Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7508_img_1308.jpg
На останній черговій сесії Ладижинської міської ради депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева щодо підтримки мирного плану Президена України Петра Порошенка.

- Ви знаєте, що навіть такий сильний губернатор Дніпропетровської області як Коломойський заявив – іншого шляху, окрім мирного врегулювання конфлікту, немає, - зазначив міський голова. Президент закликає до миру і збереження досягнутих угод і більшість людей, у тому числі ладижинців, за мир. Але, є люди, переважно це ті хто не воює особисто, але, особливо перед виборами, говорить, що нам потрібна війна. І якщо ми не висказуємо свою позицію, тоді ми не показуємо тим хто за війну, що ми за мир! Я пропоную окреслити нашу позицію – що ми підтримуємо ініціативи президента щодо мирного врегулювання конфлікту і щодо миру.
Варто зазначити, що попри одностайну підтримку депутатами міськради мирних ініціатив Президента, вони не підтримали пропозицію звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні, яка була також внесена до порядку денного депутатом Віталієм Сутиком.
6 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 587 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль