Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

Депутати Ладижинської міської ради підтримують мирні ініціативи Президента

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7508_img_1308.jpg
На останній черговій сесії Ладижинської міської ради депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева щодо підтримки мирного плану Президена України Петра Порошенка.

- Ви знаєте, що навіть такий сильний губернатор Дніпропетровської області як Коломойський заявив – іншого шляху, окрім мирного врегулювання конфлікту, немає, - зазначив міський голова. Президент закликає до миру і збереження досягнутих угод і більшість людей, у тому числі ладижинців, за мир. Але, є люди, переважно це ті хто не воює особисто, але, особливо перед виборами, говорить, що нам потрібна війна. І якщо ми не висказуємо свою позицію, тоді ми не показуємо тим хто за війну, що ми за мир! Я пропоную окреслити нашу позицію – що ми підтримуємо ініціативи президента щодо мирного врегулювання конфлікту і щодо миру.
Варто зазначити, що попри одностайну підтримку депутатами міськради мирних ініціатив Президента, вони не підтримали пропозицію звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні, яка була також внесена до порядку денного депутатом Віталієм Сутиком.
6 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 571 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль