Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни. У ті нелегкі часи, наш народ проявив справді героїчну мужність, відстоявши честь і незалежність своєї Батьківщини.
Ніколи не будуть забуті імена тих, хто здійснив неповторні подвиги, хто віддав життя заради щастя нинішніх поколінь.
6 травня, в Ладижинському коледжі відбувся урочистий концерт до Дня Перемоги.
Найталановитіші студенти та викладачі - з великим задоволенням та натхненням поздоровили гостей віршами, піснями, танцями. Порадував присутніх і директор коледжу Олег Борисович Кифоренко - виконавши пісню «День Перемоги».
Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Проходять роки, змінюються люди, покоління, але з нами назавжди залишиться пам'ять про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю.
7615_kole1.jpg (286.39 Kb)1713_kole2.jpg (244.43 Kb)
11 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 563 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль