Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Головлікаря Ладижинського ТМО звільнять з посади?

Головлікаря Ладижинського ТМО звільнять з посади?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/11_11.jpg
Здається, крісло під паном Альчуком головлікарем Ладижинської лікарні похитнулося. Про це свідчить колективний лист написаний працівниками швидкої допомоги Ладижинського ТМО та надрукований у газеті «Нове місто».
Виявляється, що відділення швидкої допомоги перебуває у жахливому стані : «…вражені грибком стіни, стелі, що періодично падають, протерті до дірок підлоги, меблі, які б мали бути вже неодноразово списані..».
Крім того, на весь колектив всього одне службове приміщення, яке одночасно є кімнатою відпочинку, гардеробною, їдальнею та кімнатою гігієни.
За словами медичних працівників, про такий стан відділення екстреної медичної допомоги добре знає керівник, так як колектив неодноразово звертався до нього з проханням знайти шляхи вирішення даних проблем та покращити умови роботи. Основною його відповіддю на всі запитання, що пов’язані з фінансами, було те, що грошей немає.
До речі, про відсутність коштів Дмитро Альчук заявляв у квітні місяці, під час 30 сесії Ладижинської міської ради.
Зневірені у керівнику люди, вирішили звернутися за допомогою до міського голови Валерія Коломєйцева за підтримкою та допомогою у покращенні стану відділення ЕДМ та умов праці колективу.
Валерій Коломєйцев перейнявся проблемою швидкої та пообіцяв допомогти спільно з ДТЕК та «Зернопродукт».
Але, як виявилося, головлікар не лише не вирішує фінансові питання, а ще й перейшов до особистісних образ працівників:
«…буквально на другий день після візиту міського голови у наше відділення на всіх нарадах у лікарні головний лікар, перекручуючи інформацію та у неприйнятний для його посади формі ображає співробітників швидкої допомоги, багато з яких, до речі, не один десяток років працюють у лікарні, та вороже налаштовує працівників ЛТМО щодо нашого колективу…».
Отже, колектив відділення ЕДМ Ладижинського ТМО не хоче ні з ким ворогувати, а просто просить розуміння та підтримки.
3 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1021 Коментарів: 3
Написав: nina 3.07.2014 - 22:06
Всі знають, що Альчук рік чи два є головлікарем. Коломєйцев же майже 14 є років Ладіжинским головою. Вони що з попереднім головним лікарєм ніколи не переймалися проблемами швидкої? Чи може ця проблема виникла тількі вчора? И тільки через те, що пан Альчук прийняв ті злощасні апарти штучної ниркі? На мою думку, як би в бюджеті були закладені кілька міліонів гривень, на поліпшення справ у лікарні, ніякій головний лікар не відмовився їх використати саме на модерниізацію закладу.И шкода що за свої майже 14 років головування міській голова лишь тепер зайшов у приміщення швидкої допомоги і то після того, як до нього звернувся коллектив відділення.Гарний господарь знає що робиться у його господарстві в кожному самому маленькому його куточку.
Написав: Людмила 3.07.2014 - 23:34
Як же ж наш "новий-старий" міський голова активно почав перейматися проблемами лікарні... Але його абсолютно не цікавлять ці проблеми, його просто не влаштовує сама персона Альчук, адже на виборах він підтримував молодого та енергійного кандидата, і ми про це всі знаємо. Дуже цікаво виходить, адже раніше нашого міського голову все влаштовувало, а сьогодні в одну мить все не так, то на території лікарні собаки бігають, то приміщення швидкої не таке, то недокомплектований апарат "штучні ники". Лікарня не фінансується з державного чи обласного бюджету, вона фінансується з міського, і як було правильно зазначено, що мер раніше про ситуацію не знав? Але він шаленими сумами фінансував посадку квітів, очистку води тощо.
А чи не здається Вам дорогі наші ладижинці, що наш вельмишановний мер здійснює просто "зачистку" головного лікаря, Людини з великої букви, який є професіоналом своєї справи, гарним організатором та чудовим керівником. Якщо тільки ми дозволимо лити бруд на таких людей, то завтра цей бруд буде і на нас з вами, адже з нашими думками ніхто не буде рахуватися. Дуже прикро, що ми не цінуємо, те що маємо.
Написав: nina 4.07.2014 - 08:35
Бруд вже майже 14 років лльється на всіх неугодних, зараз тільки коло неугодних розширюється, бо розуміють люди що "Король-то наш голий" І баче міський голова, що за 14 років його панування в місті, більшість голосує проти нього, а не за і дуже не хоче миритися з цією ситуацією.Тому використовуючи своє службове становище розправляється зі всіма хто не за нього ( що також є порушенням українських законів, за якими людина має бути покарана)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль