Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Скандалы Депутати Ахметова домовились з одіозним екс- регіоналом про співпрацю

Депутати Ахметова домовились з одіозним екс- регіоналом про співпрацю

Як повідомило радіо Лада ФМ в місті Ладижин депутатська група ДТЕК Ладижинської ТЕС домовилася з мером міста Ладижин Валерієм Коломєйцевим про співпрацю.


Зустріч відбулася 31 липня в кабінеті міського голови, де п’ятеро народних обранців разом з мером обговорили найболючіші питання своїх виборців.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1407309589_dscn9252_2.jpg
Головною темою зустрічі була співпраця та опікування проблемами своїх виборців.

Валерій Коломєйцев під час зустрічі висловив сподівання:

«Я радий з того, що ви ставите так питання. Сподіваюся, що подібні стосунки у нас вибудуються з усіма депутатами від такого великого підприємства, як Ладижинська ТЕС. Працювати плідно нам раніше заважала політика. Проте сьогодні я відкрито говорю, що я безпартійний. І розраховую, що наші депутати будуть це враховувати у своїй роботі. Нам не можна сьогодні без терпіння ставитись один до одного».


При цьому сам же міський голова зазначав, що грошей в казні немає, причиною чого є державне казначейство, що блокує проплати, тобто економічну чи фінансову підтримку депутати від ДТЕК найближчим часом навряд чи отримають . Він же акцентував увагу саме на участі компанії ДТЕК та МХП.

«Сьогодні усі роботи, які потребують значних капіталовкладень, виконуються в Ладижині виключно за рахунок двох наших потужних спонсорів – компаній ДТЕК та МХП. ДТЕК сьогодні працює дуже прогресивно. Компанія створила в місті Агенцію місцевого економічного розвитку, також була розроблена стратегія соціального партнерства міста Ладижин і компанії ДТЕК.

То ж на яку співпрацю сподіваються сторони домовленостей?

Виявляється міський голова запропонував депутатській групі ДТЕК Ладижинської ТЕС подавати свої пропозиції з облаштування міста у довільній формі, щоб їх можна було розглядати на депутатських комісіях і виносити до порядку денного сесії Ладижинської міської ради.

Це означає, що до цього депутати від опозиції не мали такої можливості. Прикладом є скандал навколо проектів рішень депутата Віталія Сутика, які міським головою не вносились в порядок денний і з цього приводу навіть відкривалось кримінальне провадження проти мера за перешкоджання депутатській діяльності. http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1407309608_dscn9250_2.jpg

Як ми з’ясували. більшість депутатів від ДТЕК Ладижинської ТЕС отримали на свої виборчі округи по 20 тисяч на реалізацію проектів благоустрою від Агенції місцевого економічного розвитку чим зробили абсолютно неконкурентними інші проекти від інших учасників і навіть сама Агенція не змогла виграти по деяким проектам конкурс «Місто своїми руками», які проходили складну процедуру відбору більше чим півроку та отримали підтримку всього міста. Слід згадати. що членом конкурсної комісії є Віктор Піча, який же і очолює депутатську групу ДТЕК Ладижинська ТЕС Ахметова.

Тому мова може йти тільки про політичну підтримку та істотне збільшення депутатського пулу міського голови, який може збільшитись ще на половину опозиційної депутатської групи в міській раді. Відтепер у депутатів від ДТЕК у Ладижині є і фінансова і політична підтримка, тому двері на наступні місцеві вибори вже відкрились.

Під час зустрічі ніхто з присутніх не згадав про регламент міської ради. Навіть міський голова не врахував порядку реєстрації та легалізації депутатських груп, тому йому слід нагадати пункт 17.3. регламенту:

Міський голова на початку пленарного засідання ради зобов’язаний зробити повідомлення про створення депутатської групи або фракції та її склад. З цього моменту група або фракція вважається зареєстрованою.http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1407309604_dscn9256_2.jpg

На сесіях жодних повідомлень міський голова про створення такої депутатської групи не зачитував, тому переговори проводились з неіснуючої депутатською групою. Невже міський голова не знає регламенту?


Чи означає угода з міським головою про співпрацю опозиційних депутатів те, що всі депутати від ДТЕКу припиняють своє членство у опозиційній депутатській групі «Ладижин – це наше майбутнє»? Якщо так, то опозиційна фракція може недорахуватись 8-9 депутатів, тому вплив опозиції в Ладижинській міський раді буде дорівнювати практично нулю, якщо врахувати, що деякі опозиційні депутати останнім часом взагалі припинили ходити на сесію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1407309632_dscn92.jpg
Головою депутатської групи ДТЕК Ладижинської ТЕС є Віктор Піча, який власне і проявив з міським головою таку ініціативу та тим самим свідомо чи несвідомо добили опозицію в міській раді.

Як вже повідомлялося, 21 лютого, Валерій Коломєйцев, на той час ще діючий мер Ладижина, зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ, щоб повідомити їм про свій вихід з Партії регіонів.

А вже 24 лютого мер написав заяву про відставку після звинувачень на його адресу в тому, що він посилав тітушок на антимайдан в Київ.


Як відреагує партія Батьківщина, яка завела в Ладижинську міську раду переважну більшість депутатів від ДТЕК Ладижинська ТЕС на такий в першу чергу політичний крок, поки що невідомо, але слід згадати. що Олександр Турчинов, голова Верховної ради України привітав міського голову з обранням в травні цього року, тому можна передбачити, що особливої реакції на об’єднання опозиційних депутатів з колишнім регіоналом не буде.

Отже, старт місцевих виборів в Ладижині вже розпочато. Компанія ДТЕК та міський голова першими стартували і створити потужний політичний союз.
6 серпня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1053 Коментарів: 8
Partizan
Написав: Partizan 7.08.2014 - 01:26
Ну нарешті Андрій прозрів, побачив що у нас давним давно є депутати ахметовці))) Можливо Андрій тепер зрозумів що ці депутати і ніколи не були народними представниками, а представниками олігархії. І олігархії не місцевої, а донецької. І відстоювали ці горе депутати завжди інтереси Рената ну і звичайно свої інтереси. Їм завжди хотілося мати своє місце під місцевим сонцем. Про громаду і близько не думали ахметовці. Ахметов вже 5 місяців відкрито підтримує сепаратистів на Сході країни, фінансує бойовиків які вбивають молодих хлопців військових. Але чомусь про це мовчали депутати ГРЕСовці. Мовчала і мовчить Самооборона міста. Звичайно, покраска мосту через річку це велика справа. Але завтра/післязавтра можна втратити взагалі українську землю. І все через те, що сьогодні ми, Самооборона мовчить. А ворог, п’ята колона ось вона, у нас під носом. Як каже Гриценко: «Враг у ворот». Або «Брат у ворот». Так чому мовчать депутати ГРЕСовці і Самооборона міста? З депутатами зрозуміло. Теж мені чесні Піча, Вандзіляк, Фурманова, Боровик та інші. За бабло продадуть мать родную. А що ж Самооборона? А там багато працівників станції. Виступити відкрито проти ахметушки, значить втратити хлібне робоче місце. Краще зробити вигляд що нічого не відбувається. А там дивишся якось перемелиться. І ми вроді як герої. Міст же пофарбували. Значить патріоти. Але крім пофарбування моста і чергування в палатці на площі людям і згадати про Самооборону немає що. Стоп, але Самооборона це не тільки ГРЕСовці, є Гулеватий, інші чесні патріоти. Чому вони мовчать? Пан Гулеватий, дуже прошу не сприймати мій спіч як особисту критику або образу. Давай ображатися будемо після перемоги. Зараз треба діяти. Ситуація в країні і в місті не проста. І ваша бездіяльність сьогодні буде дуже дорого коштувати завтра.
Андрій, а тебе прошу, ні вимагаю, всі сепаратиські, антиукраїнські вислови на сайті видаляти зразу і на корню. А то гидко буває читати сайт.
Написав: Arhip 7.08.2014 - 01:39
Гарний коментар. В самообороні гарні хлопці. Вони громадянами стали тільки нещодавно. Після цієї зими, тому не всі ще до кінця розуміють ступінь своєї відповідальності. В Самообороні є не тільки детековці, є і рябівці, які в принципі будуть так само підтримувати свою корпорацію. Мені здається, що ви не до кінця знаєте роботу нашої самооборони. Вже багатао є в АТО. Багато готується. Вони не підведуть. Хоча скажу, що у більшості романтика бере гору і місцевими справами не бажають вони займатися. Поки що с Самооборони кандидатів в ладижинську громадську раду немає. Хлопцуі ще не готові. ладижинська громадська рада увібрала в себе людей, які підуть на все заради того, щоб відстояти свої принципи. на все. Це означає втрата роботи, достатку, свободи,.. життя.
Щодо сайту. У мене склались такі обставини життя, що я реально не можу встигати вичитувати всі коментарі. МОжливо слід зробити функцію на сайті для скарг, що такий то коментра порушує тето і тето. Ви ж зрозумійте, сайт працює на волонтерських засадах двох чоловік.
Особисто мене вразила присутність Віталія Сутика на цьому зібранні. Його руки скручені і мер дивиться в іншу сторону. Це багато означає. У Вандзіляка також руки на грудях. Вони закриті. Мер спілкувався по суті з Пічею.
Написав: Pyatkovskiy 7.08.2014 - 07:49
Сутик предатель своих избирателей, он ничего не сделал для округа! Вандзиляк это вообще идейный боец с надуманными проблемами. Депутаты Ахметова всегда были и будут пока у последнего есть деньги. А сумма в 20 тысяч- это цена за какую можно купить любого депутата.Интересы избирателя никого не волнуют! депутаты будут ездить на иномарках , а народу останутся дыры в асфальте, и люди ещё будут жалеть их, что те часто ремонтируются, и снова выберут тех кто умеет дерибанить. Грош цена оппозиции и самооборонам, они никогда не хотели изменений, им важно было поставить своего человека! Не вышло так договариваются с этим правителем, дабы получать подачки. Вот поэтому мы так плохо живем! Посадили бы Сутика и компанию на кол! И другие бы боялись!
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 7.08.2014 - 17:33
Андрей Авраменко, гражданин Украины.

"Уже 23 года мы независимые и свободные. Мы не рабы, мы не быдло, мы почти европейцы. Разве это не самое прекрасное, что могло с нами
случиться. Мы скинули все оковы, какие только можно скинуть. Мы освободились от кровавых тиранов, от кровавой истории. От всего, что нас
связывало с "ними" По нашей стране уже давно, почти четверть века гуляет такой воздух Свободы, Равенства, Братства, которого нет больше нигде.
Разве это не так? Разве мы не должны этим беспрерывно гордиться? Не этого ли мы хотели и не к этому ли мы стремились все эти годы ? Разве не это мы слышим с телевизоров и интернетов каждую минуту? Мы готовы отдать жизни за эту свободу!!! Это наша высшая ценность. Выше не бывает.
Нет ничего важнее в этом мире, чем наша независимость. Руки прочь от Украины. И так далее и тому подобное…

А от кого мы независимы? Как страна, как народ? На минутку…просто задумайтесь. Кому принадлежит власть? Народу? Или олигархам? Кто все эти годы богател? Народ или они, эти радетели за народ, кто громче всех кричит о нашем единстве и наших свободах? Чьи каналы и сайты твердят нам про это ежеминутно? Почему каждый выбранный нами президент, каждый раз обещал нам столько всего..., и почему мы за все это время не получили ничего, кроме этой "свободы" и "независимости", ради которой мы теперь готовы умирать в борьбе со злобным и коварным соседом? Каждый из нас должен больше 3000 долларов. Каждый, включая грудных детей! Это наш долг всему миру. 140 миллиардов долларов.

Где эти деньги? Их нет! А долги есть. И тебе, и мне, и каждому члену наших семей надо их оплачивать. Вот такая у нас независимость. Может ли должник быть независимым, как нам твердят все это время? Именно это и есть наша главная ценность? Платить долги? И, кстати, эта ценность с каждым годом растет.

А кому все эти годы наша главная ценность - Независимость служила? Власти, политикам и олигархам? Прикрываясь выборами, нас заставляли
выбирать очередных шумных политиков. Которые снова и снова обещали нам процветание. И снова и снова этого не происходило. Вернее процветание случалось у власти, политиков и олигархов. А в этот раз, думаете нам повезет больше? Так может быть именно для олигархов главной ценностью и является независимость? Независимость от народа. Свобода грабить, воровать, свобода врать и стравливать нас между собой. Все что нас окружает, что строили наши родители, отцы принадлежит им. Они смогли, гипнотизируя нас словами о свободе, демократии и независимости присвоить себе все! Они набирают кредиты, строят замки, виллы, яхты. У них счета за границей, а их отпрыски учатся в самых престижных и дорогих университетах на Западе. А мы за это платим! А если ты сомневаешься в ценности такой независимости, то ты предатель, ты продался Москве и лично Путину. Разве не так? А может за эти годы мы стали независимы и свободны от своей истории, своего языка, своих корней и предков? Нас заставили отказаться от своих подвигов, великих подвигов и достижений нашего народа. Нашего Великого Народа.

Почему-то наши герои теперь те, кого наши же предки давили в Великую Войну. Как так случилось, что мы сносим свои же памятники, памятники
нашим предкам, отцам и дедам. Это же наша память. Кому так нужно разрушить ее? Мы как полоумные опять лезем на баррикады. Орем, что уж на этот раз мы точно заживем как в сказке. В который раз это происходит с нами, что это за заколдованный круг. Что за морок? Мы же скинули
коррумпированную власть, снова. В который уже раз. И опять призрак надежды, как мираж манит, нашептывая со всех утюгов, что в этот раз мы
уж точно будем процветать и все просто подохнут от зависти. Мы потеряли за эти годы больше 6 миллионов! наших граждан. Это невозможные цифры. В мирное время. Это близко к потерям всего гражданского население СССР во время самой страшной войны в истории человечества. И мы потеряли их при мире, независимости и демократии.

Чего мы добились за эти 23 года этой одурманивающей свободы? Чем нам можно гордиться? Что наши женщины ухаживают за старухами или работают в борделях? Что наши мужчины конкурируют с польскими за право собирать клубнику в Португалии или с молдаванами - класть плитку в России? Что у нас нет нормальной армии, которая нас может защитить, а теперь еще нет и милиции? А наши дети готовы драться с нашими же сыновьями и отцами из Беркута? Нам остаётся гордиться, что мы украинцы. И это наш единственный повод для гордости? Почему мы пытаемся обелить предателей, и сделать из них героев? Где наши настоящие герои, которых знает весь мир? Где наш Шекспир, Энштейн, Гагарин ? Хоть кто-то, кто может дать нам проблеск, надежду и веру? Отвлекись на минуту от всего и посиди в тишине. Попробуй просто подумать где все то, что у нас было? Почему мы отказались от наших побед? Почему мы расковыряли себе болячки с голодомором и сидим ревем? Как этим можно вдохновиться, что-то созидать и строить под такой идеологией?

Постой! Но ведь это же мы запускали первый спутник! Это же мы победили Наполеона, Гитлера, турков и шведов и еще кучу других народностей и
племен кто пришел на нашу землю! Это же мы создали самую великую и огромную страну в истории человечества! Это мы создали атомные станции и бомбы! Это нас еще вчера боялся и уважал весь мир! Где это сейчас? Где? Почему мы отказались быть великим народом и приняли на себя участь обиженных? Кто украл у нас нашу историю и наши победы? Россия? Москали? Мы позволили себе это сделать, мы сами отказались от своем памяти, своих предков, подвигов. Поверили в новых лживых идолов и героев. Мелких и ничтожных по сравнению, с тем что у нас было еще вчера. Разве можно сравнить Гагарина и Бендеру? По Киеву ходят идейные парни в масках и с палками. Одна часть народа заживо жгут другую. Стреляет в друг друга.
Как мы это допустили. Мы снова верим новой революции, новым обещаниям. Почему мы стали жалкими, беспрерывно крича что мы независимые и свободные. У нас украли прошлое, теперь крадут остатки будущего. Мы учим своих детей, по ложным учебникам ложной истории. Как это могло с нами произойти? Что случилось?

Я завидую Россиянам, я завидую этим "кацапам" и "москалям" Я завидую их Олимпиаде и их армии, у меня много знакомых, есть и родственники в России. И я вижу, как они меняются и растут. Они верят своему Президенту. Они верят в свою армию. Они гордятся своей великой историей,
своими достижениями и победами. А это же была наша общая история…и победы и достижения. Еще вчера. Они примирились с собой. Они наплевали на боготворимый нами Запад. И они идут дальше и развиваются, чтобы не говорили нам по нашим телевизорам и на наших форумах. И я понимаю, что это мы теряем, а не они. Мы становимся слабее, а они сильнее. И как бы мы громко не кричали "Слава Украине!" это уже не остановить. Совсем недавно, мы ехидничали, когда у них была Чечня. А сейчас чеченцы уже не меньше русские чем сами русские. Они готовы биться за свою возрождённую и Великую Страну. Частью которой они являются. И уже чеченскими батальонами пугают нас. Как это произошло??? Они же убивали друг друга еще вчера. А причина проста, чеченцы смогли вспомнить, что они русские, и что они часть Великой Страны и Великого Народа.

Мы злорадствуем когда у них теракты и катастрофы. А они преодолевают их раз за разом и становиться сильней! Хотя против них весь мир! Они падают и снова поднимаются. Стоят и лыбятся. Только сплевывают кровь, сквозь зубы. А мы кричим, что это они рабы. Что скоро они разваляться, нефть упадет, НАТО нападет, и на них обрушаться очередные кары. А Ведь они - это же мы! Мы плюем в свое отражение. Сами в себя.

Нам нужно обязательно вспомнить что мы единое целое. И когда мы начнем это понимать и осознавать. Придет то чувство, когда то бывшее в наших предках. Чувство внутренней силы, надежды, веры и гордости за то, что мы тоже русские. И не важно кто наши предки, украинцы, татары, евреи, буряты или узбеки. Не важно кто мы по вере, католики, православные, мусульмане или иудеи. Это не главное. Главное то, что мы - русские! И мы часть Великого народа и Великой страны. Да у нашей Великой Страны и Великого Народа есть еще проблемы. Но если мы вспомним, что мы - русские. Изменится все и навсегда! И этого боятся все. Боятся, что мы это вспомним и снова будем вместе. И поэтому со всех сторон плетётся эта паутина лжи, вранья. Поддерживается вся эта злость и ненависть, и у нас и в России. Они не дают нам проснуться. И если мы не вспомним, кто мы, то не проснемся уже никогда. По поводу сложившийся ситуации, оккупации и прочего. Кто кричит громче всех, что нам нужно защищать "нашу" независимость, единство и свободу? Те же чиновники, олигархи и депутаты. Они до ужаса боятся, что за все что произошло за эти годы с нашей Родиной, придется отвечать. А может это не оккупация? А может быть это идет освобождение? Это пришли наши, когда уже почти совсем не осталось надежды, когда мы уже почти сдались. И нам нужно встать вместе и уничтожить всех этих лживых политиков, олигархов, мэров и чиновников, которые с пеной у рта кричат, чтобы мы шли умирать! Умирать за их виллы, яхты и замки, за их счета в банках, за их свободу грабить и независимость от ответа за свои поступки.

Я понимаю, что этот манифест будут выпиливать из интернета. Будут тысячи злобных комментариев, будут кричать, что я предатель, продался Путину, что я кацап, ватник и москаль. Мне безразлично. Я знаю, что за мной правда. Я патриот Украины, настоящий патриот и сейчас решается судьба моего народа и моей Украины. Мы или вспомним кто мы есть, или просто исчезнем. Я люблю мой украинский народ, своих предков и свою культуру. Я украинец.
Написав: OstapBender 7.08.2014 - 17:36
Ладыжинец, о це ж тебе вштирило....
Написав: Wanch 10.08.2014 - 15:16
Прочитал целую статью Ладыжинца!
Что могу сказать от себя? Я тебя поддерживаю полностью
и считаю, что обо всём ты очень правильно сказал.
Сейчас у нас война! Призывают ребят военкоматы.
Конечно, призывать надо! Но ведь ОНИ угрожают за неявку
10 лет тюрьмы! А почему своих детей не отправляют?
А почему тем, у кого по трое малолетних детей не дают
отсрочки? А почему, владея миллиардами олигархи не
отчисляют деньги на Армию? Почему Правительство не
одевает солдат,почему те, кто защищает Родину,- голодные?
Почему за то, что офицеры, которые спасают от смерти солдат - подсудные?
Много можно задать вопросов!
Да на них наше правительство не ответит. Не ответит
потому, что оно не радеет о гражданах Украины.
Люди для них мясо войны. Всякие подонки скрывающиеся
под личиной народного депутата(типа Ляшко)взяли на себя
право распоряжаться судьбами людей.
Нынешняя Власть пришла на обмане и крови своих соплеменников, какая уж тут правда!
Они столкнули в кровавой бойне брат на брата.
Наша власть те же оборотни, которые всегда были при власти и НИКОГДА для людей они облегчения не сделают.
Им нужны рабы-слуги для своего благополучия.
Лично мне Европа 100 лет не нужна! У меня там в банках
нет денег! Нужна ворам, которые ныне здравствуют при власти и будут здравствовать, потому что мы глупые и
вместо того, чтобы контролировать власть, грызёмся между собой.
Поэтому, брат, я тебя поддерживаю. Ты не одинок.
Partizan
Написав: Partizan 11.08.2014 - 00:43
Arhip, в Сутика руки скручені, а що це означає? Хто йому руки крутив? Його катували? І що це так багато означає? Я думаю що це якийсь психологічний аналіз. Я не психолог, тому хотів би знати думку фахівця. У Вандзіляка руки на грудях. Жаль що не сфоткали ноги депутатів-ахметівців. Може в них ноги навхрест і пальці на ногах фігу склали. І що б це означало? Мабуть це означає що Ахметов антихрист, а всі його депутати на місцях посібники терористів на Сході. Якщо мер посилав взимку тітушок в Київ, то депутати-ахметівці фінансують терористів на Донбасі. Я не здивуюсь, якщо в цих депутатів вдома знайдуть арсенал зброї та ДНРівську літературу. Кому війна, а кому мать родная. Тепер ахметушка за 20 тисяч купить в місті з десяток округів і будуть ахметовці у нас в місті далі керувати. За Самооборону я вже мовчу. За ці три дні, вони не зробили жодної заяви, не зробили жодних дій. Все чітко в місті. Пупок не потрібно надривати. Вірно Влад сказав, Самооборона служить місцевій владі. Жаль, а ще пять місяців назад такі були сподівання на Самооборону. В Самообороні не повинні бути гарні хлопці. Це ж не конкурс краси. Всіх оцінюють по кінцевому результату, по їх діях. А результату нема і дій не видно. Хотілося б помилятися.
Написав: patriot-Lad 17.08.2014 - 14:13
Partizan 11.08.2014 - 00:43, ти гарно підмітив ревниву позу Сутика (як він важко переживає, коли двоє людей можуть просто спілкуватися, як люди, а не собаки!).
Коли я проаналізував всі фото, то висновок зробив невтішний - депутати, обрані нашими ладижинцями, замість того, щоб про щось домовлятися, бундючаться як "гиндики". Самий прикольний "депутатонеприкосновенный" Вандзіляк - він, не приховуючи , всю дорогу займається медитацією.
Володимир Сєров зі своєю картино "Ходоки у Ленина" віддихає і нєрвно курить.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль