Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

Депутат Ладижинської міськради хотів скласти з себе повноваження, але передумав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7540_img_0439.jpg
Нещодавно, депутат Ладижинської міської ради Сергій Брушницький написав заяву про складання з себе депутатських повноважень. Про це розповів міський голова Валерій Коломєйцев, під час зустрічі-наради з активістами міста Ладижина.
Але, як зясувалося пізніше, свою заяву пан Сергій відкликав ввечері того ж дня. На прохання пояснити свої дії, депутат відповів що це його особиста справа.
Нагадаємо, Брушницький Сергій Анатолійович отримав депутатський значок у 2011 році і згідно інформації, яка є на офіційному сайті Ладижинської міської ради входить до міської організації ПР.
Варто зазначити, що Сергія Брушницького в Ладижині знають як чудового тренера Ладижинської ДЮСШ №2, вихованці якого неодноразово доказували високу професійність свого вчителя.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 735 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль