Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6907_kviti.jpg

Іван Олександрович Патраманський не лише справедливий голова Ладижинського міського суду, він ще й поет з великою душею.
Нещодавно вийшла з друку перша збірка віршів Івана Патраманського під назвою «Квіти любові», яка складалася упродовж багатьох років і увібрала в себе палкий букет роздумів та спостережень автора.
За ініціативи Івана Патраманського, судді та працівники судів Вінницької області 10 жовтня 2014 року о 13.00 годині в БК «Прометей» проводитимуть всеобласну акцію милосердя «Квіти Любові», повідомляє АМЕР м.Ладижина.
Всі зібрані кошти підуть на надання допомоги захисникам Вітчизни, які зазнали поранень під час проведень АТО. Тож взяти участь у акції запрошуються усі небайдужі містяни.
Крім того, долучитися до надання допомоги бійцям, що прибули із зони АТО, можна вже сьогодні, придбавши літературно – художнє видання «Квіти Любові» в офісі Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин. Вартість книги – 100 гривень. Зібрані від продажу книги кошти будуть направлені на забезпечення одужання бійців, які знаходяться на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі.
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1406 Коментарів: 3
Написав: Wanch 2.10.2014 - 15:07
Я вот подумал; а нельзя ли закупить книги Патраманского за те Чернобыльские, что людям так и не оплатили и отправить в помощь бойцам от имени судьи
Патраманского!!!
Написав: Protcenko 2.10.2014 - 17:59
Wanch, Чудова думка !!! А вважаю що це потрібно зробити!
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2014 - 00:54

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль