Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6907_kviti.jpg

Іван Олександрович Патраманський не лише справедливий голова Ладижинського міського суду, він ще й поет з великою душею.
Нещодавно вийшла з друку перша збірка віршів Івана Патраманського під назвою «Квіти любові», яка складалася упродовж багатьох років і увібрала в себе палкий букет роздумів та спостережень автора.
За ініціативи Івана Патраманського, судді та працівники судів Вінницької області 10 жовтня 2014 року о 13.00 годині в БК «Прометей» проводитимуть всеобласну акцію милосердя «Квіти Любові», повідомляє АМЕР м.Ладижина.
Всі зібрані кошти підуть на надання допомоги захисникам Вітчизни, які зазнали поранень під час проведень АТО. Тож взяти участь у акції запрошуються усі небайдужі містяни.
Крім того, долучитися до надання допомоги бійцям, що прибули із зони АТО, можна вже сьогодні, придбавши літературно – художнє видання «Квіти Любові» в офісі Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин. Вартість книги – 100 гривень. Зібрані від продажу книги кошти будуть направлені на забезпечення одужання бійців, які знаходяться на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі.
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1457 Коментарів: 3
Написав: Wanch 2.10.2014 - 15:07
Я вот подумал; а нельзя ли закупить книги Патраманского за те Чернобыльские, что людям так и не оплатили и отправить в помощь бойцам от имени судьи
Патраманского!!!
Написав: Protcenko 2.10.2014 - 17:59
Wanch, Чудова думка !!! А вважаю що це потрібно зробити!
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2014 - 00:54

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль