Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6852_energ.jpg
11 серпня у приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з впровадження Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м.Ладижин. У заході також взяли участь представники ДТЕК та АМЕР, пише газета «Нове місто».
Як зазначив головний фахівець соціального розвитку ДТЕК «Західенерго» Назар Гудз, робота з реалізації соціального партнерства у Ладижині ведеться по 4 напрямках – «Охорона здоров’я», «Бізнес-середовище», «Енергозбереження» та «Соціальна інфраструктура».
Зокрема, у напрямку «Енергоефективність» фінансування складає 1млн. 290 тис. грн. З них на сьогоднішній день профінансовано проект по термосанації ДЮСШ на суму 200 тис. грн. (заміна даху). Ще 790 тис. грн. буде пере направлено на проведення ремонту та комплексу робіт у дитсадку «Берізка», 300 тис. грн. – на термоса націю приміщень ЛТМО, 90 тис. грн. – на інформаційну кампанію з енергозбереження.
Крім того, енергоменеджер АМЕР Роман Баранов наголосив на необхідності перенаправити залишок коштів з інформаційної кампанії у 2013 році (24 тис. 607 грн.) та зекономлені кошти з проекту по облаштуванню ІТП (13 тис. 423 грн.) на проект «Встановлення сонячного колектора у приміщенні навчально-виховного комплексу ЗОШ №1».
17 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 544 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль