Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Головлікар ладижинської лікарні визнав свої помилки

Головлікар ладижинської лікарні визнав свої помилки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2254_kot.jpg
Як вже повідомлялося, ладижинська лікарня відмовилася від подарованих апаратів «штучної нирки».
Такий крок здивував ладижинців, адже не всім було зрозуміло, чому лікарня відмовляється від дороговартісного обладнання.
Головний лікар Ладижинського територіального медичного об’єднання Дмитро Альчук вирішив пояснити, чому повернув подаровані благодійником три апарати гемодіалізу. Про це повідомляє Lada.FM
За словами пана Альчука, приймаючи благодійну допомогу, він не знав скільки буде коштувати методика впровадження «штучної нирки».
- Можливо, мною була допущена помилка в тому ракурсі, що спочатку потрібно було визначитись чого буде коштувати методика впровадження «штучної нирки», а потім вже приймати цю благодійну допомогу. А в нас вийшло все навпаки, ми допомогу прийняли, а фактично опрацьовувати вартість цієї методики вже розпочали, коли було розпорядження. Міський голова дав розпорядження конкретно визначитись із термінами впровадження штучного гемодіалізу, або визначитись із роботою «штучної нирки». Питання в тому , що це дорого вартісна процедура і вона економічно не обґрунтована на рівні, наприклад, Ладижинського ТМО,- говорить Дмитро Альчук.

Але, головний лікар ЛТМО запевнив, що у майбутньому планується запуск альтернативної методики, що застосовується при гострих отруєннях та інших критичних станах людини.

- Ми зараз працюємо над тим, щоб наприклад впровадити в перспективі методику плазмоферезу, який простіший, та не такий дороговартісний. Тобто альтернативні методики, що можна впроваджувати при гострих отруєннях, та певних критичних станах на рівні реанімаційного відділення,- зазначив, Дмитро Альчук.

Тож, будемо сподіватися, що на наступні вибори нашому місту подарують щось більш корисне.
16 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 910 Коментарів: 1
Написав: pasa28 17.07.2014 - 12:12
А де конкретні цифри? Виходить що Коломейцев дав вказівку відмовитись від благодійних апаратів свого конкурента на шкоду житилям м.Ладижин.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль