Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Енергетики перемогли у змаганнях на Кубок міського голови з волейболу

Енергетики перемогли у змаганнях на Кубок міського голови з волейболу

В неділю, 17 серпня на міському пляжі проходили змагання з волейболу на Кубок міського голови, присвячені Дню Незалежності України та святкуванню Дня міста Ладижин, повідомляє Ладижинська міська рада.
В змаганнях взяли участь 6 команд: філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», «Арсенал», «Надія міста», ДТЕК Ладижинська ТЕС, «Фенікс» та «Лікарня».
Перемогу здобула команда «ДТЕК Ладижинська ТЕС» у складі: Любовенко М., Ружицького Р., Чернія В., Савченка В., Березюка Г., Оніщенка Р., Нестерука І., та Ошкодера О. та залишила за собою перехідний Кубок. Друге місце у команди «Фенікс», а третє виборола команда «Арсенал».
По закінченні змагань команди-призери були нагороджені медалями, грамотами та призами. Головний суддя змагань Валерій Миколюк.
5172_mr1.jpg (234.94 Kb)3294_mr2.jpg (219.97 Kb)7940_mr3.jpg (266. Kb)
20 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 530 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль