Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Дуже велика значуща подія відбулася в Ладижині!

Дуже велика значуща подія відбулася в Ладижині!

Дуже велика значуща подія відбулася в Ладижині. Та що там в Ладижині, в цілому регіоні. До нашого міста нарешті дійшла цивілізація – відкрили кінотеатр у форматі 3D.
Про відкриття кінотеатру, у приміщенні колишнього кінотеатру ТРЦ "Європейський", повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Там же, повідомляється про урочистості з нагоди цієї знаменної події.
Урочисте перерізання символічної червоної стрічки до зали кінотеатру довірили самому меру Ладижина. Валерій Іванович запропонував сприяння влади міста по замовленню для учнів шкіл демонстрації тематичних фільмів.
Нагадаємо, що кінотеатр у форматі 3D став реальним за підтримки компанії "ДТЕК" в рамках соціального партнерства енергокомпанії та громади міста Ладижина.
За словами організаторів проекту, кінотеатр братиме участь у популяризації українського кіно, а також демонструватиме новинки прокату.
Очільник Ладижина подякував організаторам за гарне втілення ідеї відродження кінотеатру.
"Я вам всім вдячний, а особливо Максиму, він був генератором всіх цих ідей, за те що ви змогли реанімувати цей зал, за те, що внесли та змогли отримати певні засоби у вигляді кредиту. Це справа не міських рад, ми однозначно повинні розуміти, що лише за рахунок ініціативи людей, підприємців, за рахунок їх коштів, бажання займатись бізнесом, можна отримувати ось такі чудові зали, такі чудові кінотеатри. І думаю, це взаємовигідно. І підприємець, і колектив, який тут працює отримують певні кошти і однозначно для мешканців міста це велика користь",- підкреслив Валерій Коломєйцев.

Афіші із анонсами кінофільмів будуть оприлюднюватись через місцеву газету, радіо, соціальні мережі, а також на візуальних носіях міста. Відтепер, найкращі кінострічки світового прокату стають ладижинцям та жителям нашого регіону цілком доступні.
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 964 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль