Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Депутат Ладижинської міськради їздив відпочивати за кордон

Депутат Ладижинської міськради їздив відпочивати за кордон

Нещодавно депутат Ладижинської міської ради Віктор Піча побував за кордоном у двох найчудовіших містах світу. Принаймні таку інформацію він виклав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook
Пану Віктору пощастило побувати у столиці Чехії - Празі, місті що є справжнім втіленням краси і гармонії. А також у Відні – столиці Австрії, що славиться своїми музеями, замками, палацами та розкішними площами.
За словами самого Віктора Пічі, від поїздки він отримав незабутні та фантастичні враження.
6256_vik2.jpg (376.63 Kb)9986_vikt1.jpg (295.59 Kb)6364_vikt.jpg (273.19 Kb)
30 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 810 Коментарів: 8
Написав: Pyatkovskiy 30.09.2014 - 21:29
Европейский опыт---европейскому руководителю, европейской Украины!
С такими лидерами страна встанет с колен и будет производить продукцию по качеству не хужую чем в Европе.
Использовать материала , энергоносителей и рабочей силы меньше на единицу продукции, чем используются сейчас.

Надеюсь этот материал попал на сайт не из зависти. Дорогие администраторы , вы же не жабы?
Написав: vladputin 30.09.2014 - 22:00
Администрации так называемого новостного ресурса неплохо бы выложить отчёты о своих собственных зарубежных поездках - сугубо для равновесия.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 11:15
Я бачу на цьому сайті формується ота п'ята колона, яка тільки плюндрує й принижує гідність справжніх патріотів міста й України.
Яким чином енергетики працюють і покривають пікове навантаження, тільки їм і Богові відомо. В такі скрутні для країни часи, ми бачимо їхню роботу- не має відключень світла, безперебійно подається гаряча вода, думаю не винекне проблем і з опаленням.
Не вже краще було б псевдопатпріотам , на зразок Скакодуба, якби місто та й вся країна кожен вечір пориналася на декілька годин в пітьму?
То чи не є оці так звані опозиціонери, справжніми союзниками Путіна, які з радістю погоджуюються сіяти серед людей невдоволення соціально-економічним становищем і заклікають до нових майданів та повалення влади.
Наскільки мені відомо долею дірявих будинків мав ,би опікуватися ще один герой майданів пан Сутик, його округ , і саме він мав би подумати про людей.
Чому Скакодуб не згадує його в свої опусах? Чи він боїться розділити з ним відповідальність?
Чи не пірова перемога мера з тими 30 000 000 мільйонами? Колы борг ЖКХ 29 мільйонів, то не краще було б зробити взаємозалік?
Звичайно розумнім було б підтримати рішення й надаті допомогу міліціянтському батальйону , але за рахунок виділених коштів для самооборони не відомо для чого. Яка не воює на сході й відмовляється охороняти квіти та лавки.
Але звинувачувати колектив ТЕС, гірше того обзивати його, лаятися на нього брудною лайкою, поважна й вихована людина не може, не повинна, не має права!
Всі працівники до одного , виконуючи свої робочі обов'язки, не залежно від політичних переконаннь, гарантують мирній країні комфорт та затишок в оселях.
Звичайно можна критикувати конкретних осіб, але не за аби що, а за конкретні дії, а не за те , що Віктор Піча побував в Європі. Якщо в цих політиканів залишилась хоча б крапля совісті, то вони мали б зняти цей матеріал з сайту й вибачитися перед перед перед ним.
Написав: Arhip 1.10.2014 - 21:44
Ми навіть знаємо хто лідер цієї п*ятої колони. Йому навіть коментарі вже пишуть професійні журналюги.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 22:39
Что плохого, что человек поехал в Европу? Я представляю что бы ты написал, если бы он в Москву поехал.
Написав: Arhip 1.10.2014 - 22:56
Хто сказав, що це погано? Хіба в статті засуджується депутат? Віктор Піча - публічна особа, то становить інтерес.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 23:13
Странные у вас интересы. Скажу прямо заказные. Почему не пишишь за Вандзиляка, не выставляешь фотки Головашич, Денисюк, Жарикова ? Или кто платит тот заказывает музыку?
Написав: Protcenko 2.10.2014 - 12:33
Pyatkovskiy, up

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль