Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7508_img_1308.jpg
На останній черговій сесії Ладижинської міської ради депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева щодо підтримки мирного плану Президена України Петра Порошенка.

- Ви знаєте, що навіть такий сильний губернатор Дніпропетровської області як Коломойський заявив – іншого шляху, окрім мирного врегулювання конфлікту, немає, - зазначив міський голова. Президент закликає до миру і збереження досягнутих угод і більшість людей, у тому числі ладижинців, за мир. Але, є люди, переважно це ті хто не воює особисто, але, особливо перед виборами, говорить, що нам потрібна війна. І якщо ми не висказуємо свою позицію, тоді ми не показуємо тим хто за війну, що ми за мир! Я пропоную окреслити нашу позицію – що ми підтримуємо ініціативи президента щодо мирного врегулювання конфлікту і щодо миру.
Варто зазначити, що попри одностайну підтримку депутатами міськради мирних ініціатив Президента, вони не підтримали пропозицію звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні, яка була також внесена до порядку денного депутатом Віталієм Сутиком.
6 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 560 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль