Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни. У ті нелегкі часи, наш народ проявив справді героїчну мужність, відстоявши честь і незалежність своєї Батьківщини.
Ніколи не будуть забуті імена тих, хто здійснив неповторні подвиги, хто віддав життя заради щастя нинішніх поколінь.
6 травня, в Ладижинському коледжі відбувся урочистий концерт до Дня Перемоги.
Найталановитіші студенти та викладачі - з великим задоволенням та натхненням поздоровили гостей віршами, піснями, танцями. Порадував присутніх і директор коледжу Олег Борисович Кифоренко - виконавши пісню «День Перемоги».
Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Проходять роки, змінюються люди, покоління, але з нами назавжди залишиться пам'ять про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю.
7615_kole1.jpg (286.39 Kb)1713_kole2.jpg (244.43 Kb)
11 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 634 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль