Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Фото, Топ-5 До Ладижина завітала знімальна група каналу ICTV

До Ладижина завітала знімальна група каналу ICTV

26 серпня до Ладижина прибула знімальна група каналу ICTV. Зацікавила київських журналістів ситуація навколо ладижинських чоловіків мобілізованих до збройних сил України.
А ситуація складається і справді досить цікава. Одних забирають незважаючи на їх небажання служити, інші пишуть заяви добровільно і готові, хоч завтра, вирушити до зони АТО, але у військкоматі просять зачекати.
Зокрема, Сергій Олійник, до речі спецназівець, чекав від моменту написання заяви майже два місяці. А, ось, літня жінка, з якою довелося поспілкуватися біля Тростянецького воєнкомату, зі сльозами на очах розповіла, що її 40-річного сина, який працював на комбайні, забрали у саму пору збору пшениці, лишивши його можливості заробити грошей для своєї сім’ї (адже відомо, що хлібороби заробляють саме в гарячу пору). У результаті, чоловік знаходиться на навчаннях десь під Вінницею, а його жінка залишилася вдома, з малою дитиною на руках і майже без засобів для існування.
Крім того, все частіше можна почути скарги і на працівників воєнкоматів, які начебто пропонують людям писати заяви, що до зони АТО вони відправляються добровільно. Хтось підписує такі заяви не вникаючи у юридичні тонкощі, а хтось боїться відмовитись бо остерігається кримінальної відповідальності.
Також від багатьох ладижинців можна почути, що їх викликають до Тростянецького воєнкомату по телефону і вже там вручають повістку на руки мотивуючи це тим, що у них не вистачає працівників.
Тож, погоджуватися на телефонне запрошення до військкомату, чи ні, це особиста справа кожного, але перед цим не завадить добре вивчити законодавство, зокрема, і про те, чим відрізняється доброволець від учасника АТО.
Про це та багато іншого ми розповімо вам у наступних матеріалах.
Варто зазначити, що знімальна група передачі «Підсумки тижня» на ICTV зацікавилася нашим містом після того, як один із київських журналістів прочитав пост, який опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Скакодуб. Опублікована інформація, яка стосувалася незрозумілого стану навколо нинішніх призовників, здалася нашим київським колегам досить цікавою і вартою уваги, тому вони відразу вирішили приїхати до нашого міста. Сам сюжет вийде в неділю 31 серпня о 18.45 у передачі «Підсумки тижня» на каналі ICTV.

0502_img_0947.jpg (150.94 Kb)1683_img_0967.jpg (94.69 Kb)6977_img_0956.jpg (156.26 Kb)2447_img_0962.jpg (175.03 Kb)3792_img_0968.jpg (113.18 Kb)0710_img_0971.jpg (124.35 Kb)6930_img_0975.jpg (154.08 Kb)8595_img_0977.jpg (174. Kb)1588_img_0979.jpg (97.73 Kb)2982_img_0992.jpg (182.78 Kb)0993_img_0995.jpg (70.66 Kb)8478_img_1009.jpg (152.01 Kb)94_img_1016.jpg (153.72 Kb)
27 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1308 Коментарів: 12
Partizan
Написав: Partizan 29.08.2014 - 00:24
Arhip, victoria або хто тут адміністратор? Ви не займайтеся хернею? Баньте всіх сепаратистів і расейських запроданців на цьому сайті. В країні пряма агресія з боку руських. Вимагаю також надати інформацію в СБУ. Надайте СБУ свій сайт, нехай вони вичисляють бидлоту і відправляють на соловки.
А себе любімого в телевізор впихати зараз не на часі. Добре що Андрій і Сутик вміють на російській мові розмовляти. Їм легше буде жити при окупації. А я не вмію по руцьки говорити, що мені робити? Тому і хочу не допустити цієї окупації.
Слава Україні!!!
Написав: nina 29.08.2014 - 09:13
Героям Слава! Партізан, наше СБУ ховається в своєму маленькому кабінетику, його дуже тяжко звідти добувати. А Вінницьке, коли я напряму зверталась по гарячому телефону переправило мене саме до нашого. Ось вам і СБУ. Всі відсиджують свої заробітні плати під закритими на ключ дверима.Вони забули, навіть, що вони громадяни України, а не то що стоять на захисті інтересів Держави! І їхній прямий обовязок займатися самим відслідковуванням дій направлених на підрив державності.
Написав: lalala 29.08.2014 - 09:15
Partizan, не треба намагатись перетворити Ладижин в совок, де всі залякані СБУ і бояться висловити свою думку.
Написав: Pyatkovskiy 29.08.2014 - 09:31
Partizan, Партизан и Сутик это одно лицо!
Хватит пугать и дурить людей иди ремонтируй крышу!
Если люди высказывают своё мнение,то мы можем видеть хоть какую то картину общественного мнения.
Если они замолчат, то не исключено, что будет перегиб, и не довольные могут взяться за оружие.
Войны с Россией нет! Партизан включи телевизор!
Дипломатические отношения не разорваны! Переговоры по газу продолжаются.........
Военное положение не объявлено. Зачем пугать народ если наша власть контролирует обстановку и всё в порядке в зоне АТО.
Может это ты засланный российский диверсант, сеющий панику среди населения и прикрывающийся под украинские националистические силы!
Написав: petruxa 29.08.2014 - 12:23
Partizan, "що тобі робити"? Тобі або сухарі сушити і готуватися до переїзду в сонячний Магадан, або вчити великий и могучий, як це роблять всі освічені та розумні люди.
Написав: OstapBender 29.08.2014 - 13:14
petruxa, може простіше тебе в Магадан? І дешевше, і для жителів міста краще! Зроби послугу!
Написав: folk 30.08.2014 - 12:47
Сейчас пикеты, крики, слёзы
о том чтоб помогли вам воевать
А не о том,что на Донбассе люди
Которых вы решили убивать

Ваш сын, кричите,- не в бронежилете
И мало танков, нет совсем еды!!!!!
Вас не волнует, что в Донбассе дети
Десятками погибли от войны

Что же молчали вы, когда сыночек
Оставил только пепел от избы?
Разволновались лишь тогда вы
когда с Востока к вам пошли гробы.

Вы древнюю забыли мудрость
И не поможет никакой скулёж,
А истина простая очень:
«Коль сеешь смерть,
ТО СМЕРТЬ ТЫ И ПОЖНЁШЬ!
Написав: nina 30.08.2014 - 15:35
Не в бровь, а в глаз про российских захватчиков!!!!!!
Написав: folk 30.08.2014 - 17:39
nina,
vn.20minut.ua/kriza-v-ukrayini/foto-ta-video-skandal-nogho-povernennya-bijciv-9-batal-jonu-do-vinnici-10413036.html
Написав: Pyatkovskiy 31.08.2014 - 11:45
Более половины украинцев выступают за прекращение АТО Сегодня, в 10:25
«Главком»
Большинство украинцев (57%) считают, что АТО на Донбассе должна завершиться немедленно и ее проведению следует предпочесть поиск компромиссов и мирное урегулирование. Об этом свидетельствут результаты исследования «Оценки населением АТО на Донбассе», проведенного в августе Украинским институтом социальных исследований имени Александра Яременко совместно с Центром «Социальный мониторинг».

Еще треть (34%) опрошенных считают, что АТО нужно продолжать, а каждый десятый респондент затруднился с ответом.

Как сообщила глава правления Украинского института социальных исследований имени Александра Яременко Ольга Балакирева, чем ближе территория проживания опрошенных к зоне ведения АТО, тем больше число противников «военного пути» разрешения конфликта.

Так, 70% жителей восточных регионов, наиболее приближенных к Донбассу, полагают, что АТО должна прекратиться. А среди опрошенных в Донецкой и Луганской областях (опрос проводился только в той части этих областей, где нет АТО) - 77% высказались за немедленное завершение военных действий. Таким образом, наибольшая доля сторонников прекращения АТО и стремящихся к компромиссу - на Востоке, на самом Донбассе, на Севере и Юге Украины, в то время как на Западе и в Киеве преобладает точка зрения, что боевые действия в рамках АТО должны продолжаться.

«При этом количество украинцев, не поддерживающих АТО, значительно - 31,5%. Число респондентов, которые в целом или частично поддерживают проведение АТО, - 56%, но около половины из них (21%) выступают за прекращение конфликта. Сторонники продолжения АТО ожидают быстрого разрешения конфликта, а те, кто выступает за поиск компромиссов и мирное урегулирование, считают, что конфликт будет продолжительным и вряд ли скоро завершится», - сообщила Балакирева.

В целом, большинство украинцев считают, что конфликт на Донбассе не будет затяжным. Примерно 60% убеждены, что он продлится не более полугода, а 22% думают, что он закончится через один-два месяца. Однако 7,5% опрошенных считают, что конфликт может закончиться через год, 6% - не раньше, чем через год, и 7% опасаются, что боевые действия растянутся на несколько лет.

Но при этом, отметила социолог, большинство опрошенных думают, что конфликт останется локальным и не распространится за территорию Донбасса. На быстрое завершение военного конфликта на Донбассе рассчитывает треть (31%) украинцев, почти столько же (32%) считают, что он будет затяжным, но за пределы Донбасса не выйдет. Около 15% опасаются распространения военного конфликта на всю территорию Украины, и наибольший уровень этих опасений высказали жители южных областей (35%).

Источник: ZN.UA
Написав: folk 31.08.2014 - 14:40
ПОСМОТРИТЕ!!! Руслан Коцаба.
www.youtube.com/watch?v=UB9gnCyz6Wc
aleksandr
Написав: aleksandr 9.09.2014 - 00:53
folk, Сепаратюга диванний... Треба в СБУ ,напевне звернутися , щоб тебе вирухали . Пиши свое призв1ще , а тод1 щось тут пиши... О.Чайковськийsad

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль