Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

Голова обласної самооборони прокоментував конфлікт з ладижинською самообороною

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alekseev_1.jpg

Нещодавно ми повідомляли, що 19 червня у місті Вінниця пройшла прес-конференція на тему «Комерціалізація Вінницької самооборони – шлях до знищення громадянського суспільства» ініційована Народною самообороною міста Ладижина на якій обговорювалось питання створення відомою в Україні та місті Ладижин корпорацією напівкомерційного формування, яке має однакові ознаки ідентифікації з Народною самообороною міста Ладижин і викликало занепокоєння місцевих самооборонівців, які захищають інтереси нашої держави за покликом серця, а не за вказівкою керівництва.

На сторінках обласного видання газети «Вінниця-Реал» було опубліковано інтерв’ю Ігоря Алєксєєва в якому він також прокоментував і конфлікт, який виник між осередками Самоборони та обласним керівництвом.


- Ладижинські і тульчинські майданівці заявляють про те, що в деяких районах під егідою Самооборони створюються «відомчі» загони, які захищають виключно або великий бізнес, або представників РДА. Як можна попередити цей процес?


- Я не виключаю такого. До нас надходить інформація про те, що в деяких районах створюють дублюючі організації. Скажу так, якщо будь-яка група людей патріотично налаштована і виконує конкретні завдання з охорони кордону або забезпечення громадського порядку, то я не бачу причин до збурення.

Що стосується ситуації з Ладижином, то заступник начальника обласного штабу виїжджав туди, щоб розібратися, зустрічався з місцевою Самообороною. На базі «Вінницької птахофабрики» там створили резервну роту. Правильно це чи ні, ми ще будемо з'ясовувати, але з іншого боку, в місті знаходиться стратегічний об'єкт, я маю на увазі Ладижинську теплоелектростанцію, яку треба захищати. Без резервної роти сил для цієї мети недостатньо. Наша організація досить велика, і вона постійно збільшується, тому за всім устежити складно, і нитки управління в окремих випадках провисають. Але ми намагаємося контролювати ситуацію. З конфліктом в Ладижині, думаю, скоро розберемося.

- Також активісти з районів області говорять про комерціалізацію окремих підрозділів Самооборони. Що скажете?

- Комерціалізація - неминучий процес у будь-якій структурі, яка об'єднує велику кількість людей. Повторюся, якщо будуть виявлені і підтверджені такі факти, то неодмінно станемо адекватно реагувати на них. Перш за все, вони будуть обговорюватися на зборах. І якщо ми з'ясуємо, що, скажімо, керівник районного штабу не справляється зі своїми обов'язками або його моральні якості викликають нарікання, то ініціюємо ротацію.

- Наскільки в рядах Самооборони сильна субординація і підпорядкування вищестоящому керівництву, у тому числі Андрію Парубію?

- Ми сильні патріотизмом. Парубій ставить завдання щодо формування резервного батальйону та відправки людей на схід, і ми ці вказівки виконуємо. Як людина військова, намагаюся стежити за дисципліною, але оскільки в Самообороні переважають громадянські, це інколи не просто. Я прекрасно бачу набагато більше, ніж можу сказати. Всі чудово розуміють, що на Майдані люди стояли і, перемігши, очікували зміни непорядних чиновників, а кадрових змін не відбулося. З об'єктивних причин. Ми ж всі чудово розуміємо, що якщо в умовах війни тільки почати змінювати кадри, то в країні запанує хаос. Поки кожен повинен робити те, що може на своєму рівні...
26 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 973 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль