Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Головлікар ладижинської лікарні визнав свої помилки

Головлікар ладижинської лікарні визнав свої помилки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2254_kot.jpg
Як вже повідомлялося, ладижинська лікарня відмовилася від подарованих апаратів «штучної нирки».
Такий крок здивував ладижинців, адже не всім було зрозуміло, чому лікарня відмовляється від дороговартісного обладнання.
Головний лікар Ладижинського територіального медичного об’єднання Дмитро Альчук вирішив пояснити, чому повернув подаровані благодійником три апарати гемодіалізу. Про це повідомляє Lada.FM
За словами пана Альчука, приймаючи благодійну допомогу, він не знав скільки буде коштувати методика впровадження «штучної нирки».
- Можливо, мною була допущена помилка в тому ракурсі, що спочатку потрібно було визначитись чого буде коштувати методика впровадження «штучної нирки», а потім вже приймати цю благодійну допомогу. А в нас вийшло все навпаки, ми допомогу прийняли, а фактично опрацьовувати вартість цієї методики вже розпочали, коли було розпорядження. Міський голова дав розпорядження конкретно визначитись із термінами впровадження штучного гемодіалізу, або визначитись із роботою «штучної нирки». Питання в тому , що це дорого вартісна процедура і вона економічно не обґрунтована на рівні, наприклад, Ладижинського ТМО,- говорить Дмитро Альчук.

Але, головний лікар ЛТМО запевнив, що у майбутньому планується запуск альтернативної методики, що застосовується при гострих отруєннях та інших критичних станах людини.

- Ми зараз працюємо над тим, щоб наприклад впровадити в перспективі методику плазмоферезу, який простіший, та не такий дороговартісний. Тобто альтернативні методики, що можна впроваджувати при гострих отруєннях, та певних критичних станах на рівні реанімаційного відділення,- зазначив, Дмитро Альчук.

Тож, будемо сподіватися, що на наступні вибори нашому місту подарують щось більш корисне.
16 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 924 Коментарів: 1
Написав: pasa28 17.07.2014 - 12:12
А де конкретні цифри? Виходить що Коломейцев дав вказівку відмовитись від благодійних апаратів свого конкурента на шкоду житилям м.Ладижин.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль