Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Головлікаря Ладижинського ТМО звільнять з посади?

Головлікаря Ладижинського ТМО звільнять з посади?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/11_11.jpg
Здається, крісло під паном Альчуком головлікарем Ладижинської лікарні похитнулося. Про це свідчить колективний лист написаний працівниками швидкої допомоги Ладижинського ТМО та надрукований у газеті «Нове місто».
Виявляється, що відділення швидкої допомоги перебуває у жахливому стані : «…вражені грибком стіни, стелі, що періодично падають, протерті до дірок підлоги, меблі, які б мали бути вже неодноразово списані..».
Крім того, на весь колектив всього одне службове приміщення, яке одночасно є кімнатою відпочинку, гардеробною, їдальнею та кімнатою гігієни.
За словами медичних працівників, про такий стан відділення екстреної медичної допомоги добре знає керівник, так як колектив неодноразово звертався до нього з проханням знайти шляхи вирішення даних проблем та покращити умови роботи. Основною його відповіддю на всі запитання, що пов’язані з фінансами, було те, що грошей немає.
До речі, про відсутність коштів Дмитро Альчук заявляв у квітні місяці, під час 30 сесії Ладижинської міської ради.
Зневірені у керівнику люди, вирішили звернутися за допомогою до міського голови Валерія Коломєйцева за підтримкою та допомогою у покращенні стану відділення ЕДМ та умов праці колективу.
Валерій Коломєйцев перейнявся проблемою швидкої та пообіцяв допомогти спільно з ДТЕК та «Зернопродукт».
Але, як виявилося, головлікар не лише не вирішує фінансові питання, а ще й перейшов до особистісних образ працівників:
«…буквально на другий день після візиту міського голови у наше відділення на всіх нарадах у лікарні головний лікар, перекручуючи інформацію та у неприйнятний для його посади формі ображає співробітників швидкої допомоги, багато з яких, до речі, не один десяток років працюють у лікарні, та вороже налаштовує працівників ЛТМО щодо нашого колективу…».
Отже, колектив відділення ЕДМ Ладижинського ТМО не хоче ні з ким ворогувати, а просто просить розуміння та підтримки.
3 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1035 Коментарів: 3
Написав: nina 3.07.2014 - 22:06
Всі знають, що Альчук рік чи два є головлікарем. Коломєйцев же майже 14 є років Ладіжинским головою. Вони що з попереднім головним лікарєм ніколи не переймалися проблемами швидкої? Чи може ця проблема виникла тількі вчора? И тільки через те, що пан Альчук прийняв ті злощасні апарти штучної ниркі? На мою думку, як би в бюджеті були закладені кілька міліонів гривень, на поліпшення справ у лікарні, ніякій головний лікар не відмовився їх використати саме на модерниізацію закладу.И шкода що за свої майже 14 років головування міській голова лишь тепер зайшов у приміщення швидкої допомоги і то після того, як до нього звернувся коллектив відділення.Гарний господарь знає що робиться у його господарстві в кожному самому маленькому його куточку.
Написав: Людмила 3.07.2014 - 23:34
Як же ж наш "новий-старий" міський голова активно почав перейматися проблемами лікарні... Але його абсолютно не цікавлять ці проблеми, його просто не влаштовує сама персона Альчук, адже на виборах він підтримував молодого та енергійного кандидата, і ми про це всі знаємо. Дуже цікаво виходить, адже раніше нашого міського голову все влаштовувало, а сьогодні в одну мить все не так, то на території лікарні собаки бігають, то приміщення швидкої не таке, то недокомплектований апарат "штучні ники". Лікарня не фінансується з державного чи обласного бюджету, вона фінансується з міського, і як було правильно зазначено, що мер раніше про ситуацію не знав? Але він шаленими сумами фінансував посадку квітів, очистку води тощо.
А чи не здається Вам дорогі наші ладижинці, що наш вельмишановний мер здійснює просто "зачистку" головного лікаря, Людини з великої букви, який є професіоналом своєї справи, гарним організатором та чудовим керівником. Якщо тільки ми дозволимо лити бруд на таких людей, то завтра цей бруд буде і на нас з вами, адже з нашими думками ніхто не буде рахуватися. Дуже прикро, що ми не цінуємо, те що маємо.
Написав: nina 4.07.2014 - 08:35
Бруд вже майже 14 років лльється на всіх неугодних, зараз тільки коло неугодних розширюється, бо розуміють люди що "Король-то наш голий" І баче міський голова, що за 14 років його панування в місті, більшість голосує проти нього, а не за і дуже не хоче миритися з цією ситуацією.Тому використовуючи своє службове становище розправляється зі всіма хто не за нього ( що також є порушенням українських законів, за якими людина має бути покарана)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль