Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка До Словаччини відправилася перша партія фуа-гри від «Миронівського хлібопроукту»

До Словаччини відправилася перша партія фуа-гри від «Миронівського хлібопроукту»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/55_utki.jpg
Компанія «Миронівський хлібопродукт» вже відправила пробну партію фуа-гри до Словаччини, повідомляє «Агравері»
Пробна партія склала порядку 200 кг охолодженої печінки. Наразі ведуться переговори щодо подальших дій. Окрім того, ведуться переговори з Голландією та Францією про початок пробних поставок в листопаді / грудні 2014 року і на 2015 рік.
Проте, за словами представників компанії «МХП», у пріоритеті залишаються діючі клієнти з Білорусі, Естонії та Угорщини. З ними корпорація працює на постійній основі з 2011 року. До Білорусії експортується фуа-гри до двох тонн на рік, а у Естонію та Угорщину - до тонни.
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 510 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль