Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Директор «Нашої Ряби» скрасив будні ладижинських школярів

Директор «Нашої Ряби» скрасив будні ладижинських школярів

За вартістю проїзду в міських маршрутах Ладижин обігнав навіть Одесу. Крім того, міською владою, скасовані безкоштовні поїздки пільговикам.
Постраждали навіть діти, яких недобросовісні перевізники змушували оплачувати проїзд, коли вони добиралися до школи.
Після втручання міського голови, з 16 січня, проїзд для ладижинських учнів у школу на уроки та назад – безкоштовний.
Піклування про школярів вирішив взяти на себе – Шевченко Олексій Вікторович, директор філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», за рахунок коштів свого підприємства.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Але, у вихідні та святкові дні проїзд для учнів буде платним.
Крім того, міський голова зазначив, що загальноміські проблеми, які для свого розв’язання потребують коштів, - поки що вирішуватися не будуть.
16 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль