Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка ДТЕК відмовилася від співпраці з комунальниками Ладижина

ДТЕК відмовилася від співпраці з комунальниками Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1563_dtek.jpeg
Ладижин, 17 квітня 2014
Як нам повідомила пресслужба ДТЕК, щороку борг міського комунального підприємства Добробут перед виробником теплової енергії – ДТЕК Ладижинською ТЕС – за теплову енергію зростає на мільйони гривень. На 15 квітня 2014 року загальний борг Добробуту склав 32 млн грн. При цьому населення Ладижина ретельно розраховується з міським комунальним підприємством за спожиті комунальні послуги. Щоб навести лад у постачанні тепла і розрахунках за нього, ДТЕК, за попередніми домовленостями з міською радою, прийняв рішення відмовитись від послуг посередника і з початку опалювального сезону 2014-2015 рр. самостійно надавати комунальні послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення мешканцям міста.
«Причиною планованих змін, – каже начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан, – є щорічний приріст заборгованості МКП Добробут перед ДТЕК Ладижинською ТЕС на 5-6 млн грн, що складає 50-60% річного обсягу придбаної теплової енергії. При цьому фактичних підстав для цього немає. В 2012 році мешканці Ладижина розрахувалися з МКП Добробут за отримані комунальні послуги на 93%, в минулому – на 95%».
«Саме для того, щоб не дати можливості МКП Добробут збільшувати заборгованість, і щоб мешканці Ладижина не страждали від фінансової недисциплінованості посередника, керівництвом ДТЕК було прийняте рішення залишити ДТЕК Ладижинську ТЕС єдиним виконавцем послуг з централізованого опалення, гарячого і холодного водопостачання та водовідведення мешканцям Ладижина, – коментує менеджер департаменту з реалізації тепла та послуг ДТЕК Віктор Мороз. – Зі всіма користувачами комунальних послуг і балансоутримувачем внутрішньобудинкових мереж будуть укладені договори, відповідно до чинного законодавства. Мешканці міста будуть сплачувати лише за фактично спожите тепло та фактично отримані комунальні послуги згідно показникам лічильника чи за проектними нормами, якщо немає лічильника. Можна буде сплачувати за тепло або в опалювальний сезон, або рівномірно впродовж року – як буде зручно нашим клієнтам».
Отже, напряму від Ладижинської ТЕС з нового опалювального сезону будуть отримувати комунальні послуги не тільки мешканці нещодавно переданих до міської комунальної власності 28 житлових будинків (їм буде здійснено перерахунок розміру плати з урахуванням вже внесених платежів), а й всі мешканці міста.
Нагадаємо, в кінці грудня 2013 року ПАТ ДТЕК Західенерго передала на баланс міста Ладижин весь житловий фонд ДТЕК Ладижинської ТЕС: 28 житлових багатоквартирних будинків. На проведення капітальних ремонтів цих будівель до бюджету Ладижина ДТЕК перерахував 30 млн грн. Для їх технічного обслуговування також було передано ремонтно-будівельні бази, майстерні, транспортні засоби, інженерну та прибиральну техніку і будівлю ЖКГ Ладижинської ТЕС.
Довідка
ДТЕК – найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 140 тисяч осіб.
Основною продукцією ДТЕК є електроенергія. До портфеля активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт;
5 підприємств з передавання та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів — фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.
Відпуск електроенергії генерувальними підприємствами ДТЕК у 2013 році склав 53,0 млрд кВт∙год., передавання електроенергії мережами – 56,9 млрд кВт∙год., видобуток вугілля підприємствами – 41,4 млн тонн, обсяг збагачення вугілля – 29,3 млн тонн. ДТЕК експортує електроенергію до 6 країн, вугільну продукцію – до 36 країн світу.
Консолідований виторг ДТЕК у 2013 році склав 92,8 млрд грн, чистий прибуток — 3,3 млрд грн.

18 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 603 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль