Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Директор Ладижинського коледжу заспівав відому патріотичну пісню

Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни. У ті нелегкі часи, наш народ проявив справді героїчну мужність, відстоявши честь і незалежність своєї Батьківщини.
Ніколи не будуть забуті імена тих, хто здійснив неповторні подвиги, хто віддав життя заради щастя нинішніх поколінь.
6 травня, в Ладижинському коледжі відбувся урочистий концерт до Дня Перемоги.
Найталановитіші студенти та викладачі - з великим задоволенням та натхненням поздоровили гостей віршами, піснями, танцями. Порадував присутніх і директор коледжу Олег Борисович Кифоренко - виконавши пісню «День Перемоги».
Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Проходять роки, змінюються люди, покоління, але з нами назавжди залишиться пам'ять про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю.
7615_kole1.jpg (286.39 Kb)1713_kole2.jpg (244.43 Kb)
11 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 627 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль