Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alekseev_1.jpg

Нещодавно ми повідомляли, що 19 червня у місті Вінниця пройшла прес-конференція на тему «Комерціалізація Вінницької самооборони – шлях до знищення громадянського суспільства» ініційована Народною самообороною міста Ладижина на якій обговорювалось питання створення відомою в Україні та місті Ладижин корпорацією напівкомерційного формування, яке має однакові ознаки ідентифікації з Народною самообороною міста Ладижин і викликало занепокоєння місцевих самооборонівців, які захищають інтереси нашої держави за покликом серця, а не за вказівкою керівництва.

На сторінках обласного видання газети «Вінниця-Реал» було опубліковано інтерв’ю Ігоря Алєксєєва в якому він також прокоментував і конфлікт, який виник між осередками Самоборони та обласним керівництвом.


- Ладижинські і тульчинські майданівці заявляють про те, що в деяких районах під егідою Самооборони створюються «відомчі» загони, які захищають виключно або великий бізнес, або представників РДА. Як можна попередити цей процес?


- Я не виключаю такого. До нас надходить інформація про те, що в деяких районах створюють дублюючі організації. Скажу так, якщо будь-яка група людей патріотично налаштована і виконує конкретні завдання з охорони кордону або забезпечення громадського порядку, то я не бачу причин до збурення.

Що стосується ситуації з Ладижином, то заступник начальника обласного штабу виїжджав туди, щоб розібратися, зустрічався з місцевою Самообороною. На базі «Вінницької птахофабрики» там створили резервну роту. Правильно це чи ні, ми ще будемо з'ясовувати, але з іншого боку, в місті знаходиться стратегічний об'єкт, я маю на увазі Ладижинську теплоелектростанцію, яку треба захищати. Без резервної роти сил для цієї мети недостатньо. Наша організація досить велика, і вона постійно збільшується, тому за всім устежити складно, і нитки управління в окремих випадках провисають. Але ми намагаємося контролювати ситуацію. З конфліктом в Ладижині, думаю, скоро розберемося.

- Також активісти з районів області говорять про комерціалізацію окремих підрозділів Самооборони. Що скажете?

- Комерціалізація - неминучий процес у будь-якій структурі, яка об'єднує велику кількість людей. Повторюся, якщо будуть виявлені і підтверджені такі факти, то неодмінно станемо адекватно реагувати на них. Перш за все, вони будуть обговорюватися на зборах. І якщо ми з'ясуємо, що, скажімо, керівник районного штабу не справляється зі своїми обов'язками або його моральні якості викликають нарікання, то ініціюємо ротацію.

- Наскільки в рядах Самооборони сильна субординація і підпорядкування вищестоящому керівництву, у тому числі Андрію Парубію?

- Ми сильні патріотизмом. Парубій ставить завдання щодо формування резервного батальйону та відправки людей на схід, і ми ці вказівки виконуємо. Як людина військова, намагаюся стежити за дисципліною, але оскільки в Самообороні переважають громадянські, це інколи не просто. Я прекрасно бачу набагато більше, ніж можу сказати. Всі чудово розуміють, що на Майдані люди стояли і, перемігши, очікували зміни непорядних чиновників, а кадрових змін не відбулося. З об'єктивних причин. Ми ж всі чудово розуміємо, що якщо в умовах війни тільки почати змінювати кадри, то в країні запанує хаос. Поки кожен повинен робити те, що може на своєму рівні...
26 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 987 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль