Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6852_energ.jpg
11 серпня у приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з впровадження Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м.Ладижин. У заході також взяли участь представники ДТЕК та АМЕР, пише газета «Нове місто».
Як зазначив головний фахівець соціального розвитку ДТЕК «Західенерго» Назар Гудз, робота з реалізації соціального партнерства у Ладижині ведеться по 4 напрямках – «Охорона здоров’я», «Бізнес-середовище», «Енергозбереження» та «Соціальна інфраструктура».
Зокрема, у напрямку «Енергоефективність» фінансування складає 1млн. 290 тис. грн. З них на сьогоднішній день профінансовано проект по термосанації ДЮСШ на суму 200 тис. грн. (заміна даху). Ще 790 тис. грн. буде пере направлено на проведення ремонту та комплексу робіт у дитсадку «Берізка», 300 тис. грн. – на термоса націю приміщень ЛТМО, 90 тис. грн. – на інформаційну кампанію з енергозбереження.
Крім того, енергоменеджер АМЕР Роман Баранов наголосив на необхідності перенаправити залишок коштів з інформаційної кампанії у 2013 році (24 тис. 607 грн.) та зекономлені кошти з проекту по облаштуванню ІТП (13 тис. 423 грн.) на проект «Встановлення сонячного колектора у приміщенні навчально-виховного комплексу ЗОШ №1».
17 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 474 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль