Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи, ТОП-5 Десятка найбільш популярних матеріалів минулого року.

Десятка найбільш популярних матеріалів минулого року.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/seo.jpgПропонуємо вам рейтинг найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу, де було найбільша кількість переглядів. В рейтинг ми не включаємо такі розділи, як консультації та галереї, які самі по собі є популярними. Також ми не включили сторінки про змі нашого міста. Для прикладу, інформація про газету "Нове місто" набрала 1504 перегляди.
10 місце посів матеріал: Микола Кучер розганяє хмари на виборчому окрузі?
(942 перегляди)
http://lad.vn.ua/articles/mikola-kucher-rozganyae-hmari-na-viborchomu-okruzi.html
В матеріалі пропонується погляд на плітку, яка виникла влітку навколо посухи і зв’язку з цим явищем Миколи Кучера. Матеріал читав пан Микола особисто і навіть на прес-конференції влітку про це наголошував.
9 місце : Комунальна газета "Нове місто" почала штампувати клони по 30 тисяч примірників!!! (974 перегляди).
5 липня обласна щотижнева громадська-політична газета «Нове місто» вийшла рекордним тиражем в 30 тисяч примірників, але в 12 сторінок без програми і без вітань. Цей номер газети виданий під номером 28 і роздавався безплатно по виборчому округу з доставкою додому. В подальшому з’ясувалось, що випуск газети було оплачено ПрАТ «Зернопродукт», директором якого є Микола Кучер, причому за дуже мізерні кошти.
8 місце: Депутат Вінницької обласної ради від Ладижина Микола Кучер склав з себе повноваження голови обласного осередку УНП.
( 1014 переглядів).
http://lad.vn.ua/news/deputat-vinnickoi-oblasnoi-radi-vid-ladizhina-mikola-kucher-sklav-z-sebe-povnovazhennya-golovi-oblasnogo-oseredku-unp.html
Генеральний великого агропромислового підприємства "Зернопродукт МХП", що входить до складу групи компаній "Миронівський хлібопродукт" Микола Кучер, тимчасово склав із себе повноваження голови Вінницької обласної організації Української народної партії через проблеми із здоров’ям, але після цього вступив у виборчу кампанію.
7 місце: У ДТП напрсавді винен водій таксі?
( 1069 переглядів).
http://lad.vn.ua/news/u-dtp-naprsavdi-vinen-vodii-taksi.html
29 липня, о шостій годині вечора в місті Ладижин водій мотоциклу «Сузукі» не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 2109» під керуванням 24-річного місцевого жителя. Але як стало відомо, багато жителів міста не погоджуються з офіційною версією УМВС у Вінницькій області, яке оприлюднило інформацію про те, саме померлий водій мотоцикла винен в аварії.
6 місце: Оляниця повстала проти Нашої Ряби.
1151 перегляд.
http://lad.vn.ua/articles-skandaly/olyanicya-povstala-proti-nashoi-ryabi.html
21 вересня 2012 року о 12.00 жителі села Оляниця організували екологічний пікет перед приміщенням Тростянецької районної державної адміністрації та Тростянецької районної ради Вінницької області метою якого було привернення уваги районної влади до жителів села Оляниці та екологічних проблем, які мають місце в цьому селі після початку будівництва птахокомплексу відомою в Україні «Нашою Рябою», яка брутально зірвала мирний пікет.
5 місце. Весь передвиборчий розклад по Вінницькій області і по Ладижину також.
1172 перегляди.
http://lad.vn.ua/articles/ves-peredviborchii-rozklad-po-vinnickii-oblasti-i-po-ladizhinu-takozh.html
Аналітичний матеріал сайту vinnitsa.info про розстановку політичних сил напередодні виборів зібрав велику кількість переглядів.
4 місце. Зернопродукт МХП Миколи Кучера захоплює земельні паї жителів села Оляниця.
1279 переглядів.
http://lad.vn.ua/news-articles-skandaly/mironivskii-hliboprodukt-mikoli-kuchera-zahoplyue-zemelni-pai-zhiteliv-sela-olyanicya.html
26 квітня Оляницька філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» самовільно захопила три земельні паї жителів села Оляниця, які належать родині Дунаєвських. При цьому без будь-якого попередження було продисковано посіяний власниками паїв ярий ячмінь та посіяно кукурудзу.
3 місце. Наша Ряба будується в місті незаконно?
1913 переглядів.
http://lad.vn.ua/articles/nasha-ryaba-buduetsya-v-misti-nezakonno.html

Громадська організація «Народний центр екологічного контролю» звернулась з інформаційним запитом до міського голови з проханням надати копії рішень виконкому міської ради або міської ради про погодження будівництва за землях Ладижинської міської ради об’єктів Ват «Миронівський хлібопродукт» екологічно небезпечних об’єктів, - комбікормового заводу, збаійного комплексу, інкубатора, очисних споруд, скиду стічних вод в Південний Буг. І отримали відповідь за підписом першого заступника міського голови П.Д. Анущенко, який повідомив, що Ладижинська міська рада документів про погодження будівництва на землях Ладижинської міської ради об’єктів ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (комбікормовий завод, забійний цех, інкубатор, очисні споруди, мережі скиду вод ) не надвала.
2 місце. АРТФЕСТ 2012 - ROCK & DJ FEST в г.Ладыжин
2393 переглядів.
http://lad.vn.ua/afisha/artfest-2012-rock-dj-fest-v-g_ladyzhin.html
Оголошення з програмою арт-фестивалю взяло друге місце в рейтингу.
1 місце. Інформація про вибух на Хмельницькій АЕС не підтвердилась.
4038 переглядів.
http://lad.vn.ua/news/informaciya-pro-vibuh-na-hmelnickii-aes-ne-pidtverdilas.html
Стаття, яка була підготовлена з кількох джерел про можливий вибух на Хмельницькій АЕС стала самою популярною на нашому ресурсі.

3 січень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль