Я 20 лет назад был планокуром хоть и табак не курил и не курю. И что, что курил? Вова с тех мест где план был нормой службы родине. И он в отличии от засранцев прошол не мамину юбку а авган. Он там учался убивать. Антибиотик, и еще, есть у него товарищи которые умеют искать.
Написав: Ыаля 6.06.2014 - 19:10
Пацаны, в Ладыжине большой спрос на напёрстки для шитья. Ищут размер поменьше. Что с ними делают молодые парни?
Написав: ТАРАС 6.06.2014 - 22:43
Maks, Ыаля, А в Ладижині, прикольно!!
Написав: ТАРAС 6.06.2014 - 22:45
antiнаркотик, Йдеться про Чернезі?winkwinkwink
Написав: ТАРАС 10.06.2014 - 17:28
antiнаркотик, А він хіба був в Афгані?
Написав: убий у собi москаля 10.06.2014 - 18:27
Да, был и убивал. По закону, для афганцев не дают максимального уголовного наказания. Так что он имеет относительное право на то, что его там учили. Он ни разу после Авганистана в милицию не привликался тем более за убийство, ну а то что только вотку пьет, так он же не сын прокурора.
Написав: York 10.06.2014 - 20:07
Да,поддерживаю предыдущего оратора. Тебя убий у собi москаля, закопать давно пора...
Написав: убий у собi мcкаля 10.06.2014 - 23:00
York, брат мой! Чем и как я тебя обидел? Да, я понял бес спутал. Перепутал термин судья и прокурор.
Написав: York 14.06.2014 - 11:18
убий у собi мcкаля, Твои братья, жид-убийца Коломойский и радикальный педофил Ляшко!
Написав: убий у собi мcкаля 14.06.2014 - 12:18
Гордости великого еврейского народа Коломойскому - Героя Украины!
Написав: Семен 14.06.2014 - 13:32
убий у собi мcкаля, А, гордості українського народу, радикальному підарасу-педофілу Ляшко - маленького українського хлопчика!СЛАВА ГЕРОЯМ! ЗIГ ХАЙЛЬ!!!
Написав: True 14.06.2014 - 16:45
Сало упало! Майдан - точка запора!!!
Написав: Y 14.06.2014 - 21:16
убий у собi мcкаля, з початку зарубай у собі півня (убий у собі підара...са)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль