Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 Ферментний завод може перейти у власність Сбербанку Росії?

Ферментний завод може перейти у власність Сбербанку Росії?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/img.jpgМи вже повідомляли, що на останній сесії Ладижинської міської ради депутати за активного лобіювання міського голови продали 18 земельних ділянок площею 62 тис. кв.м. за 832 тис. грн. у власність приватного акціонерного товариства «ЕНЗИМ», яке, як з’ясувалось на сьогодні є власником цього підприємства.

Нашому ресурсу вдалось з’ясувати ще більш цікаві подробиці, пов’язані з цим підприємством.

Виявляється, що 11.12.2013 року майно ПрАТ "Ензим" було передано пiд заставу на загальну суму 18275,1 тис. грн.

Станом на 1 січня цього року ПрАТ «ЕНЗИМ» мало основних засобів на 21 млн. 326 тисяч гривень з яких 16, 8 млн –це будівлі, а 4, 5 млн. –це обладнання, тобто майже все майно цього підприємства було заставлено.

07 листопада 2013 року відбулись позачергові збори ПрАТ «ЕНЗИМ» на яких було прийнято рішення дозволити Товариству виступити фiнансовим та майновим поручителем дочірнього підприєства "Ензим" та погодити передачу майна
товариства, що належить Товариству на правi власностi. З метою забезпечення зобов'язань ДП "Ензим" перед банком було також вирішено надати банку фiнансову поруку на всю суму зобов'язань, що виникають, або виникнуть у ДП "Ензим", перед АТ "Сбербанк Росiї" за зазначеними кредитними лiнiями.

Цікаво, що чистий прибуток ПрАТ «ЕНЗИМ» станом на 31.12.2013 року становив всього 126,2 тис.грн. Враховуючи кредитну лінію на суму майже 19 мільйонів гривень залишаєтья багато питань щодо здатності цього підприємства виплатити навіть суму в 832 тисячі гривень за викуплені земельні ділянки, особливо коли все майно підприємства знаходитсья в заставі. Чи не планує приватне акціонерне товариство «ЕНЗИМ» отримати кредитні лінії вже під заставлені земельні ділянки від Сбербанку РФ?

Ми проаналізували реєстр судових рішень стосовно двох ЕНЗИМів. Як зясувалось, обидва підприємства вистуають в судах як боржники, причому на досить серйозні суми.

За такої ситуації, коли фінансовий стан обох ЕНЗИМів залишає бажати кращого, найближчим часом може виникнути ситуація, коли і земельні ділянки і все майно колишнього заводу ферментних препаратів може перейти у власність Сбербанку Росії, головою правління якого є Герман Греф. Основним власником Сбербанка Росії є Центральний банк Російської Федерації ( 60%), а тому є всі правові підстави вважати, і ферментний завод і земельні ділянки продані по пільговій ціні стануть власністю Росії.

Слід нагадати, що в червні минулого року міський голова під час своїх робочих візитів вирішив питання про співпрацю територіальної громади міста Ладижин та російською корпорацією «Рособщемаш», яка займається ракетно-космічними технологіями і знаходиться в підпорядкуванні Роскосмосу, тобто працює на оборону Росії.

До цього часу жодних логічних пояснень співпраці міста Ладижин з корпорацією Рособщемаш від міського голови не надійшло. То ж чи не мав на меті міський голова перепродати ферментний завод Росії з метою передачі корпорації Рособщемаш виступивши тут посередником через сіру схему відчуження майна шляхом кредитування через Сбербанк Росії?

Відповідь на це питання знає міський голова.

Читайте також:

Державного підприємства «ЕНЗИМ» фактично вже не існує

ПрАТ «ЕНЗИМ» заборгувавало місту Ладижин мільйони гривень?
15 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 973 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль