Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

ДТЕК виділить 90 тис. гривень на інформаційну кампанію з енергозбереження в місті Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6852_energ.jpg
11 серпня у приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з впровадження Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м.Ладижин. У заході також взяли участь представники ДТЕК та АМЕР, пише газета «Нове місто».
Як зазначив головний фахівець соціального розвитку ДТЕК «Західенерго» Назар Гудз, робота з реалізації соціального партнерства у Ладижині ведеться по 4 напрямках – «Охорона здоров’я», «Бізнес-середовище», «Енергозбереження» та «Соціальна інфраструктура».
Зокрема, у напрямку «Енергоефективність» фінансування складає 1млн. 290 тис. грн. З них на сьогоднішній день профінансовано проект по термосанації ДЮСШ на суму 200 тис. грн. (заміна даху). Ще 790 тис. грн. буде пере направлено на проведення ремонту та комплексу робіт у дитсадку «Берізка», 300 тис. грн. – на термоса націю приміщень ЛТМО, 90 тис. грн. – на інформаційну кампанію з енергозбереження.
Крім того, енергоменеджер АМЕР Роман Баранов наголосив на необхідності перенаправити залишок коштів з інформаційної кампанії у 2013 році (24 тис. 607 грн.) та зекономлені кошти з проекту по облаштуванню ІТП (13 тис. 423 грн.) на проект «Встановлення сонячного колектора у приміщенні навчально-виховного комплексу ЗОШ №1».
17 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 536 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль