Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Депутат Ладижинської міськради їздив відпочивати за кордон

Депутат Ладижинської міськради їздив відпочивати за кордон

Нещодавно депутат Ладижинської міської ради Віктор Піча побував за кордоном у двох найчудовіших містах світу. Принаймні таку інформацію він виклав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook
Пану Віктору пощастило побувати у столиці Чехії - Празі, місті що є справжнім втіленням краси і гармонії. А також у Відні – столиці Австрії, що славиться своїми музеями, замками, палацами та розкішними площами.
За словами самого Віктора Пічі, від поїздки він отримав незабутні та фантастичні враження.
6256_vik2.jpg (376.63 Kb)9986_vikt1.jpg (295.59 Kb)6364_vikt.jpg (273.19 Kb)
30 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 822 Коментарів: 8
Написав: Pyatkovskiy 30.09.2014 - 21:29
Европейский опыт---европейскому руководителю, европейской Украины!
С такими лидерами страна встанет с колен и будет производить продукцию по качеству не хужую чем в Европе.
Использовать материала , энергоносителей и рабочей силы меньше на единицу продукции, чем используются сейчас.

Надеюсь этот материал попал на сайт не из зависти. Дорогие администраторы , вы же не жабы?
Написав: vladputin 30.09.2014 - 22:00
Администрации так называемого новостного ресурса неплохо бы выложить отчёты о своих собственных зарубежных поездках - сугубо для равновесия.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 11:15
Я бачу на цьому сайті формується ота п'ята колона, яка тільки плюндрує й принижує гідність справжніх патріотів міста й України.
Яким чином енергетики працюють і покривають пікове навантаження, тільки їм і Богові відомо. В такі скрутні для країни часи, ми бачимо їхню роботу- не має відключень світла, безперебійно подається гаряча вода, думаю не винекне проблем і з опаленням.
Не вже краще було б псевдопатпріотам , на зразок Скакодуба, якби місто та й вся країна кожен вечір пориналася на декілька годин в пітьму?
То чи не є оці так звані опозиціонери, справжніми союзниками Путіна, які з радістю погоджуюються сіяти серед людей невдоволення соціально-економічним становищем і заклікають до нових майданів та повалення влади.
Наскільки мені відомо долею дірявих будинків мав ,би опікуватися ще один герой майданів пан Сутик, його округ , і саме він мав би подумати про людей.
Чому Скакодуб не згадує його в свої опусах? Чи він боїться розділити з ним відповідальність?
Чи не пірова перемога мера з тими 30 000 000 мільйонами? Колы борг ЖКХ 29 мільйонів, то не краще було б зробити взаємозалік?
Звичайно розумнім було б підтримати рішення й надаті допомогу міліціянтському батальйону , але за рахунок виділених коштів для самооборони не відомо для чого. Яка не воює на сході й відмовляється охороняти квіти та лавки.
Але звинувачувати колектив ТЕС, гірше того обзивати його, лаятися на нього брудною лайкою, поважна й вихована людина не може, не повинна, не має права!
Всі працівники до одного , виконуючи свої робочі обов'язки, не залежно від політичних переконаннь, гарантують мирній країні комфорт та затишок в оселях.
Звичайно можна критикувати конкретних осіб, але не за аби що, а за конкретні дії, а не за те , що Віктор Піча побував в Європі. Якщо в цих політиканів залишилась хоча б крапля совісті, то вони мали б зняти цей матеріал з сайту й вибачитися перед перед перед ним.
Написав: Arhip 1.10.2014 - 21:44
Ми навіть знаємо хто лідер цієї п*ятої колони. Йому навіть коментарі вже пишуть професійні журналюги.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 22:39
Что плохого, что человек поехал в Европу? Я представляю что бы ты написал, если бы он в Москву поехал.
Написав: Arhip 1.10.2014 - 22:56
Хто сказав, що це погано? Хіба в статті засуджується депутат? Віктор Піча - публічна особа, то становить інтерес.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 23:13
Странные у вас интересы. Скажу прямо заказные. Почему не пишишь за Вандзиляка, не выставляешь фотки Головашич, Денисюк, Жарикова ? Или кто платит тот заказывает музыку?
Написав: Protcenko 2.10.2014 - 12:33
Pyatkovskiy, up

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль