Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alekseev_1.jpg

Нещодавно ми повідомляли, що 19 червня у місті Вінниця пройшла прес-конференція на тему «Комерціалізація Вінницької самооборони – шлях до знищення громадянського суспільства» ініційована Народною самообороною міста Ладижина на якій обговорювалось питання створення відомою в Україні та місті Ладижин корпорацією напівкомерційного формування, яке має однакові ознаки ідентифікації з Народною самообороною міста Ладижин і викликало занепокоєння місцевих самооборонівців, які захищають інтереси нашої держави за покликом серця, а не за вказівкою керівництва.

На сторінках обласного видання газети «Вінниця-Реал» було опубліковано інтерв’ю Ігоря Алєксєєва в якому він також прокоментував і конфлікт, який виник між осередками Самоборони та обласним керівництвом.


- Ладижинські і тульчинські майданівці заявляють про те, що в деяких районах під егідою Самооборони створюються «відомчі» загони, які захищають виключно або великий бізнес, або представників РДА. Як можна попередити цей процес?


- Я не виключаю такого. До нас надходить інформація про те, що в деяких районах створюють дублюючі організації. Скажу так, якщо будь-яка група людей патріотично налаштована і виконує конкретні завдання з охорони кордону або забезпечення громадського порядку, то я не бачу причин до збурення.

Що стосується ситуації з Ладижином, то заступник начальника обласного штабу виїжджав туди, щоб розібратися, зустрічався з місцевою Самообороною. На базі «Вінницької птахофабрики» там створили резервну роту. Правильно це чи ні, ми ще будемо з'ясовувати, але з іншого боку, в місті знаходиться стратегічний об'єкт, я маю на увазі Ладижинську теплоелектростанцію, яку треба захищати. Без резервної роти сил для цієї мети недостатньо. Наша організація досить велика, і вона постійно збільшується, тому за всім устежити складно, і нитки управління в окремих випадках провисають. Але ми намагаємося контролювати ситуацію. З конфліктом в Ладижині, думаю, скоро розберемося.

- Також активісти з районів області говорять про комерціалізацію окремих підрозділів Самооборони. Що скажете?

- Комерціалізація - неминучий процес у будь-якій структурі, яка об'єднує велику кількість людей. Повторюся, якщо будуть виявлені і підтверджені такі факти, то неодмінно станемо адекватно реагувати на них. Перш за все, вони будуть обговорюватися на зборах. І якщо ми з'ясуємо, що, скажімо, керівник районного штабу не справляється зі своїми обов'язками або його моральні якості викликають нарікання, то ініціюємо ротацію.

- Наскільки в рядах Самооборони сильна субординація і підпорядкування вищестоящому керівництву, у тому числі Андрію Парубію?

- Ми сильні патріотизмом. Парубій ставить завдання щодо формування резервного батальйону та відправки людей на схід, і ми ці вказівки виконуємо. Як людина військова, намагаюся стежити за дисципліною, але оскільки в Самообороні переважають громадянські, це інколи не просто. Я прекрасно бачу набагато більше, ніж можу сказати. Всі чудово розуміють, що на Майдані люди стояли і, перемігши, очікували зміни непорядних чиновників, а кадрових змін не відбулося. З об'єктивних причин. Ми ж всі чудово розуміємо, що якщо в умовах війни тільки почати змінювати кадри, то в країні запанує хаос. Поки кожен повинен робити те, що може на своєму рівні...
26 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 980 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль