Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Статьи Фракція міського голови захворіла манією величі і мріє про союз з Росією

Фракція міського голови захворіла манією величі і мріє про союз з Росією

28 грудня в порядок денний Ладижинської міської ради було включено питання щодо вступу України до Митного Союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном. Таку ініціативу проявила депутатська фракція «Місто» міського голови Валерія Коломєйцева, яка складає половину від депутатського корпусу. Депутати з провладної фракції, яка в основному складається з регіоналів, вирішили звернутися до всіх вищих інстанцій з пропозицією провести всеукраїнський референдум по питанню вступу України до Митного Союзу. До речі, в сусідній Молдові міські ради масово почали приймати рішення про ініціювання референдуму по питанню вступу Молдови до Митного Союзу. Гадається, що в Україні також має початись бум підтримки на місцях Митного Союзу та референдуму по цьому питанню.
Головний комуніст України Петро Симоненко також підтримав вступ України до Митного Союзу та заявив про збір підписів на підтримку проведення референдуму по цьому питанню. Категорично проти виступили фракції УДАР, Батьківщина та Свобода, а Івано-Франківська міська рада встигла навіть прийняти рішення проти вступу в Митний Союзу України. Проти вступу України до Митного Союзу виступив Янукович молодший та Сергій Тігіпко. Перший зазначив те, що Україна є самодостатньою і не потребує ніяких союзів, а другий підкреслив, що Україна обрала європейський курс розвитку. Новообраний голова Верховної ради України пан Рибак по цьому питанню сказав, що питання вступу України до Митного Союзу взагалі не на часі і ніяким чином не розглядається. Віктор Янукович скасував перед новим роком зустріч в Росії по Митному союзу, а тому навіть у партії влади немає якоїсь однієї думки на це питання.
В ході дебатів та гострої дискусії рішення таки прийнято не було, ведучому сесії не вистачило лише двох голосів, щоб отримати для себе «перепустку» у владні кабінети. Не підтримали проект рішення саме члени фракції «Місто», - це депутат від Фронту Змін Микола Цехмейструк та депутат від Батьківщини Валерій Шубрат, які представляють економіку міста, перший працює на Силікатному, а другий на Нашій Рябі, напевно розуміючи, які наслідки будуть для їх підприємств вступ до Митного Союзу. Натомість підтримав рішення депутат від Батьківщини Олександр Гуцал та Ігор Магера, який очолює УДАР Кличка в місті. До речі, Віталій Кличко та партія УДАР висловились категорично проти вступу України до Митного Союзу.
http//sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/7389_32997810203_1709329085_n.jpg
http//sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550945_32996910212_11432904_n.jpg
Наша міська рада на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим полюбляє займатись великою політикою. Кілька років тому, наприклад. міська рада проголосувала за вступ України до ЕЄП ( Єдиний економічний простір з Росією), тому вирішувати глобальні питання та займатись геополітикою для нашої влади є звичним явищем. Вирішувати питання ремонту дахів, контролювати міліціянтів, знайти лора в лікарню та наводити лад в місті – це не для наших депутатів та міського голови, вони марять про велику політику.
В час, коли казначейство та Міністерство фінансів не віддає бюджету міста всіх грошей, а незахищені статті видатків не фінансуються, міська рада чомусь вирішила, що Митний Союз є запорукою порятунку бюджету міста від економічної кризи. Але слід при цьому нагадати, що головні підприємства міста від яких залежить все місто, - це Ладижинська ТЕС та Наша Ряба спрямовані виключно на європейські ринки. Наша Ряба з цього року вже планує продавати свою продукцію в країни Європейського Союзу ( і ладижинський комплекс планується використати майже на 100% з експортною метою), а Ладижинська ТЕС в складі Західенерго Ахметова вже сьогодні продає частину електроенергії на Захід. Цей факт до речі, не завадив двом тесівцям підтримати таке рішення ( Євген Максименко та Руслан Ляховченко). Крім того, місцевий бюджет абсолютно не отримає доходів у формі мита та всіх зборів, що з цим пов’язані, а тому і на бюджет міста це ніяким чином не впливає.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/img-3075-150411.jpg
Рішення сесії з цього питання є радше політичним, яке дає можливість зайти в потрібні кабінети і показати свою лояльність та вірність режиму і міський голова не отримав підтримки, хоча були всі підстави сподіватись, що в міській раді він має стійку більшість.
Вступ України до Митного Союзу прямо протирічить Закону України «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики», який визначає винятково курс європейської інтеграції України і про це потрібно пам’ятати.
До речі, МЗС Швеції заяви та дії Росії по Митному Союзу по відношенню до України вважає економічним шантажем з метою зміни політичного курсу, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Національного університету імені Тараса Шевченка Григорій Перепелиця в ефірі Українського радіо заявив, що усі члени Митного союзу стануть суб'єктами Російської Федерації, а Віктор Пинзеник назвав цифру у 110 мільярдів гривень як розмір втрат від вступу України до Митного Союзу.
Цікаво, чи знає фракція «Місто», що Казахстан, наприклад, тільки втратив від цього союзу, а ціни на товари народного споживання різко зросли в деяких випадках до 70%, внаслідок чого Казахстан може вийти з цього союзу найближчим часом? І чи знає, що 53 % населення України підтримує саме вступ України до Європейського Союзу, а до митного собзу всього 22, 1%? Але це не обходить наших депутатів, так само, як і депутатів Вулкєнештської міської ради в Молдові, які також бачать вигоди від Митного Союзу і вимагають референдуму.

Андрій Скакодуб,
Голова ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада»
6 січень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2119 Коментарів: 65
Написав: Alex 40in 6.01.2013 - 19:54
" Какая гадость эта ваша... таможенный союз, Вовочка."
Доминирующие значение при подобных межгосударственных формациях имеет экономическая выгода. Вполне возможно она наличествует...только наивно ждать что она случиться. Садиться играть за стол с шулером можно, выиграть пару тройку взяток , вполне, но итог будет закономерным. Учитывая как настойчиво великий Пу сколачивает вассальский пул, карты у него крапленые.
Надеюсь, вся эта инициатива регионалов, услышать глас народа- давление на Евросоюз, этакий намек "Приближайте Украину к себе, а то наши люди настаивают на смычку с Москвой. "
Написав: Александр 15.01.2013 - 12:54
Таможенный Союз - это шаг вперед и в интересах народа! Вот только некоторым криминально-олигархическим группировкам выгоднее евроинтеграция. Таможенный Союз - это экономическая выгода которую почувствует народ, а ЕвроСоюз - это эксплуатация и грабеж! Мы не вошли в Евросоюз, но каждый гражданин Украины уже должен в МВФ немалые деньги, которых мы даже не видели. Сколько можно закрывать глаза на то, что людей считают рабами? Сколько терпеть грабеж и воровство со стороны олигархов? Сколько можно тонуть в болоте бредовых умозаключений? Откройте глаза! Таможенный Союз - вот что сейчас нужно Украине!
Написав: Хммм 15.01.2013 - 15:00
Александр, я думал, что, такие как Вы, уже давно вымерли.
Написав: Саша 16.01.2013 - 21:26
почему наша пресса молчит о детской смертности и халатности врачей?сново дите угробили новорожденное и тоже было бы с мамой (((
Написав: Valeriy 23.01.2013 - 14:19
Саша! Пресса не обязана. Как я понял ребенок помер из за отсутствия оборудования, точнее кислородной камеры. Спроси у начальника Поликлиники и депутата от ПР Яценко. Почему когда депутаты поддержали Ванзиляка чтобы в поликлинику перечислили 300 тысяч
гривен, то тов. Яценко со своими рыгиональщиками не поддержали его, и проголосовали против?
Написав: VaLeRiY 24.01.2013 - 01:45
Valeriy: Яценко никогда не был начальником Поликлиники, так как такой должности никогда не было))). И откуда Вам известно, что предлагал Вандзиляк и кто его поддержал? Вы присутствуете на сессии? Вы депутат? Так почему Вы боитесь назвать свое имя и в открытую донести до людей свою позицию? Или это такой метод общения Апазиции с народом? Как в "Ладыжинской газете", сами пишут статьи и сами подписываются разными псевдонимами на кшталт "Железняк".
Написав: Игорь 24.01.2013 - 09:34
та какой апарат?бестолковость врачей!знакомая рассказывала рожала у Косенко,ну и ночью все началось а акушерка говорит Косенко спит сказал не будить, и и до утра мучилась со схватками
Написав: Саша 24.01.2013 - 10:10
ПС я считаю если ты не врач от Бога,а именно такими должны быть хирурги,геникологи и травматологи как минимум,то нефиг людей калечить и убивать наживая состояния,ато папа врач и я буду,иди сынок руки в тепле,деньги в кармане.и таким врачам никакая практика не помогает,наш он колодий сколько напрактивался а как был бестолковым так и остался
Написав: Valeriy 24.01.2013 - 14:21
Для VaLeRiY
Врач спал наверняка после сессии, он же депутат. Что ему дети... Главное покровительство.
А начальника больницы точно нет. Есть директор больницы, а апазиция причем десь? И Василий Железняк даже очень популярный парень. Был такой Петя Деревянщик и попробовал че то вякнуть,
так его и его семью до сих пор рудой чморит. Как сказал "Я розотру и поветру пущу".
Написав: Саша 24.01.2013 - 21:44
VaLeRiY,о чем речь?врачи бараны тупые,только денег ждут и жизни калечат.
Женщина пришла уже была где-то 41 я неделя беременности , переходила но ничего не было, ни схваток ничего.​​, они модную таблетку дали чтоб быстро рожать, а на нее НЕ подействовало, это было вечером, лекари ее накормили и спать уложили ,еще и успокоительного налили, а уже утром начали кесерить(да еще и младший косенко?он что спец уже такой что ему это доверили?)убил бы!) а все потому что ночью влом, и результат ребенок лежал в реанимации и умер, а женщину эту в тяжелом состояния на Винницу отправили чтоб уже не отвечать за нее тоже
Написав: Arhip 24.01.2013 - 22:13
Це ви про той випадок, про який мер вже спростовує в газеті "Нове місто"? Якщо такий випадок і був, то пишіть нам. Ми можемо зайнятись цим питанням. Від організаційних до правових питань. Накажемо всіх винних.
Написав: Саша 24.01.2013 - 22:25
(хотя когда кто у нас ответил хоть раз за смерть из врачей),представьте там мучился ребеночек в животе целую ночь.Косенко старший отвез малыша быстренько на вскрытие в Виннице и как обычно забашляв привез родителям в коробочке от обуви "на те забирайте "написали что она родилась мертвая!а какая мертвая если ее еще три дня в реанимации держали,уроды!!Слов нет..А младший косенко бегом спетлял в отпуск.
Написав: Valeriy 24.01.2013 - 23:05
Раньше врачи ездили в Африку тренироватся на африканцах и обезянах. КонеЧно там они их малость калечили.Это же практика. Позже некоторые возвращались с большим положительным опытом
и уже здесь меньше делали косяков. Становились руководителеми отделений. Саволюк Вам пример.
Сейчас в обществе огромная межклассовая разница. Естественно к обезьянам ехать уже нет необходимости. Нащет оплаты врачам, так совок закончился. Плати и все! Проблема я думаю в другом и очень даже в главном. Некому платить! Проблема найти специалиста который может поставить вточности правильный диагноз. Потому что спецы стараются выехать с этого обезьянника.
Вообще то тема тут о таможне с Россией. А мы флудим!!!
Написав: VaLeRiY 24.01.2013 - 23:51
Valeriy
действительно, здесь тема о медицине, а Вы тут старались политику засунуть. Так откуда Вам известно, кто какие предложения на сессии выносит? Насколько мне известно, то главным противником медицинской реформы у нас в городе является наш городской мер. И благодаря ему депутаты не поддержали эту бредовую идею государства в нашем городе. И может можете возразить? Просто конструктива ат апАзиции, кроме того как дать больнице 300 тыс. я за 2 года и 3 месяцу ну не слышал. Галдеш слышал, демарш с выходом из заседания слышал, крики, вопли, а больше ничего. А, забыл, их призывы что они лучше, потому что это ОНИ.
Написав: Саша 25.01.2013 - 00:02
нет статья не о том,вот свежий случай был в этом году,почитал ту статью,ужас,раследование он провел,вот покрывает лекарей
Написав: Valeriy 25.01.2013 - 02:48
напоминаю тему - "Фракція міського голови захворіла манією величі і мріє про союз з Росією"
Kороче - какое наше место в Росии?
Написав: zemlyk 14.08.2013 - 23:13
Россия объявила Украине полномасштабную торговую войну
Написав: York 15.08.2013 - 15:59
Який нафіг Сраможений союз... Наш шлях тільки у Європу...
Написав: steel 15.08.2013 - 21:53
Ха-ха-ха! Будеш там працювати двірником або повією! Зате самостійний! :)))
Написав: zemlyk 16.08.2013 - 10:15
Steel, в Европе нет самостийности нато он союз. Там колегия. В Росси нет темболееи нет самостоятельност. Там два мнения одно России, а второе неправильное. А ты какую зону имел ввиду?
Написав: York 16.08.2013 - 12:06
steel, я бачу ти вже там попрацював...
Написав: steel 16.08.2013 - 21:48
:))) York, скоро твоя очередь! )))
Написав: Morgan 16.08.2013 - 21:50
York! Йди .......!
Написав: Петро 17.08.2013 - 09:12
Скоро York буде підмітати вулиці Лондона з румунами, а вночі відсмоктувати у європейців-арабів! Алах на допомогу!
Написав: Люда 17.08.2013 - 09:28
#11 Arhip
(Це ви про той випадок, про який мер вже
спростовує в газеті "Нове місто"? Якщо такий
випадок і був, то пишіть нам. Ми можемо
зайнятись цим питанням. Від організаційних
до правових питань. Накажемо всіх винних.)

Arhip, мне смешно читать! Кого вы накажите? Сотрясаете воздух! Вы с игровыми аппаратами, куринным дермом, вором Зубко не можете разобраться! Вот насущные проблеммы! И еще куча разной информации поступает на этот блог и тут-же оседает. Получается как помойная яма для выплеска негатива у населения... (((
Написав: Савелий 17.08.2013 - 10:34
Весь Восток Украины против этого сраного евросоюза! Там действительно нечего делать! Я могу вам
объяснить на примере Латвии, что значит
членство в ЕС. Из всех выгод есть только одна
главная - это свобода работать на грядках
Англии и стройках Ирландии..Больше ничего.
В Европе денег давно нет - за 7 лет членства
в ЕС Латвия подала 900 миллионов латов, а
получила 1 миллиард (2 миллиарда долларов).
При этом прямые убытки в виде налогов и
акцизов гораздо больше, чем дивиденды. Не
говоря уже о ценах на бензин, продукты,
закрытых сахарных заводах и т.д....
Написав: Caвeлий 17.08.2013 - 10:36
Для
Украины это будет в разы хуже, так как
европейцы мигом позакрывают всю нашу
промышленность, которая хоть как-то будет
конкурировать с европейской..или обанкротят
и заберут её...По большей части, вся
украинская продукция неконкурентноспособна
в ЕС, Ну кроме угля и зерна с салом...
Написав: Arhip 17.08.2013 - 17:56
Президент Белоруссии Александр Лукашенко подверг критике Таможенный союз и заявил, что «Россия обманула Белоруссию». Об этом он заявил на пресс-конференции, которая состоялась в Минске.

Политик сказал, что Таможенный союз не функционирует, а Россия не выполняет данные обещания при запуске этого проекта и «есть команда Белоруссию не пущать на российский рынок».
Написав: Arhip 17.08.2013 - 17:58
Предприниматели Казахстана: "Таможенный Союз - ловушка, выгодная только России"
Написав: Савелий 17.08.2013 - 21:24
Ты где-то надергал заголовки из желтой прессы. А я общался с конкретными людьми. Коренными жителями Прибалтики.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль