Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7540_img_0439.jpg
Нещодавно, депутат Ладижинської міської ради Сергій Брушницький написав заяву про складання з себе депутатських повноважень. Про це розповів міський голова Валерій Коломєйцев, під час зустрічі-наради з активістами міста Ладижина.
Але, як зясувалося пізніше, свою заяву пан Сергій відкликав ввечері того ж дня. На прохання пояснити свої дії, депутат відповів що це його особиста справа.
Нагадаємо, Брушницький Сергій Анатолійович отримав депутатський значок у 2011 році і згідно інформації, яка є на офіційному сайті Ладижинської міської ради входить до міської організації ПР.
Варто зазначити, що Сергія Брушницького в Ладижині знають як чудового тренера Ладижинської ДЮСШ №2, вихованці якого неодноразово доказували високу професійність свого вчителя.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 761 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль