Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Директор ладижинського інтернату звільнив свого працівника за те, що він був євромайданівцем

Директор ладижинського інтернату звільнив свого працівника за те, що він був євромайданівцем

Директор Ладижинського інтернату Володимир Мельник звільнив із займаної посади Федіра Верещагіна, який займав посаду заступника директора. Формальною підставою для звільнення стало скорочення посади заступника директора.

Про це нам повідомив сам Федір Верещагін.

Дійсною причиною свого звільнення Федір вважає свої політичні погляди та активну життєву позицію, адже був активним євромайданівцем, брав постійно участь в масових акціях, як в Києві, та к і в Ладижині. На його думку саме його активна участь в Євромайдані стала головною причиною того, що в лютому місяці він був звільнений і залишився без роботи.

Іншими причинами, колишній працівник інтернату вважає розбіжності з директором інтернату до роботи в інтернаті, який до цього був працівником пенітенціарної служби і працював в ладижинській колонії заступником директора. Пан Верещагін вважає, що керівництво мало багато зловживань, неправильно відноситься до дітей, розприділення гуманітарної допомоги, відносини з благодійними організаціями тощо.

В своєму зверненні до вищого керівництва, а це обласне управління праці та соцзахисту населення і Вінницька обласна рада, Федір Верещагін просить відновити справедливість та поновити його на займаній посаді.

Федір Верещагін крім того, що був євромайданівцем, є учасником місцевої самооборони, Ладижинського майдану, є заступником голови громадської організації інвалідів з дитинства «Вікторія», має вищу фахову освіту соціального працівника, є інвалідом з дитинства, виховувався в інтернаті в дитинстві, а тому чудово розуміє потреби дітей. Крім того, він постійно контактує та співпрацює з гуманітарними організаціями, які надавали допомогу інтернату.

Нагадаємо, що директором Ладижинського інтернату є Володимир Мельник, який є депутатом Ладижинської міської ради від Сильної України і підтримував фракцію регіоналів в місцевій раді.

7 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1944 Коментарів: 28
Написав: Оля 10.03.2014 - 23:10
Так никто и слова не сказал...((( Регионалов в шею гнать надо! А здесь ни одного человека не нашлось, кто бы поддержать уволенного, хотя бы морально.
Написав: Люда 10.03.2014 - 23:37
А це, тому що такий у нас менталітет! Коли немає вигоди, засовуємо в дупу мову .. Моя хата скраю - нічого не знаю ... Ось так, за 23 роки незалежності просрали Рідну Україну! До речі, давно виганяти треба було, працювати як треба, він не хотів!
Написав: York 10.03.2014 - 23:43
А З..ко красава! Натырил и свалил!angry Сейчас наверно по течению плывет, в партию правильную вступил, активистом майдана, заделался!!! И никто его не вспоминает!
Написав: Юля 11.03.2014 - 18:17
З Ваших слів стає зрозуміло, що в Ладижинському будинку-інтернаті за час існування якого ніхто дітьми не займався та не опікувався. Невішайте на себе ордена!
Написав: Тетяна 11.03.2014 - 18:22
Я працівник будинку-інтернату і хочу сказати, що мені соромно, що такого некомпетентого працівника прийняли на роботу. Людина, яка ні за що не відповідала, протираючи щоденно штани на робочому місці ще й отримувала заробітню плату. Про цей факт може підтвердити кожний працівник закладу.
Написав: serzh 11.03.2014 - 20:05
Я взагалі не знаю як Ви на такій посаді протримались цей час, якщо Ви більше чотирьох місяців ніде не працювали та ще й зарекомендували себе не з кращої сторони. А працювати на такій посаді потрібно мати не тільки статус інваліда, а щей розум. І політикою не прикривайтесь вона тут нідочого, це все Ваші амбіції.
Написав: alexander 11.03.2014 - 22:14
Зачем обманывать людей если Ладыжин небольшой город и вашу характеристику в профессиональной деятельности многим она известна уважаемый Фёдор.Наговор с вашей стороны на интернат ни к чему, наверное были на это уважительные причины чтобы освободить Вас от занимаемой должности.Так что будьте мужчиной и примите эту ситуацию с достоинством!
Написав: Оля 11.03.2014 - 22:49
Тетяна, спасибо за мнение. Это положительно для общества, когда вот так прямо и без ужимок.
Написав: Прокоп 11.03.2014 - 22:51
Ганьба адніністраціі сайту, які розмістили цю статтю! Які цілі вони переслідували? Зверніть увагу на кінцівку статті! Починається полювання на відьом? До того ж вони самі пишуть провокаційні статті під різними ніками, таким чином піднімаючи собі рейтинг, а на ділі роздмухують ворожнечу між людьми! До речі, панове Скакодуб, Сутік, Косяк, як там ситуація з бродячими собаками в місті? Вони збиваються в зграї і можуть загризти звичайної людини який возращается додому після трудового дня, у той час поки ви вирішуєте що робити з містом, так як незнаєте що робити! Гірше того не вмієте і не хочете ...
Написав: Катерина 11.03.2014 - 23:38
Шановний Федір Володимирович! Надзвичайно боляче чути такі ганебні слова від людини з інвалідністю, керівника ГО та "майданівського активіста". З 90-х років даним інтернатом ніхто не цікавився. Ви як місцевий активіст, який має так звану "чітку життєву позицію" та відстоює права інвалідів близько 20 років закривали очі на те, що відбувалося в Ладижинському дитячому будинку інтернаті. Давали можливість колишньому керівництву інтернату красти у дітей те, що їм надавала держава та меценати. До серпня 2013 року чомусь Вас не цікавило якими "помиями" годували дітей та в яких умовах вони проживали.
Ви мовчали та закривали очі коли в інтернаті вмирали діти, тому фактично є таким самим злочинцем як і колишнє керівництво закладу.
З моменту приходу на роботу директора Мельника Володимира Володимировича ситуація в інтернаті покращилась. Діти отримують гарантоване державою харчування відповідно до встановлених норм яке раніше безслідно осідало в холодильниках "наближених до директора". Діти мають можливість їсти рибу, м’ясо, фрукти які до 2013року бачили лише під час приїзду міністерських комісій. Володимир Мельник професійний керівник який зумів знайти спільну мову з працівниками закладу,волонтерами, меценатами та забезпечив скоординовану роботу в закладі. Одним словом навів порядок у державній установі та працює задля покращення умов життя діток та молоді з інвалідністю. Щодо Вас, то не потрібно свою професійну непридатність прикривати "політичними розправами". Будьте чоловіком та не прикривайте свою невідповідність займаній посаді захистом прав дітей інвалідів на яких Вам раніше було начхати.
P.S. Для тих хто не знає посаду заступника директора Ладижинського дитячого будинку інтернату було скорочено в зв’язку з тим, що у закладі катастрофічно не вистачає нянь-санітарок. Сьогодні через брак державного фінансування одна няня має щохвилини одночасно доглядати 12-15 діток при нормі 8 чоловік. Судіть самі шановні опоненти, що краще: коли дітей в інтернаті догляне "заступник директора" який отримує державну зарплату і працює з «меценатами» чи няня-санітарка яка нагодує, помиє, передягне та змінить білизну, заспіває колискову, погладить по голівці та просто посміхнеться...
Написав: тетяна 12.03.2014 - 00:19
очень интересная позиция...пока эта должность занималась другими людьми никто не видел что делает зам директора...а ставка занималась....и про это нельзя было говорить..теперь помощь детям дали ставку санитарки....а она как обслуживала 13 14 детей ..так и обслуживает...смешно читать!!
Написав: Arhip 12.03.2014 - 00:53
Шановна Катерина, ваші докори з приводу того, що за попереднього керівництва "ми мовчали" є недоречними. Тема інтернату завжди висвітлювалась на нашому ресурсі, в т.ч. і в позитивному контексті. Нашому ресурсу ще навіть двох років немає, тому яким чином попередньо керівництво і що там робило ми не могли друкувати, бо не володіли інформацією. Ситуацію по інтернату ми знаємо, причому дуже добре. Не все там у вас так добре, як ви про це пишете. Проблеми, як були, так і є на сьогоднішный день. Сподіваємось, що нове керівництво в області буде хоч трохи звертати увагу на інтернат. До речі, саме завдяки вашому керівництву була зірвана перспектива зміни статусу інтернату, що дозволило б інтернату збільшити фінансування, штат на навантаження. Хоча Ладижинська громадська рада вела перемовини з міністром Королевською з цього приводу. Вам лише треба було збори зібрати і підтримати цю ініціативу. Тому нарікати можете тільки на себе особисто. Ваше куерівництво і ваш колектив прогавили можливість отримати статус, пільговий стаж, штат на 50-60 осіб більший, навантаження на няню 8 дітей і т.д.
Написав: Катерина 12.03.2014 - 00:55
Сьогодні в інтернаті працює 5 змін і одна ставка дійсно мало що змінить. Але потрібно з чогось починати. Хочу зауважити, що ставки виділяють з Вінниці і якщо про їх відсутність мовчати ніколи нічого незміниться. Коли в заклад прийшов новий керівник штатний розпис був затверджений. Колишнє керівництво закладу мало переймалося дітьми так як вважало, що "інвалідів" потрібно чимось нагодувати та залікувати, щобо вони мовчали та були прикуті до ліжок. Так з ними проблем менше.
Наразі ситуація змінилася. Покращуються житлові умови, працюють соціальні педагоги, які не є працівниками інтернату. Ці люди спільно з персоналом та адміністрацією закладу переходять від медичної моделі надання послуг дітям до соціальної. Для Вас пані Тетяно як для працівника цього закладу дійсно мало, що змінилося. Ваша праця має оплачуватися гідно. Я була у Вашому інтернаті та бачила на власні очі яку непосильно важку роботу виконують Ваші тендітні жіночі руки. В умоваж нестабільної економіки важко щось прогнозувати, проте я щиро вірю в те, що і на Вашій вулиці буде свято.
Написав: Arhip 12.03.2014 - 00:59
Щодо собак. Пропоную цій людині мені завтра зателефонувати і запитати у вічі про цю проблему. Сховатись за вигаданим ніком дуже просто. Проблема безпритульних тварин -це пряма вина міського голови та його команди і ви мене ніколи не запевните в тому, що Сутик з Косяком повинні вирішувати цю проблему. Ми поставили її на самий вищий рівень і запропонували алгоритм її вирішення. Влада плюнула і розтерла. До речі, ні Сутику ні мені ні іншим в Ладижинській громадській раді рейтинг триста років потрібен. Я завжди говорив все, що я думаю і роблю принаймні останніх років 8 все, що хочу я. Я вільна людина, про вас цього сказати не можу.
Написав: Arhip 12.03.2014 - 01:06
До речі, порахував, 76 публікацій на тему інтернату за неповних два роки. В принципі -це найбільш повна інформація, яка є в мережі на сьогодні про Ладижинський інтернат.
Федір Верещагін висловив свою думку. Ми надали йому таку можливість. Якщо керівництво бажає висловити свою, ми без проблем її опублікуємо.
Написав: Катерина 12.03.2014 - 01:43
Дуже добре, що є таке жваве обговорення проблем інтернату, адже громадські активісти можуть швидше вирішувати питання. Я сподіваюсь, що матиму можливість ознайомитися з Вашими публікаціями.
Висловом "ви мовчали" я мала наувазі позицію пана Федора, і не говорила про Ладижинських активістів. Чи можливо Федір Верещагін і Arhip це одна й та сама людина? Пробачте за питання незрозуміла контекст повідомлення. Виправте мене якщо я помилилась.
Написав: nina 12.03.2014 - 10:17
Найлегше це ганьбити один одного на цьому ресурсі. Складніше вести диалог виходячи з тих обставин, які вже є.
Написав: Катерина 12.03.2014 - 12:47
Цілком підтримую позицію пані Ніни. Замість того аби просто говорити потрібно діяти. Кожен активіст незалежно від того де він проживає (Ладижин, Тульчин чи Вінниця) має запропонувати свою допомогу та довести готовність працювати конкретними вчинками.
Написав: Дмитрий 17.03.2014 - 19:52
Здраствуйте,я хочу звернутись до адміністрації сайту.
Не публікуйте неправдиву інформацію, почуту від одної людини,якій просто образливо,що її звільнили.
Просто його злість мотивує його на помсту,яку веде на основі обману,і не може змиритись з тим фактом,що його скоротили з посади по поважній причині.
Спочатку затверджуйте інформацію,а тоді публікуйте!
Написав: Кукишь 23.03.2014 - 23:48
журналюгам пофени, правда или нет, лишь бы читателей завлечь да раззадорить, троли и вруны, поголовно.
Написав: Оксана 25.03.2014 - 17:38
Шановна, Катерино, я вражена вашими коментарями та ярим захистом Мельника В., складається враження що ви його безпосереднє керівництво(боїтеся що знімуть Мельника, та й ви за ним підете).
Я сама є працівницею інтернату, безпосередньо доглядаю за дітьми, так що ситуацію знаю як то кажуть зсередини, а не ззовні. Все що говорить Верещагін -правда. Неодноразово чула (наприклад під час зборів колектива)як директор був незадоволений висказуваннями Федора, а саме цитую:"знов він говорить не те, закрийте вже хтось йому рота". Колектив дійсно лякають, що розформують,"якщо будете виступати".
Доводжу до Вашого відома, шановна Катерино, що за рік своєї роботи новоспечений директор був у корпусах, де проживають діти та працює персонал, увага, аж 4 рази!!! Да, дійсно антикризовий менеджер!Прошу вас, шановна Катерино, провести експеримент: зателефонувати на телефон інтернату-6-27-40 після 16-00, можу вас запевнити-ніхто слухавку не візьме,бо директор разом з секретаркою та бухгалтериєю поїхав Додому( робочий час до 17-00). А як Вам таке:директор в наказовому порядку збирав кошти з працівників (по 5 грн.)щоб довезти їх на роботу, і ми змушені були платити, бо 7 км.-пішки не підеш.На хвилинку замисліться:автобус бюджетний,гроші збиралися без відомостей,я впевнена що гроші йшли директору в кишеню.Впевнена тому, що за 20 років існування інтернату- ніколи попереднє керівництво не збирало з людей гроші, хоча ситуація з бюджетом була така сама, а в кінці 90-набагато гірша.
Звичайно,Ви можете сказати, що потрібно потерпіти, що зараз грошей з бюджету виділяють менше, що йде жорстка економія бюджетних коштів і т.д. і т.п., але як ви прокоментуєте те що в директор з 1 січня незаконно отримує 50 % доплати за складність (до речі на це потрібно рішення облради, якого немає), а також надає наближеним до себе людям по 30-40% доплат до зарплати(зверніть увагу-за рахунок економіії бюджетних коштів). Можливо, Катерино, ви цього не знали-то ось Вам ще факт,в цьому місяці навіть премію в розмірі окладу деякі отримують, перевірте-зарплата вже нарахована. Прошу вас, перестаньте брехати, бо в інтернаті з приходом Мельника все змінилося в рази на гірше, поспілкуйтеся з людьми неформально,а не тільки з наближеними, які отримують доплати, любий працівник вам скаже, що Мельник -не профессіонал та не на свому місці.За наведеними фактами особисто я буду звертатись до прокуратури, тому що вже нема сили терпіти цей беспредел.
Написав: Vityun 25.03.2014 - 17:51
Оксана, Arhip! Замість того, що-б курити марихуану, краще б проконтролював ситуацію в інтернаті! Бачиш які факти відкриваються! Громадський працівник ти наш!
Написав: Оксана 25.03.2014 - 18:56
Бачу ви на марихуані добре знаєтесь.Чим до речі вам не подобаються громадські працівники? Тим що не дають красти? Таким як ви прийшов кінець, регіонал ви наш!angryangry
Написав: Vityun 25.03.2014 - 20:36
Оксана, Я бачу, що ви теж добре обізнані що марихуана це наркотик. А тим, що краще б він почав з себе! І чому ви вирішили що я регіонал? Актівісточка ви наша!tonguetonguetongue
Написав: Оксана 25.03.2014 - 23:37
Шановний, ваші коментарі лише підтверджують низький рівень вашої культури та інтелекту. А те, що ви регіонал не потрібно доводити, тому що на мої повідомлення про відверті порушення Закону реагуєте-"сама дура". Думала, що ви є чоловік, але певно помилилася, бо чубитеся явно "по-бабськи". Дискусія з вами немає сенсу.down
Написав: Оксана 26.03.2014 - 00:30
Катерино, ви написали:" Для тих хто не знає посаду заступника директора Ладижинського дитячого будинку інтернату було скорочено в зв’язку з тим, що у закладі катастрофічно не вистачає нянь-санітарок. Сьогодні через брак державного фінансування одна няня має щохвилини одночасно доглядати 12-15 діток при нормі 8 чоловік. Судіть самі шановні опоненти, що краще: коли дітей в інтернаті догляне "заступник директора" який отримує державну зарплату і працює з «меценатами» чи няня-санітарка яка нагодує, помиє, передягне та змінить білизну, заспіває колискову, погладить по голівці та просто посміхнеться...".
То як ви поясните той факт, що на сьогодні ПОСАДА ЗАСТУПНИКА ЗНОВ Є В ІНТЕРНАТІ!МОЖЛИВО ЇЇ ВВЕЛИ ЗА РАХУНОК НЯНІ? Мої слова можете перевірити-на посаду призначено попередника Верещагіна- Баранюка О. Тому наголошую, не потрібно брехати людям, посада заступника скорочувалась не для того аби взяти додаткову няню, а для того,щоб звільнити Верещагіна.
Мельнику не вигідний був Верещагін-кругом пхав свого носа, постійно був у корпусах, бачив чим кормлять дітей (до речі де ви були Катерино, коли тими "чудовими" харчами отруїлося 20 дітей, а 2 співробітники попали до лікарні, чому директор не повідомив до санстанції?)от посаду заступника і скоротили рівно на місяць, а не стало Феді-то знов ввели!
Тепер на рахунок смертності: за неповні 4 місяці померло 10 дітей!!! До Мельника це був показник року!!!
Задумайтесь, Катерино, навіть якщо ці діти мають вади вони мають право на життя!З приходом Мельника дітям перестали купувати пеленки(за рік-жодної!), перестали купувати вітаміни та ліки за 25 відсотків пенсії, які їм належать по закону. Куди ділись гроші? Маю надію, що цим зацікавляться органи прокуратури та кру, а за бажання і громадські активісти.
Написав: Люда 26.03.2014 - 09:23
Оксана, Несеш якусь нісенітницю, ідіотка ..
Написав: deva 6.01.2016 - 03:56
час швидко проходить..а вiз все там вiрнiше корито...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль