Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Головний лікар ЛТМО засмутив мера Ладижина

Головний лікар ЛТМО засмутив мера Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2846_img_0447.jpg
Вибори пройшли, але післявиборчі баталії не вщухають. Розбір польотів продовжується. Мабуть, головлікар ладижинського ТМО вже сто разів пожалкував про те, що прийняв у подарунок для лікарні злощасні апарати «штучної нирки».
Заяви головного лікаря Ладижинського ТМО Дмитра Альчука щодо неможливості запуску медичного обладнання «штучні нирки» звучать по радіо та зі сторінок місцевих ЗМІ.
Свою оцінку даної ситуації дав і міський голова Валерій Коломєйцев у своєму інтерв’ю опублікованому в останньому номері газети «Нове місто»:
- Я засмучений і стурбований тим, що головний лікар ЛТМО під час передвиборчої кампанії займався не сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків, а вирішив погратися у політику.
Використовуючи своє службове становище, він зайняв хибну, на мій погляд, позицію.
Поясню чому.
Дмитро Альчук перед тим, як приймати «штучні нирки», був зобов’язаний звернутися до відповідних фахівців у Немирівській районній лікарні, де працюють ці апарати. Максимум за 1-2 дні він отримав би вичерпну інформацію щодо можливості чи неможливості запуску «штучних нирок» у лікарні Ладижина. Саме тоді він зобов’язаний був повідомити Василя Юрченка (краще, звісно, через пресу, щоб знала громада), що він не може прийняти подарунок, який не потрібен ні лікарні, ні людям.
Приступивши до своїх обов’язків, я, дійсно, поставив головному лікарю завдання, щоб він організував ефективну роботу «штучних нирок» у міській лікарні.
За декілька днів Дмитро Альчук, на жаль, заявив, що це неможливо зробити. Після виборів він повернув обладнання кандидату на посаду мера.
Поставте собі питання, шановні друзі, чому Дмитро Альчук тільки після виборів міського голови вирішив дізнатися, зможе він запустити «штучні нирки» чи ні?
Чисто по-людськи та з професійної точки зору директору ЛТМО не варто було брати участь у цій передвиборчій піар-акції та приймати «штучні нирки».
Користуючись нагодою, від імені громади міста дякую колишньому кандидату на посаду міського голови Ладижина Василю Юрченку за корисні подарунки, які він зробив лікарні: багатофункціональні ліжка, стоматологічні крісла, стоматустановку, різноманітні меблі, маніпуляційні столи, ноші-трансформери та постільну білизну.


Слід зазначити, що працівники швидкої допомоги Ладижинського ТМО також незадоволені тим, як працює Дмитро Альчук і навіть написали про це у відкритому колективному листі.

Нагадаємо, медиків, які під час виборчої кампанії підтримували інших кандидатів, мер звинуватив у зраді.
17 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1181 Коментарів: 1
Написав: Pyatkovskiy 17.07.2014 - 13:41
Мне не понятно, что для хозяев этого сайта важно, или они хотят действительно помочь людям, или просто по пиарится! Если мер прав , то оппозиция должна поддержать его, и осудить своего коллегу В. Юрченка за обман избирателей! А если мер не прав, то доказать рабочеспособность поставленного оборудования, со всеми расчётами, и конкретной суммой на введение этого оборудования в эксплуатацию. Я бы хотел , чтобы оппозиционеры не спекулировали информацией и направили всю свою энергию на помощь больным нуждающимся в этих аппаратах. И почему эту аппаратуру не проверили сразу, а только спустя два месяца . На мой взгляд медработники должны принимать любую помощь и всё что может помочь лечить больных, без всяких политических спекуляций.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль