Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

Голова Ладижинського суду Іван Патраманський – поет з великою душею

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6907_kviti.jpg

Іван Олександрович Патраманський не лише справедливий голова Ладижинського міського суду, він ще й поет з великою душею.
Нещодавно вийшла з друку перша збірка віршів Івана Патраманського під назвою «Квіти любові», яка складалася упродовж багатьох років і увібрала в себе палкий букет роздумів та спостережень автора.
За ініціативи Івана Патраманського, судді та працівники судів Вінницької області 10 жовтня 2014 року о 13.00 годині в БК «Прометей» проводитимуть всеобласну акцію милосердя «Квіти Любові», повідомляє АМЕР м.Ладижина.
Всі зібрані кошти підуть на надання допомоги захисникам Вітчизни, які зазнали поранень під час проведень АТО. Тож взяти участь у акції запрошуються усі небайдужі містяни.
Крім того, долучитися до надання допомоги бійцям, що прибули із зони АТО, можна вже сьогодні, придбавши літературно – художнє видання «Квіти Любові» в офісі Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин. Вартість книги – 100 гривень. Зібрані від продажу книги кошти будуть направлені на забезпечення одужання бійців, які знаходяться на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі.
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1423 Коментарів: 3
Написав: Wanch 2.10.2014 - 15:07
Я вот подумал; а нельзя ли закупить книги Патраманского за те Чернобыльские, что людям так и не оплатили и отправить в помощь бойцам от имени судьи
Патраманского!!!
Написав: Protcenko 2.10.2014 - 17:59
Wanch, Чудова думка !!! А вважаю що це потрібно зробити!
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2014 - 00:54

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль