Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура До 85-річчя письменника Романа Іваничука Ладижинська центральна бібліотека підготувала виставку його творів

До 85-річчя письменника Романа Іваничука Ладижинська центральна бібліотека підготувала виставку його творів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1713_bibl.jpg
До 85-річчя відомого українського письменника Романа Івановича Іваничука - автора 16 романів, новеліста, повістяра, лауреата Національної премії ім.Тараса Шевченка в Центральній бібліотеці Ладижина відкрита книжкова виставка «Магія чарівного слова Романа Іваничука». Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
На виставці представлена література про життя і творчість письменника, а також його твори, які змінили духовну атмосферу в Україні.
Історичній прозі письменника притаманні гостросюжетність, оригінальність стильових прийомів, поєднання елегантної художньої фантастики з правдою факту, науковою достовірністю.
Ряд творів автора перекладено на білоруську, російську, польську, литовську, грузинську, та інші мови.
1 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 604 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль