Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7540_img_0439.jpg
Нещодавно, депутат Ладижинської міської ради Сергій Брушницький написав заяву про складання з себе депутатських повноважень. Про це розповів міський голова Валерій Коломєйцев, під час зустрічі-наради з активістами міста Ладижина.
Але, як зясувалося пізніше, свою заяву пан Сергій відкликав ввечері того ж дня. На прохання пояснити свої дії, депутат відповів що це його особиста справа.
Нагадаємо, Брушницький Сергій Анатолійович отримав депутатський значок у 2011 році і згідно інформації, яка є на офіційному сайті Ладижинської міської ради входить до міської організації ПР.
Варто зазначити, що Сергія Брушницького в Ладижині знають як чудового тренера Ладижинської ДЮСШ №2, вихованці якого неодноразово доказували високу професійність свого вчителя.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 670 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль