Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 Державного підприємства «ЕНЗИМ» фактично вже не існує

Державного підприємства «ЕНЗИМ» фактично вже не існує

http//upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/%D0%9B%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B6%D0%B8%D0%BD.jpg/220px-%D0%9B%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B6%D0%B8%D0%BD.jpgМи вже повідомляли, що на останній сесії Ладижинської міської ради депутати за активного лобіювання міського голови продали 18 земельних ділянок площею 62 тис. кв.м. за 832 тис. грн. у власність приватного акціонерного товариства «ЕНЗИМ», яке, як зясувалось, на сьогодні є власником цього підприємства.

Наш ресурс продовжує цикл публікацій на цю тему, позаяк ця тема стала несподівано скандальною. В цьому матеріалі ми спробюували розібратись яким чином приватне акціонерне товариство стало власником державного заводу ферментних препаратів.

Нагадаємо, що станом на 1 січня цього року ПрАТ «ЕНЗИМ» мало основних засобів на 21 млн. 326 тисяч гривень з яких 16, 8 млн –це будівлі, а 4, 5 млн. –це обладнання, і працівників – всього 8 чоловік. Натомість працюючому дочірньому підприємству «ЕНЗИМ» практично нічого не належить і трудовий колектив нараховує до півтора сотні чоловік.

Нам незрозуміло, чому державне підприємство «ЕНЗИМ» перестало бути власником заводу ферментних препаратів і яке його відношення на сьогодні до цього заводу.

Як ми з’ясували, основним власником приватного акціонерного товариства «ЕНЗИМ» на сьогодні є: ПАТ "ФармБiоТехIнвест" ( 61, 17% акцій), НАКА «Нафтогаз України» ( 12, 5 % акцій) та ТОВ «Вітрус ЛТД» ( 25% акцій).

Основними видами діяльності ПАТ "ФармБiоТехIнвест" є управління підприємствами, консультування з питань комерційної діяльності та управління, оптова торгівля фармацевтичними товарами. Місцезнаходженням підприємства є місто Вінниця, вул. 1 Травня, 60.

Засновником ПАТ "ФармБiоТехIнвест" є ТОВ «Новий реєстр ( 47, 2 %), що знаходиться також в місті Вінниця по вул.. 1Травня, 60 та ПП «Компанія «Санфло» ( 50%). Підприємство має основних засобів сього на 40 тис. грн., але довгострокових фінансових інвестицій на суму 14 млн. 939 тис. грн. вкладених в акції ПрАТ «ЕНЗИМ».

Основними видами ТОВ «Новий реєстр» є інша допоміжна діяльність у сфері фінансового посередництва та діяльність, пов’язана з банками даних.

Компанія Санфло займається оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Очолює підприємство Скороход Валерій Володимирович, який є членом наглядової ради ПАТ "ФармБiоТехIнвест" та головою ради директорів ПрАТ «Ензим».

То чи має сьогодні державне підприємство «ЕНЗИМ» до заводу ферментних препаратів? Виявляється, що ні.
Такі висновки можна зробити з постанови Вінницького окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2011 року відповідно до якої суд надав дозвіл Тростянецькій ОДПІ на погашення суми податкового боргу платника податків - ДП "Ензим" в сумі 81991,09грн. (вісімдесят одна тисяча дев'ятсот дев'яносто одна гривня 09 коп.) за рахунок його майна, що перебуває у податковій заставі згідно акту опису активів № 2 від 25.09.2009 року, самостійно виділеного платником податків для продажу.

Виявляється, що момент розгляду справи судом відповідно до звіту про незалежну оцінку описаного майна, вартість майна, що перебувала на балансі ДП "Ензим", становила всього 81 991,09 грн.

Як нам стало відомо, все майно державного підприємства «ЕНЗИМ» було передано ЗАТ «ЕНЗИМ» ще 10 років тому на підставі ухвали Господарського суду Вінницькуої області. від 02.09.2004 року, якою було затверджено мирову угоду між ДП "Ензим", Комітетом кредиторів ДП "Ензим", ТОВ "Карбон Синтез", ЗАТ "Ензим", Тростянецької ОДПІ.

Витяг з постанови Вінницького окружного адміністративного суду від 12 червня 2008 року.

Відповідно до акту прийому-передачі, затвердженого арбітражним керуючим ДП "Ензим" 09.10.2004 року, головою ради директорів ЗАТ "Ензим", в якості внеску в статутний фонд ЗАТ "Ензим" майнових та немайнових активів майнових прав та цілісного виробничо-майнового комплексу, згідно мирової угоди по справі № 175/10-283, затвердженої ухвалою господарського суду Вінницької області від 02.09.2004 року ДП "Ензим" передав, а ЗАТ "Ензим" прийняв майно, нематеріальні активи та майнові права ДП "Ензим" згідно додатку № 1 до акту прийому-передачі.

Чекайте на наступний матеріал по цій темі, матеріали вже збираються.
14 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2327 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль