Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка До Словаччини відправилася перша партія фуа-гри від «Миронівського хлібопроукту»

До Словаччини відправилася перша партія фуа-гри від «Миронівського хлібопроукту»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/55_utki.jpg
Компанія «Миронівський хлібопродукт» вже відправила пробну партію фуа-гри до Словаччини, повідомляє «Агравері»
Пробна партія склала порядку 200 кг охолодженої печінки. Наразі ведуться переговори щодо подальших дій. Окрім того, ведуться переговори з Голландією та Францією про початок пробних поставок в листопаді / грудні 2014 року і на 2015 рік.
Проте, за словами представників компанії «МХП», у пріоритеті залишаються діючі клієнти з Білорусі, Естонії та Угорщини. З ними корпорація працює на постійній основі з 2011 року. До Білорусії експортується фуа-гри до двох тонн на рік, а у Естонію та Угорщину - до тонни.
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 596 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль