Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Головний лікар ЛТМО засмутив мера Ладижина

Головний лікар ЛТМО засмутив мера Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2846_img_0447.jpg
Вибори пройшли, але післявиборчі баталії не вщухають. Розбір польотів продовжується. Мабуть, головлікар ладижинського ТМО вже сто разів пожалкував про те, що прийняв у подарунок для лікарні злощасні апарати «штучної нирки».
Заяви головного лікаря Ладижинського ТМО Дмитра Альчука щодо неможливості запуску медичного обладнання «штучні нирки» звучать по радіо та зі сторінок місцевих ЗМІ.
Свою оцінку даної ситуації дав і міський голова Валерій Коломєйцев у своєму інтерв’ю опублікованому в останньому номері газети «Нове місто»:
- Я засмучений і стурбований тим, що головний лікар ЛТМО під час передвиборчої кампанії займався не сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків, а вирішив погратися у політику.
Використовуючи своє службове становище, він зайняв хибну, на мій погляд, позицію.
Поясню чому.
Дмитро Альчук перед тим, як приймати «штучні нирки», був зобов’язаний звернутися до відповідних фахівців у Немирівській районній лікарні, де працюють ці апарати. Максимум за 1-2 дні він отримав би вичерпну інформацію щодо можливості чи неможливості запуску «штучних нирок» у лікарні Ладижина. Саме тоді він зобов’язаний був повідомити Василя Юрченка (краще, звісно, через пресу, щоб знала громада), що він не може прийняти подарунок, який не потрібен ні лікарні, ні людям.
Приступивши до своїх обов’язків, я, дійсно, поставив головному лікарю завдання, щоб він організував ефективну роботу «штучних нирок» у міській лікарні.
За декілька днів Дмитро Альчук, на жаль, заявив, що це неможливо зробити. Після виборів він повернув обладнання кандидату на посаду мера.
Поставте собі питання, шановні друзі, чому Дмитро Альчук тільки після виборів міського голови вирішив дізнатися, зможе він запустити «штучні нирки» чи ні?
Чисто по-людськи та з професійної точки зору директору ЛТМО не варто було брати участь у цій передвиборчій піар-акції та приймати «штучні нирки».
Користуючись нагодою, від імені громади міста дякую колишньому кандидату на посаду міського голови Ладижина Василю Юрченку за корисні подарунки, які він зробив лікарні: багатофункціональні ліжка, стоматологічні крісла, стоматустановку, різноманітні меблі, маніпуляційні столи, ноші-трансформери та постільну білизну.


Слід зазначити, що працівники швидкої допомоги Ладижинського ТМО також незадоволені тим, як працює Дмитро Альчук і навіть написали про це у відкритому колективному листі.

Нагадаємо, медиків, які під час виборчої кампанії підтримували інших кандидатів, мер звинуватив у зраді.
17 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1205 Коментарів: 1
Написав: Pyatkovskiy 17.07.2014 - 13:41
Мне не понятно, что для хозяев этого сайта важно, или они хотят действительно помочь людям, или просто по пиарится! Если мер прав , то оппозиция должна поддержать его, и осудить своего коллегу В. Юрченка за обман избирателей! А если мер не прав, то доказать рабочеспособность поставленного оборудования, со всеми расчётами, и конкретной суммой на введение этого оборудования в эксплуатацию. Я бы хотел , чтобы оппозиционеры не спекулировали информацией и направили всю свою энергию на помощь больным нуждающимся в этих аппаратах. И почему эту аппаратуру не проверили сразу, а только спустя два месяца . На мой взгляд медработники должны принимать любую помощь и всё что может помочь лечить больных, без всяких политических спекуляций.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль